Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Hahahaha kakav isus. Kada su vec cucnjevi u toku, jucer, radim cucnjeve i neki tip nonstop dodje i stane iza mene i gleda kako radim(sto me nervira) i sada zavrsim i on meni krene s pricom kako na cucnjevima samo malo treba da ledja odu u *****, da koljena pate i nakon svega, kaze "ja ne radim cucnjeve" tu je prica bila gotova -.- kako volim takve idiote
    Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
    Ima takvih i kod mene haha, meni neki dan kad sam radio Push day, prva vjezba Bench (5/3/1) i uvijek zagrijavanje i ona prva 2 seta radim paused. Stavim 50kg i spustim sipku dole i inace cekam 2-3s, dođe lik iza mene i digne mi sipku i kaze drugi put smanji tezinu, STA BI TI DA MENE SAD NIJE BILO?
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Rijeka87 View Post
      Ima takvih i kod mene haha, meni neki dan kad sam radio Push day, prva vjezba Bench (5/3/1) i uvijek zagrijavanje i ona prva 2 seta radim paused. Stavim 50kg i spustim sipku dole i inace cekam 2-3s, dođe lik iza mene i digne mi sipku i kaze drugi put smanji tezinu, STA BI TI DA MENE SAD NIJE BILO?
      Hahahahaha kakav bog lol nista stari, smanji to malo
      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
      http://instagram.com/dinc_94
      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
      myprotein code: MP24017174

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        Ima takvih i kod mene haha, meni neki dan kad sam radio Push day, prva vjezba Bench (5/3/1) i uvijek zagrijavanje i ona prva 2 seta radim paused. Stavim 50kg i spustim sipku dole i inace cekam 2-3s, dođe lik iza mene i digne mi sipku i kaze drugi put smanji tezinu, STA BI TI DA MENE SAD NIJE BILO?
        Isto, samo pazi, ja sa praznom šipkom prvo radim da se namjestim kako treba, da osjetim kako šta paše, i sada ja spustim šipku na prsaa namjestim se i dotči mi neki mali i počne mi sav uzyeban "e e 'el ti treba pomoć oko toga?" nakon toga stavim utege za zagrijavanje, ovaj stoji pored mene - čeka da vidi ako zapnem da mi pomogne... ima ih svakakih
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Rijeka87 View Post
          dođe lik iza mene i digne mi sipku i kaze drugi put smanji tezinu, STA BI TI DA MENE SAD NIJE BILO?
          Smanji kilazu
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: CHAT



            1904093_354223531425833_5750475203799682082_n.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              I jel tu kriv cucanj ili ti?

              Inace, samo strpljivo i pazljivo, bitno je oporavit se, al ovo ti je prilika da kvalitetno izgradis cucanj iz temelja. Tj, ako vec nisi razvia fobiju. :P
              Ma kakva fobija, pa nisam ja klinac... Jedva čekam da se oporavim, da krenem ponovo...

              Mene je u stvari syebalo mrtvo dizanje, koje uošte ne bi trebao da radim...
              ALi sam krajem avgusta, pre odlaska na more, krenuo da radim izmenjen način treniranja. Radio sam splet lifterskih vežbi u superseriji, sa 80 posto snage, 4 puta sedmično...

              Išao sam bez pauze 60 kg mrtvo, 60 kg benč, 60 kg čučanj *15 puta. Pa onda nakon pauze to isto sa 70 * 10 puta, pa 80*10, pa 90*10, pa 100*10, pa ponovim sa 100, ako imam snage...

              Međutim u zadnjim serijama mi je posustajala koncentracija (zbog snage pre svega), tako da mi je položaj tela na čučnju bio tako tako, a na mrtvom katastrofa... Ladno sam mogao snimiti klip "OVAKO SE NE RADI MRTVO!!!"...
              I još tada sam osetio u zadnjoj seriji bol u leđima, ali računao sam ko ga yebe, idem za par dana na more, pa ću se tamo odmoriti...

              Međutim, odbojka, tenis na pesku, skakanja u vodu, plivanje i ronjenje, čak sam i udarao kožnu krušku i neko kladivo, malj, šta li je, u lunaparku , su učinili da sam jedno jutro jedva ustao...

              Posle dolaska sa mora opet sam izmenio način treniranja, jer sam odlučio da se više posvetim nogama, koje mi zaostaju i počeo da ih radim dva puta sedmično... I to me je dotuklo...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                35btpgk.jpg

                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Dača View Post
                  ...
                  Radio sam splet lifterskih vežbi u superseriji, sa 80 posto snage, 4 puta sedmično...

                  Išao sam bez pauze 60 kg mrtvo, 60 kg benč, 60 kg čučanj *15 puta. Pa onda nakon pauze to isto sa 70 * 10 puta, pa 80*10, pa 90*10, pa 100*10, pa ponovim sa 100, ako imam snage...
                  ...
                  Zasto si to radio?
                  Ovo mi zvuči kao crossfit...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by crazy View Post
                    Zasto si to radio?
                    Ovo mi zvuči kao crossfit...
                    Dobro pogadas. Daca i tako trenira crosshit

                    Bp_ORYkCIAEkOV_.jpg
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Daca jarce stari idemo ovaj vikend u provod! Da jegerom rehabilitiramo sve ozljede...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Koliko je uopce kila ludonja natovaria, 250-280? Jesu li kome poznati ovakvi utezi?

                        Nebi me cudilo ni da je ovo carl wind.
                        plave 20ke
                        zute 15ke
                        manje metalne po dvije 10ke
                        jos manje metalne 5ce

                        ukupno 220 cini mi se


                        ain't nothing but a peanut


                        Originally posted by Rijeka87 View Post
                        Ima takvih i kod mene haha, meni neki dan kad sam radio Push day, prva vjezba Bench (5/3/1) i uvijek zagrijavanje i ona prva 2 seta radim paused. Stavim 50kg i spustim sipku dole i inace cekam 2-3s, dođe lik iza mene i digne mi sipku i kaze drugi put smanji tezinu, STA BI TI DA MENE SAD NIJE BILO?
                        lmao
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          https://www.youtube.com/watch?v=Yy7zBakytA8
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by crazy View Post
                            Zasto si to radio?
                            Ovo mi zvuči kao crossfit...
                            Pa ne znam ni ja... Meni crossfit uopšte nije odbojan, jako poštujem taj način treniranja... Nekako mi je najbliži vojničko spartanskim trninzima, pa me je to malo povuklo... A i hteo sam nešto malo da promenim....
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dača View Post
                              Pa ne znam ni ja... Meni crossfit uopšte nije odbojan, jako poštujem taj način treniranja... Nekako mi je najbliži vojničko spartanskim trninzima, pa me je to malo povuklo... A i hteo sam nešto malo da promenim....
                              Carl Wind anybody?
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Hahaha... Tebi se dojmila utakmica...





                                I kako izgleda novinar u trenutku kada shvata da mu je prestao radni odnos na RTS-u...



                                Ovo je svw maznuto sa twittera, ima puno smešnih fotki...#Vucicu*****u
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X