Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Amin! Juve jeste svetinja, i jedan je bog i zove se Alesandro! To da.

    Letnji prelazni rok, Kavani u Juventusu!
    Objasnjenje, ako ti je Juve svetinja, onda znas da se Don Luciano iz zatvora vraca pravo u upravni odbor. Marota samo radi sta mu se kaze. Ono sto volim je, sto se svi loze da su seici bogati dza bu pa kao nesto mancester siti bogat klub, to je za idiote. Upravni odbor u kojem sedi pola lovatora evrope, sta mislis ko ima vise para!? Hahahahaha
    Markizio je najaci, kaze novinar, real se interesuje za vase usluge.
    Markizio kaze, vidimo se u ligi sampiona sledece godine u Torinu.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • Re: CHAT

      moj čovik maximus.. FORZA JUVE <3 svetinja nad svetinjama
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by juka View Post
        FORZA JUVE <3 svetinja nad svetinjama
        Potpisujem svaku rec
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment


        • Re: CHAT

          200km sam proso kolima i kupio jedno 10 komada, rekose mi moji da sam blesav.
          Attached Files
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • Re: CHAT

            Prvo mislila to ručnik na podu
            Ma što oni znaju, mrak je!

            Ja tako imam dres Shevchenka, bila zaljubljena u njega haha

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by skullHeaD View Post
              Potpisujem svaku rec
              lipo je vidit da nas ima.. u mojoj teretani.. svi treneri za juve.. očito bilderi vole juve :P

              @ vea .. ševijer je bia zvjer.. taj igrač nikad nie propa.. ni kad je u čezi otiša.. kad je ima zabit zabija je.. kapa do poda iako je milanelo
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • Re: CHAT

                Hahaha, dobro ti si zensko, tebi je dozvoljeno. Xaxaxa

                ALI, BITNA VEST, PRIZNAO JE, PICKA JEDNA!
                m.sportske.net/vesti/dzet-set/59871.html
                DR. Lonnie Lowery

                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                Comment


                • Re: CHAT

                  nekužin zašto ga svi kritiziraju zbog toga.. šta ima stila i ukusa.. šta bi tria ić pokidanih gaća vanka ?.. svi se oni lipo oblače ako bolje pogledaš.. a on malo pretjeruje.. al to nebi nas tribalo bit briga.. nego bojište.. odnosno teren..

                  *****e predrasude.. lakše je razbit atom nego ljudske predrasude
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by skullHeaD View Post
                    Hahaha, dobro ti si zensko, tebi je dozvoljeno. Xaxaxa

                    ALI, BITNA VEST, PRIZNAO JE, PICKA JEDNA!
                    m.sportske.net/vesti/dzet-set/59871.html
                    Dečko voli fino, de ajde, kad se sjetim svojih isto su bili picajzle, samo kojih 100 milja lakši nažalost

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ma Cisse je najjači lik što se mode tiče.

                      cisse2.jpg

                      i Balotelli je manijak

                      balotelli-crash.jpg balotrelli7_23_682x_144338a.jpg
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Marko, daj nađi fotku kad se lik pojavio u onom dugom crnom šosu
                        legenda!

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          balloteli je meni isus.. fraer je kralj.. igra vanzemaljski tili bi ga izbacit ali je predobar..

                          kad je potpisa ugovor.. stajalo je u njemu "da nesmi kupovat i vozit motor" prva stvar nakon potpisa kupia motor.. hahaahha
                          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                          Comment


                          • Re: CHAT


                            nemojte me flejmat
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Opaaa a ja mislio da jedini obozavam Juve ^^
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                @Vea:
                                Cisse-wears-a-skirt.jpg
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X