Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Conanbarbarin
    Originally posted by Bulldog
    Znaš li ti guglat?
    inače, ~5 kn
    Nisam mogao nigdi nac..tocno 5?
    http://lmgtfy.com/?q=tecaj+dolara

    je, zna bit ovaj google kompliciran za koristit

    Comment


    • Re: CHAT

      Je kume zna bit zajeban

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Conanbarbarin
        Originally posted by KeLavra
        kupovni/srednji/prodajni
        5,4445 5,5783 5,7121
        koji meni treba od ta tri hahaha
        od svakog od njih izvuces 7 korijen te pomnozis s brojem grba dvogrbe deve...
        srednji jebate...oces da ti ja kupim sta ti treba?
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • Re: CHAT

          1 USD = 5.550555 kn evo pravi tecaj dolara

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Conanbarbarin
            1 USD = 5.550555 kn evo pravi tecaj dolara
            samo 6 decimala?...nece ti to bit dobro...daj bar 30 uzmi
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by KeLavra
              Originally posted by Conanbarbarin
              1 USD = 5.550555 kn evo pravi tecaj dolara
              samo 6 decimala?...nece ti to bit dobro...daj bar 30 uzmi
              ovo san kopira sa stranice jebate led više

              Comment


              • Re: CHAT

                svaka cast majstore

                Comment


                • Re: CHAT

                  Fear, iz koje teme ti je ova izjava u sig-u...

                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by vea
                    Fear, iz koje teme ti je ova izjava u sig-u...
                    neznan stvarno, lik je toliko glup da ovakve stvari izjavljuje u svakoj temi pa san izgubia racunicu

                    najjace kad je reka "***** te vase nazive endomorf ektomorf itd. kad ektomorf moze postat endomorf u 4 tjedna " al nije mi stalo u sig

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by pavlek
                      Originally posted by Mir7a
                      Genetika je kriva jer nece kile gore al zato se jede pasteta i zlica posnog za veceru..sve ima svoje zasto :P
                      e miro nemoj više
                      u pravu je mirza :P
                      pojedi kilu piletine i kilu riže dnevno pa da vidim hoćeš ostat na 72 kg stvar je u tome da većina ektomorfa kaže da jede puuuno, a zapravo pojedu onoliko hrane kolko stane u 2 prosječna obroka :P
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Tigru Severu je danas rođendan!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa nek mu bude sritan!!!
                        ccasion-birthdaymulticolor:
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Soner
                          Originally posted by pavlek
                          Originally posted by Mir7a
                          Genetika je kriva jer nece kile gore al zato se jede pasteta i zlica posnog za veceru..sve ima svoje zasto :P
                          e miro nemoj više
                          u pravu je mirza :P
                          pojedi kilu piletine i kilu riže dnevno pa da vidim hoćeš ostat na 72 kg stvar je u tome da većina ektomorfa kaže da jede puuuno, a zapravo pojedu onoliko hrane kolko stane u 2 prosječna obroka :P
                          nemam farmu kokoši da jedem piletinu svaki dan 5 puta dnevno -.-
                          kad je piletina, bude 2 pileta..
                          ja pojedem 2 batka 2 zabatka 2 krila, sestra bijelo meso, i drugo pile dijele ostala 3 člana obitelji, i još meni ostane za navečer..

                          prije sam imao veće obroke ali manje puta, ali bio je junk.. npr pojedem 2-3 porcije čevapa, hamburgere i razne snedviće i to.. ali sad jedem od 5 do 7-8 puta dnevno ali donekle manje obroke..
                          šta mi je sad fora pojest pola kile sira prije spavanja? unjet 50g+ proteina bezveze, kud bi me koštalo 1000 kn na tjedan da tako jedem i pola toga bi izbacio iz sebe znamo kuda...
                          on priča da jedem nekakve paštete i to, ne jedem više.. ali kad sam jeo pojedem 2 paštete uz 6 feti kruha + 2 šalice nesquika, jel to mal obrok? probaj pojest pa ces vidit da baš i nije, iako je tesko sranje

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Izbaci pašteticu i pojacaj posni i opcenito kalorije.
                            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                            Instagram: @shredded_dario

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by pavlek

                              nemam farmu kokoši da jedem piletinu svaki dan 5 puta dnevno -.-
                              kad je piletina, bude 2 pileta..
                              ja pojedem 2 batka 2 zabatka 2 krila, sestra bijelo meso, i drugo pile dijele ostala 3 člana obitelji, i još meni ostane za navečer..

                              prije sam imao veće obroke ali manje puta, ali bio je junk.. npr pojedem 2-3 porcije čevapa, hamburgere i razne snedviće i to.. ali sad jedem od 5 do 7-8 puta dnevno ali donekle manje obroke..
                              šta mi je sad fora pojest pola kile sira prije spavanja? unjet 50g+ proteina bezveze, kud bi me koštalo 1000 kn na tjedan da tako jedem i pola toga bi izbacio iz sebe znamo kuda...
                              on priča da jedem nekakve paštete i to, ne jedem više.. ali kad sam jeo pojedem 2 paštete uz 6 feti kruha + 2 šalice nesquika, jel to mal obrok? probaj pojest pa ces vidit da baš i nije, iako je tesko sranje
                              Gle, ako tijelu ne daš razloga da raste, neće rasti. Simple as that. Misliš da tvoje pectoralise briga jel ti možeš jesti piletinu 5 dana u tjednu il ne? Osnovni uvjet da bi dobivao na kilaži je kalorijski suficit, dobivat ćeš ti na kilaži i ako budeš jeo paštete, bijeli kruh i neskvik, samo što ćeš se umastit i bit ćeš u još većim sranjima nego sad, a mišićni prirast će biti 0.

                              Uostalome, da, zašto bi ti jeo 50gr proteina pred spavanje kad mama napravi finu juhicu. Glupi bilderi, ne znam zašto ih uopće slušaš. Najbolje ti je da radiš po svome, pusti ti šta pričaju ljudi s iskustvom.
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by DARICA
                                Izbaci pašteticu i pojacaj posni i opcenito kalorije.
                                izbacio sam *****u jer nečitaš? xD
                                tako sam prije jeo, bio je junk ali su bili veliki obroci..
                                posni pojedem od 150-200 grama.. ugl imam za 2 obroka onu milbonu od 500 g..
                                mogu ja i kilu posnog pojest ali čemu?

                                soner nekontaš
                                umastit se nemogu, ako nisam kroz ovih 5 godina žderajući tako s minimalnom fizičkom aktivnosti, pa neću ni sad.

                                kažem, zašto pojest 500 g posnog ako mogu 150-200?
                                na to sam mislio, niko ne razumije ovdje šta hoću reći

                                Comment

                                Working...
                                X