Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • joj osjecam da je forum nesto slabije posjecen, i slabije se pise otkako nema ovo aktivne teme i tvoji postovi, a ovo Sta je novo, tu je samo par tema, bilo bi zaista lijepo kad bi bile te 2 stare opcije
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • Ovo ŠTO JE NOVO je opcija koja pokazuje sve postove od sljedećeg dolaska na forum.

      Ta opcija nije loša ali je ono bilo puno puno bolje.NIsam dugo radio ali mislim da ima nadogradnja za aktivne teme i postove koje si ti napisao i teme u kojima sudjeluješ

      Comment


      • ja sa sigurnoscu mogu rec da cu slabije posjecivat jer me odbija GUI...ode mi je sve bezveze i toliko nepregledno...ma dosta necu vise srat jer san vec i dovoljno za danas...al mogu rec da je stvarno postalo ružno sto se zadnje vrime sve više korisnik mora prilagođavat stranicama i sotwareu umjesto da je obrnuto
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • meni je ovaj forum totalno nepraktičan... stavim opciju da mogu vidit postove od prije 2 tjedna i on opet ne prikaže ništa više od zadnjeg logiranja... i sad bi ja trebao kopat po podforumima i TRAŽIT tko je šta napisao i gdje...
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • Uvijek se ljudi bune kada su promjene u pitanju, čak i kada su promjene na bolje. Sjećam se slične situacije 2008-e kada smo radili upgrade phpbb-a na trojku. Kada ljudi s vremenom shvate benefite, kada malo prouče sučelje i vide opcije biti će im potpuno jasno da je ovo promjena na bolje.

            Comment


            • Re: CHAT

              Dečki dragi neznam za vas ali ovaj forum ne samo da ima puno veće opcije nego se može s malim preinakama složiti i odlično grafičko sučelje Budite strpljivi siguran sam da vlasnici rade na tome

              Comment


              • Re: CHAT

                upravo to šta ste naveli.. neinformiranost ljudi sere umisto njih
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • Re: CHAT

                  Iskreno nisam ni ja baš zadovoljan zasada....no valjda će mi sjesti
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Poruka koju ste napisali je prekratka. Molimo, produljite vašu poruku na najmanje 10 znakova.

                    jao
                    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                    Overload Strength team

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Dehydronator View Post
                      Poruka koju ste napisali je prekratka. Molimo, produljite vašu poruku na najmanje 10 znakova.

                      jao
                      Gdi su smajlići.... haha

                      Originally posted by riss View Post
                      meni je ovaj forum totalno nepraktičan... stavim opciju da mogu vidit postove od prije 2 tjedna i on opet ne prikaže ništa više od zadnjeg logiranja... i sad bi ja trebao kopat po podforumima i TRAŽIT tko je šta napisao i gdje...
                      ma bzvz...pola toga ne ću ni čitat, baš mi se traži sad -.-

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ahaha vidi cebare
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Uf, već sam mislio da je nestao CHAT!
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Da,nesto je tiho ovdje.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              tesko mi je i bilo naci chat na ovom novom forumu

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Fear, šalji mi kilu brazilke, dva puta sam te spasio jutros!
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X