Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by TajmM View Post
    Ako ima kakva grupa čučanj do 50 kg dolazim ja
    ako se ne varam magera dize vise
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: CHAT

      Krv mi proključa kad vidim nešto ovakvo

      https://www.facebook.com/video.php?v=923622937648382

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by TajmM View Post
        Krv mi proključa kad vidim nešto ovakvo

        https://www.facebook.com/video.php?v=923622937648382
        meni osobno vise kada vidim kako se ljudi prema ljudima ponasaju...i siromastvo i ratove i neimastinu....ovo je ruzno,ali ima puno ruznijih stvari....bebe umiru od gladi,ljudi nemaju domove,hranu pitku vodu i tako....nekak mi se to cini veci problem
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: CHAT

          Upravo me, zbog svega navedenog, ova pjesma potpuno tjesi i trankvilizira. Lakse podnosim neke stvari. Uostalom, ovo je neizostavna stvar na svakom treningu.

          Comment


          • Re: Chat

            Dragi forumasi molio bih savjet
            Situacija je sljedeca: proslo je 5 tjedana otkad sam poceo defku. Prva tri tjedan sam odradio po planu i skidao na tjednoj bazi kalorije kao i lagano dodavao kardio. Cetvrti tjedan me uhvatila gripa i svih sedam dana sam bio vezan za krevet. Ako vam ista znaci podatak, taj tjedan nisam imao akivnosti, ali sam pratio unos hrane kao po planu. Od subote do danas sam bio na poslovnom putu i nisam imao apsolutno nikakve mogucnosti nisi pratiti unos hrane niti birati vrstu hrane. Psihicki je osjecaj da sam sve bacio u vodu, a fizicki sam jednim dijelom vratio skinute masti. Dakle nisam imao dva tjedna nikakve aktivnosti, niti gym niti kardio. U tom razdoblju sam trebao povecati kardio i poceti ubacivati odredene drop i superserije.
            Pitanje: sta da radim dalje? Nastavim kao da sam sve pratio po planu ili nastavim od onog tjedna prije bolesti? Krenem ispocetka ili sada zbog te kolicine vracene masti skinem vise od planiranog kalorije ili da ubacim duplo kardia u zadrzavanje postojece kolicine unosa hrane? Ili neka 3.opcija?

            Aa jesam se raspisao.. hvala ljudi!
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: Chat

              Iskreno da ti kazem Neuk, u posljednje vrijeme te estrogen opasno pere. Osim sto si se raspisao odjednom si socijalniji, te bolji prema svim clanovima foruma. Odjednom te zanimaju tudji zivoti. Mozda te je zbog toga gripa i uhvatila, da te zaustavi.

              Sto se tice pitanja, ja bih licno krenuo od pocetka.

              Comment


              • Re: CHAT

                Lol, na momente se zapitan jel ovo argentum ili kahn... [emoji38] (y)

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Lol, na momente se zapitan jel ovo argentum ili kahn... [emoji38] (y)
                  a gdje je kahn???? nesto ga nema
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Ja ga vidin svakodnevno, tako da mi ne fali vibracije zivotne radosti koju on siri [emoji38]

                    Trenutno ga muci tetiva livog tricepsa, ozljeda na radu.

                    Comment


                    • Re: Chat

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Iskreno da ti kazem Neuk, u posljednje vrijeme te estrogen opasno pere. Osim sto si se raspisao odjednom si socijalniji, te bolji prema svim clanovima foruma. Odjednom te zanimaju tudji zivoti. Mozda te je zbog toga gripa i uhvatila, da te zaustavi.

                      Sto se tice pitanja, ja bih licno krenuo od pocetka.
                      Hahaha to sam ja i primijetio seratonin mi zbog posla povisen.. Trudim se odgovarati na ozbiljna pitanja, a na neozbiljna i daljem trolam haha!

                      Nego, zasto bi krenuo od pocetka? Za podatak, Bio sam vec cca 500kcal u minusu bez kardia krajem 3.tj..
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Maxi i dominik ne za*ebavajte nego mi odgovorte na pitanje, vas cekam i dacu i tripleza i premiuma i ostale aktivno-iskusne clanove!
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • Re: Chat

                          Originally posted by neuk View Post
                          Dragi forumasi molio bih savjet
                          Situacija je sljedeca: proslo je 5 tjedana otkad sam poceo defku. Prva tri tjedan sam odradio po planu i skidao na tjednoj bazi kalorije kao i lagano dodavao kardio. Cetvrti tjedan me uhvatila gripa i svih sedam dana sam bio vezan za krevet. Ako vam ista znaci podatak, taj tjedan nisam imao akivnosti, ali sam pratio unos hrane kao po planu. Od subote do danas sam bio na poslovnom putu i nisam imao apsolutno nikakve mogucnosti nisi pratiti unos hrane niti birati vrstu hrane. Psihicki je osjecaj da sam sve bacio u vodu, a fizicki sam jednim dijelom vratio skinute masti. Dakle nisam imao dva tjedna nikakve aktivnosti, niti gym niti kardio. U tom razdoblju sam trebao povecati kardio i poceti ubacivati odredene drop i superserije.
                          Pitanje: sta da radim dalje? Nastavim kao da sam sve pratio po planu ili nastavim od onog tjedna prije bolesti? Krenem ispocetka ili sada zbog te kolicine vracene masti skinem vise od planiranog kalorije ili da ubacim duplo kardia u zadrzavanje postojece kolicine unosa hrane? Ili neka 3.opcija?

                          Aa jesam se raspisao.. hvala ljudi!
                          Ja bi ponovio isto... Vratio svu aktivnost kakva je bila bez kardia i postepeno smanjivat kcal i tek na kraju dodat kardio
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: Chat

                            Originally posted by neuk View Post
                            Maxi i dominik ne za*ebavajte nego mi odgovorte na pitanje, vas cekam i dacu i tripleza i premiuma i ostale aktivno-iskusne clanove!
                            Meni nije jasno kako si uspeo kako bolestan (temperatura) da vratiš bf?

                            Koliki ti je onda bf, kad si ti bolestan uspeo da ga povećaš? Na koliki bf zapravo hoćeš da se odereš? Za binu?

                            Ja bih najverovatnije nastavio tamo gde sam stao, s tim što bi ga prilagodio na taj način da ciklus produžim za vreme koje sam bio off.
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: Chat

                              Originally posted by Dača View Post
                              Ja bih najverovatnije nastavio tamo gde sam stao, s tim što bi ga prilagodio na taj način da ciklus produžim za vreme koje sam bio off.
                              pa ja bih isto tako......a glava??? psiha??? sve je u glavi nemoj da te to syebe.....disciplina je sve....
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: Chat

                                Originally posted by Dača View Post
                                Meni nije jasno kako si uspeo kako bolestan (temperatura) da vratiš bf?

                                Koliki ti je onda bf, kad si ti bolestan uspeo da ga povećaš? Na koliki bf zapravo hoćeš da se odereš? Za binu?

                                Ja bih najverovatnije nastavio tamo gde sam stao, s tim što bi ga prilagodio na taj način da ciklus produžim za vreme koje sam bio off.
                                Nikad mi nije bio problem jesti za vrijeme bolesti, dapace. Problem u vracanju bfa na pocetak je vjerojatno u tome sto sam u 3.tjednu imao, uz kalorijski deficit, povecanu potrosnju kroz treninge i kardio. Kada je pocela bolest, ja sam smanjio kalorije iz hrane kako bih bio u relativno istom deficitu kao da sam ostavio trening i kardio. Medutim izgleda da nisam dovoljno skinuo kalorija iz hrane... Nadam se da shvacas sta zelim reci osim toga, najveci utjecaj za vracanje bfa, po meni, je bio ovaj tjedan gdje sam jeo razna s*anja jer nisam imao drugog izbora zbog objektivnih oklonosti..

                                Bf na pocetku 10-11 sada 11-12.. Htio bih na 7-8..
                                Nije to neko znatno povecanje.. Vise je psihicki trag ostao jer mi je cilj ove godine bio napraviti dobar rezultat..

                                Hvala na savjetu cilj je bio 10tj. Predlazes da produzim na 12 tjedana?
                                Originally posted by madmax22
                                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                                Originally posted by jocker77
                                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                                Originally posted by Hajduk
                                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                                Comment

                                Working...
                                X