Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ne,sve normalno.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by kelly View Post
      Jel vama šteka fejs?
      meni uopce ne zeli ucitat stranicu
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • Re: CHAT

        000.png

        oooooo...
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Rijeka87 View Post
          meni uopce ne zeli ucitat stranicu
          Tako je i meni bilo danas. Sad radi.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: CHAT

            Jedna motivacijska

            12951_413588728733426_845765072_n.jpg

            Comment


            • Re: CHAT

              Koliko kreatinu treba da izađe iz tjela? Mogu li to kako ubrzati?

              Comment


              • Re: CHAT

                Par dana kolko ja znam. a to drugo, mislim dobrom hidratacijom (koja i mora bit dobra zbog kreatina) tako da.... mozda neka sitnica za koju ja neznam (a da nije hidratacija )
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • Re: CHAT

                  Frendica se dopisuje s frajerom.
                  Idu trčat.
                  I on njoj tvrdi 20 minuta da su to steroidi i da je to stetno.
                  A najbolje u prici je to kaj i ona vjeruje u to,i kaze pa da ti pijes proteine pa si takav.
                  A krv,znoj u teretani se ne vrijede ili? Tuzno i zalosno.

                  Untitled.png

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    hahaha koji ljakse,budala

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      OMg digao mi se živac na ovo, steroidi smanjuju testise samo je narod pod do stavio i k****, a svi mislie da samo body builderi koriste steroide pa misle da su i proteini steroidi. Dok doktori ne krenu govoriti da su proteini zdravi svi mi koji koristimo proteine nekada čemo se naći u neugodnim situacijama, ja se hrpu puta nađem a kada krenem objašnjavati što su proteini ispadnem budala. Zato jedino o tome pričam s prijateljima koji su jako dobri sportaši.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Nekoliko mojih frendova ma koliko ja sjeo s njima i objasnio im sve opet kazu da je to umjetno stecena muskalatura i nemozes
                        im jednostavno objasnit.On kaze to su umjetni proteini,umjetni misici koje dobijes u roku 2 tjedna.A jedan frend tvrdi da on nece ic u teretanu i da ce pit proteine i bit "mrcina". (On to misli zbilja,bez zaje*ancije)
                        Ja im to objasnim i stvarno se potrudim da skuze,cak i objasnim s znanstvene strane,sintezu proteina i sastav i djelovanje ali nemozes ti protiv "zatucanog uma".
                        Last edited by Nixa2210; 28-02-13, 21:38.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Nema tu pomoci... Zato je najbolje napravit se glup i rec: "Ne pijen nista, jeden zdravo i trcin cesto." Ako Ronnie Coleman moze mrtav ladan rec da ne uzima steroide i proteine jedva da koristi a laici mu viruju, zasto nebi i tebi virovali

                          A sta se tice tih seljackih prica... Jedna od drazih koju san cua je: "***** ti tu tvoju umjetnu snagu dok si napucan kemijom, lako je dizat utege, dodji ti u moju radionicu pa kad iskrivis ledja dizuci getribu( mehanizam mjenjaca u autu) pa ces vidit sta je tezina i sta je prava snaga."

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            ono kad ti neko sa stomačinom kaže da teretana ne vrijedi, i da je on ojačao radeći i noseči teške stvari, a znaš da je lijenčina kakve nema
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ajde recite tim aljcima da su proteini isto kao i bjelančevine, pa ispali bi ekstremno glupi. Meni nekada kažu ma ***** teretanu, odi cjepat drva, nosi vreče cementa i vidjet češ što je prava snaga.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Ma tako je najbolje,samo rec ne pijem nista,naturale samo,nikakvi "protejiiini"

                                Isto tako ima priča kada je poznanik reko da je teretana umjetna a samo sklekovima mozes dobit misice


                                A o deckima koji imaju cca.50 kg i onda pricaju okolo o svom bogatom iskustvu u teretani i o tom "ma ne mozes bez steroida(a misli na whey ),vjeruj mi isao sam ja 3 tjedna ostao sam isti"

                                I onda naravno slike na fb bez majice s 200 lajkova i napaljenih klinkica.
                                Al pazi on ima six pack i 50 kila,veliki uspjeh definitivno. hahaha
                                Last edited by Nixa2210; 28-02-13, 22:48.

                                Comment

                                Working...
                                X