Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    tako je Dacooo all is forgiven :*

    p.s. i samo da ti kazem, ovako sigurno izgleda neki veliki decak kome si ti narusio samopouzdanje

    [ATTACH=CONFIG]16034[/ATTACH]

    Jel to pratis WWE :P
    Last edited by Viper; 07-09-13, 19:27.

    Comment


    • Re: CHAT

      Bila nekad zaljubljena u Cenu i TripleH-a hahahaha
      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Dača View Post
        Za BB sve u superlativu... To nije klasično merenje... Ja imam obim ovoliki, a ti onoliki... Stvar estetike... Ne može se izmeriti, nego je stvar ukusa...

        Dok je powerlifting sasvim nešto drugo...

        Uostalom, powerlifting ne pokazuje ko je koliko jak, nego ko je koliko hemije strpao u sebe...
        Ja sam lijepo pitao ako ima koji powerlifter tu, evo triplez nije ali uskočio u pomoć. I samo da znaš, već sam bio na jednom natjecanju i trenutno držim Hrvatski rekord u jednoj kategoriji, i sada idem opet 8.10 u Bjelovar i pokušat ću skinuti još jedan rekord. Pa sad ti govori neke gluposti, a ja lijepo zamolio...
        Rome wasn't built in a day.

        Comment


        • Re: CHAT

          Ybte, ispade da ovde ima više ovih powerliftera nego bildera...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Dača View Post
            Izvini, nisu isti trenizi za PL i BB... Ti u glavi moraš da imaš neki krajenji cilj...
            Istina, nisu isti. Ali su, koliko god krajnji cilj u ta dva sporta bio potpuno različit, srodni. Štoviše, do kombinacija "bodybuilder/powerlifter" ne dolazi samo u rekreativnom sportu nego i u vrhunskom, TOLIKO su srodni. A vidi vraga, jedan Stan Efferding, koji je i svjetski PL rekorder (total <275 lbs) je također i IFBB PRO bodybuilder. Sad, ili je on alien pa je to razlog njegova uspjeha u oba sporta ili su ta dva sporta toliko srodna da je moguće ganjati uspjeh u oba sporta istovremeno.
            Naravno da kad obara svjetski rekord ima treninge prilagođene isključivo powerliftingu i naravno da kad je bio namazan na bini nije tjedan dana prije vukao 400 kg na deadliftu. Ali ako kroz neki, relativno kratki period, može ostvarivati takve rezultate na vrhunskoj razini, ne znam zašto netko tko se rekreativno bavi tim sportovima ne bi najnormalnije kombinirao i jedan i drugi.

            Originally posted by Dača View Post
            A to da u isto vreme možeš biti veliki, jak, brz, mobilan i pametniji, to ćeš da izviniš... Ne može...
            Izvini, ali pričaš vrhunske gluposti. Zašto ne bi mogao istovremeno razvijati i veličinu i snagu i brzinu? Zato jer gledaš kako se profi BB od 140 kg gega s noge na nogu pa njega uzimaš kao referencu?

            Originally posted by Dača View Post
            OK. Glupo ili ne... Meni je powerlifting seljana
            Reci to njemu:
            _DSC2936.JPG
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by TripleZ View Post
              ja sam dizac utega


              ako se jednog dana prijavim na takmicenje, stanem na vagu i onda obucem ili gacice ili pocnem stavljati kredu na ruke, onda cu ti moci reci jesam li PL ili BB - ili ti na kraju te sezone mozda kazem da sam oboje



              da tad cu se boriti da budem veci, jaci, brzi, mobilniji, sigurniji, pametniji itd. i sto je najbitnije otvoren za nove stvari a ne da pljujem po svemu onom sto ja ne praktikujem trenutno
              razmišljaš se okušati u crossfitu jednom, a triple ?? :P
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT

                pitanje, mozemo gore na listu dodati roonie coleman-a, johnie jackson-a, norton-a, alberto nunez-a itd. ?

                Originally posted by domagoj View Post
                razmišljaš se okušati u crossfitu jednom, a triple ?? :P
                koliko god se mi smijali tome...kad vidim djevojke na onim takmicenjima samo mogu reci - fuk yeah



                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  fine cure, nema šta
                  ovu drugu sam već viđao, a volio bih ju vidit i uživo, da ju odmjerim bar


                  baš sam danas gledao malo ovo zadnje crossfit natjecanje, mogu reć da nisu nimalo loše građeni, a i jaki su

                  trostruki prvak rich froning:
                  rich1.jpg

                  jedan od većih momaka jason khalipa:
                  Jason-Khalipa-27.jpg


                  jedan jako zanimljiv momak (ne pratim baš crossfit inače, ali njega jesam) mikko salo:
                  mikko-at-rogue-11.jpg

                  nema sreće s ovim natjecanjima, već ga je 2 ili 3 puta nešto spriječilo da dovrši
                  čovjek koji je napravio 1000 burpees u 82 minute
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    sve su to bivsi olimpijski dizaci/gimnasticari predpostavljam??

                    znam za froning-a da jeste
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by TripleZ View Post
                      do i even lift..whats the meaning of life..

                      odoh da jedem čokoladu i pokrijem se i plačem
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Krivi post, sorry...

                        (našao rješenje)
                        Last edited by ScuderiaBull; 08-09-13, 15:18.
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          sve su to bivsi olimpijski dizaci/gimnasticari predpostavljam??

                          znam za froning-a da jeste
                          ne znam to, al znam da su svi nekakvi bivši sportaši. jesi siguran za froninga, nisam nigdje vidio to

                          znam da su froning i mikko vatrogasci
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by domagoj View Post
                            ne znam to, al znam da su svi nekakvi bivši sportaši. jesi siguran za froninga, nisam nigdje vidio to

                            znam da su froning i mikko vatrogasci
                            ocigledno da nisam, moja greska...samo pamtim od prije da sam vidjao njegove klipove snatch-a i sl. bez onih ''samo crossfit'' stvari pa sam mislio da je oly lifter..
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              eno Jay Cutlera trenutno na forumu online, odgovara na pitanja

                              edit: na bodybuilding.com
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Megara View Post
                                eno Jay Cutlera trenutno na forumu online, odgovara na pitanja

                                edit: na bodybuilding.com
                                šta kaže? šta ima kod njega?
                                koliko kreatina i kad uzimat da budemo kao on?
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X