Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Hahahahaha! dva dzaka ribe, sve za Mamica.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • Re: CHAT

      a jbg.. momci nisu barcelona da znaju glumit.. nemaju tu školu ko katalonci.. samo ovi glume u svoju korist :P
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • Re: CHAT

        Treba uzet lovicu ako se može...

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by juka View Post
          a jbg.. momci nisu barcelona da znaju glumit.. nemaju tu školu ko katalonci.. samo ovi glume u svoju korist :P
          Hahahahahahahaha....jbno Juka! Istina!

          Iz tog razloga ne mogu smislit Barcu, ma nek oni igraju ne znam kakav nogomet vamo-tamo, al kad ih vidim kako glume pozli mi, a najbolji su mi suci; trebali bi zabraniti im da sude faulove kad god se ovi hite na pod kao što su prije 10 godina il već kad zabranili sucima da kad se Inzaghi baci unutar 16 m da sude penal! To je isto bio igrač svoje vrste...

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • Re: CHAT

            Najveći glumac je C. Ronaldo i točka. Može u Hollywood nako nogometne karijere, zapravo, bolje u Bollywood.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • Re: CHAT

              ti si markec samo ljubomoran jer je on ''zgodan,bogat i dobar igrac'' XD

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by MarkoPolo View Post
                Najveći glumac je C. Ronaldo i točka. Može u Hollywood nako nogometne karijere, zapravo, bolje u Bollywood.
                Skupa s Messijem i ekipom, slična škola.

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by vea View Post
                  Hahahahahahahaha....jbno Juka! Istina!

                  Iz tog razloga ne mogu smislit Barcu, ma nek oni igraju ne znam kakav nogomet vamo-tamo, al kad ih vidim kako glume pozli mi, a najbolji su mi suci; trebali bi zabraniti im da sude faulove kad god se ovi hite na pod kao što su prije 10 godina il već kad zabranili sucima da kad se Inzaghi baci unutar 16 m da sude penal! To je isto bio igrač svoje vrste...

                  fala bogu da neko ima slično mišljenje.. i da realno gleda..

                  ajde marko hebemu razočara si me.. fraera lome ko majmuna i kad je tekmu propustia ? nikad.. digne se i nastavi.. to šta ima neke poze dok izvodi slobodni i to.. zabrini se ako to promatraš.. a ne kako igra.. al onu glumu.. kad busqets padne a dobije po kolinu uvati se za uho i nos sve živo.. al ne za kolino.. pre loše.. I DAJ MI RECI.. KAD JE BARCA ODIGRALA 11 V 11 PROTIV JAČE MOMČADI.. ja ću ti reć.. nikad.. kad god je stiskka.. lagano crveni protivnici dobiju pa ti igraj.. nekad i više.. toliko o svemirskom hollywoodu
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by juka View Post
                    fala bogu da neko ima slično mišljenje.. i da realno gleda..

                    ajde marko hebemu razočara si me.. fraera lome ko majmuna i kad je tekmu propustia ? nikad.. digne se i nastavi.. to šta ima neke poze dok izvodi slobodni i to.. zabrini se ako to promatraš.. a ne kako igra.. al onu glumu.. kad busqets padne a dobije po kolinu uvati se za uho i nos sve živo.. al ne za kolino.. pre loše.. I DAJ MI RECI.. KAD JE BARCA ODIGRALA 11 V 11 PROTIV JAČE MOMČADI.. ja ću ti reć.. nikad.. kad god je stiskka.. lagano crveni protivnici dobiju pa ti igraj.. nekad i više.. toliko o svemirskom hollywoodu
                    daj ajde smiri se. ja ne simpatiziram nikoga i boli me lijevo jaje i za barcu i real, tak mi svejedno i nemam ništa u životu od toga. svi simuliraju i šta sad, kao da će naše prepucavanje tu nešto promijeniti. ja više volim muške sportove kao što su mma ili rugby, odustao sam od nogometa odavno.
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Songoku View Post
                      ti si markec samo ljubomoran jer je on ''zgodan,bogat i dobar igrac'' XD
                      i sigurno ima veću pišu od mene!
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • Re: CHAT



                        Naravno, nogomet je no.1. ali nakon ovog videa se uvik zapitan zasto je to tako

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          hahaha to je to max! Baš sam na to i mislio.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by MarkoPolo View Post
                            http://sportske.jutarnji.hr/dinamo-p...kmice-/992263/

                            Malo presumnjivo, ako uzmemo u obzir da su Ajaxu poništili ne jedan već DVA regularna gola i da je Vida fino namignuo i podignuo palac gore Gomisu kod pogotka. Još se Mamić pri rezultatu smije i zajebava sa Šukerom i jede kikiriki. Nisam navijač Dinama, ali ako ovo nisu zarađene pare, onda zbilja neznam. Opet ponavljam, nisam navijač, nego govorim iz logičkog zaključka. Da Ajaxu nisu poništeni golovi, da se Mamić pri svakom golu nije smiješio i da Vida nije namigivao i pokazivao palac gore i da nije bilo očito da je obrana puštala svaku loptu, ne bi ništa rekao, ali ovako, zbilja preprepresumnjivo.
                            Još nije gotovo:

                            http://gol.dnevnik.hr/clanak/champio...7-1-lyona.html
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              A uefa nece da pokrece istragu! Hahahahahaha

                              Obratite paznju na Kavanija, Kavani ide u Juventus, uslov je da Juve osvoji titulu!.
                              DR. Lonnie Lowery

                              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Ma kakva istraga... Ko je sponzor Reala? Bwin. Ko je sponzor Juventusa? Betclick. Primjera ima jos bezbroj. Mislin da je i budali jasno da otkad su kladionice uzele maha (zadnjih 7-8 godina) da drze sve u svojim rukama, isto tako covik triba bit vrlo velika budala da viruje da je sve cisto i posteno kad je vec doslo do toga da kladionice sponzoriraju klubove. Samo je pitanje koliko je realan rezultat koji triba namistit i koliko je to sve skupa fino izrezirano. Ovo zadnje je bia primjer balkanskog tanga

                                A sta se tice juventusa... Mora bit da imas neke teske insajderske informacije jer posli hajduka juve mi je svetinja i nigdi nisan cua to za cavanija, tim vise sta ga nisu tili prodat ni Man. Cityu i to za puno vece pare nego sta bi ih Juve bia spreman ponudit. Pa sad, prosvijetli me po tom pitanju jer san zbunjen.
                                Last edited by Maximus1950; 08-12-11, 19:16.

                                Comment

                                Working...
                                X