Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Draven View Post
    Uz dužno poštivanje ljudi koji su tu dugo na forumu a medju rjetkima koji su dali podosta pametnih savjeta kao što si ti Dida smatram da nije u redu prozivat nikoga tko trenira i tko ima rezultate sad da li je njegova teorija (Sandi Imerovic) ispravna ili ne on ima svoje rezultate .Niti ja se neslaze, sa mnogim stvarima sto pise iako nisam mnogo ni procitao jer sam saznao o njemu upravo tu na forumu pa reko ajde da vidim tko je taj na facebooku.

    Recimo na forumu sam procitao da mnogi pljuju po L-carnitinu a bez da su se informirali kada i kako djeluje ja tvrdim da djeluje i da se moze veoma lako provjerit i dokazati koristio sam ga u par navrata.

    Glutamin mnogi tvrde kako je ustvari beskorisna stvar opet se ne slazem jer meni itekako djeluje jos sam ga koristio od 3 razlicita proizvodjaca i svaki je djelovao cak i najbolje od firme koja je na najlosijem glasu da je ne reklamiram tu sad. Definitivno upale manje.

    T-100 kupio i gledao u tu kutiju pokajao se sto sam ga uzeo kada sam sve na forumima procitao. Na kraju popio ga da ne stoji drzao se propisanog i vidi cuda na kraju pratio sam covjeka koji je bio na kreatinu redovno po 2 kg svaki tjedan u plus isao u benchu i dalje nisam vjerovao da je to to, medjutim kada sam ga prestao pit kroz 2 tjedna nisam bas bio toliko siguran da ne djeluje razlika ocita.
    E sad sam nabavio citav bundle pack za boost testaca iako se slažem i dalje da ispod 25 godina nema smisla ga piti.

    Sad moj zakljucak vecina ljudi tu na forumu trening odradi vrjedan mog zagrijavanja (nisam umišljen tko ne misli tako bujrum kako se kaze uvijek ste dobrodosli u nas mali raj zvani Gabudizator pogledaj na facebooku) onda ocekuje nekakvo cudo da dobiju od 5 gr kreatina dnevno 15 kg mišićne smase zatim se prešaltaju na stranicu o sterkačima jer ne vide izlaz od svih suplemenata na tržištu smatraju sve bezvrjednim jer im je proces prespor, a trening još lošiji i takvi ljudi nemogu biti mjerilo za bilo kakv suplement osim proteina o kojima svi znaju da ih treba mnogo unjet a kroz hranu to nije uvijek najlakse.

    Svakako smatram da i netko tko je bio na roidu nemoze osjetit blagodati nikakvog suplementa kad je probao vrh ( da se razumijemo ne osudjujem nikog mozda se prikljucim za godinu dvije popotrazim savjet).

    Sve u svemu cijenim svaciji rad odgovoram o onome sto sam isprobao na sebi pa cak i trolovima koji samo dodju postavit pitanje tu na forum jer su pogledali HULK u kinima i pomislili da bi mozda mogli nesto napravit uz jednu kutiju dexteroze.....
    slazem se sa stobom......jer ja sam koristio bcaa glutamin i sve to i puno puno mi je pomoglo....mozda kod nekog djeluje kod nekog ne :P....a sto se tice Sandija Imerovica covjek je uredu....meni je slozio program treninga i prehrane i jako sam zadovoljan stvarno napredujem )

    Comment


    • Re: CHAT

      sto se tice pocetka ove teme o sandiju i njegovom treniranju na taste - znam da danijel crnoja takodjer prakticira isto taj navedeni nacin treninga
      a i meni je njegov trener to savjetovao

      eto tu sam otvorio i temu nakon razgovora sa njim, jer mi je ta logika (bila) nepojmljiva:
      http://www.building-body.com/forum/t...do-katabolizma

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by FcB View Post
        sto se tice pocetka ove teme o sandiju i njegovom treniranju na taste - znam da danijel crnoja takodjer prakticira isto taj navedeni nacin treninga
        a i meni je njegov trener to savjetovao

        eto tu sam otvorio i temu nakon razgovora sa njim, jer mi je ta logika (bila) nepojmljiva:
        http://www.building-body.com/forum/t...do-katabolizma
        ne stignem sad čitat temu, vidio sam da ima dosta dugih postova od nekih cijenjenih članova, pa vjerujem da ju vrijedi pročitat

        a to je valjda i bit foruma, da svako iznese svoje iskustvo/razmišljanje/činjenice, pa da se raspravi malo o tome, za razliku od nekih koji su i rekli da ne vole forume, ne znam zašto, da ne ulazi u raspravu? da mu netko ne kaže suprotno, a ne može izbrisati poruke? ne znam, al svatko bi trebao biti spreman čuti i neke druge stvari, raspravit malo, objasnit neke stvari, pa da i drugi nauče nešto
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • Re: CHAT

          Pa ima čovjek pravo brisati na svojoj stranici šta hoće. Šta bi trebao razgovarati s nekim tko ga vrijeđa tj. naziva p*čkom?
          Last edited by Ant0ni0; 10-11-13, 00:37.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Pa ima čovjek pravo brisati na svojoj stranici šta hoće. Šta bi trebao razgovarati s nekim tko ga vrijeđa tj. naziva p*čkom?
            ne znam da li nije jasno napisano ili šta...
            nije mu u komentarima nitko ništa ružno napisao, već samo iznijeli svoje mišljenje o njegovom načinu

            tek kasnije, nakon brisanja i blokiranja se spominje riječ p*čka




            btw. ovo sve je postalo dosadno pomalo, nek ga prati ko hoće, i nek zarađuje kako može, kad već može.
            jel svojom metodom spremio kojeg natjecatelja (osim sebe)? koliko sam vidio, nije, nego ih briše i blokira sa svoje stranice. da li to nešto znači? meni da, ostali kako hoće, al ja znam kome dajem novce
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: CHAT

              993364_660840350595836_554050762_n.jpg

              True story or not?
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: CHAT

                True story.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • Re: CHAT

                  girls-at-the-gym.jpg
                  ovo je true story, sorry guys!
                  ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                  "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    brise ih ocito jer covik nema vremena za te glupe rasprave,ionako ima posla preko glave,ovo ono zna se da svi imaju drugačija stajališta,vi sad tu svi hvalite adonia i vendhetu jer su na forumu koji su također vrhunski ali nemozete blatit isto tako vrhunskog bildera...dajte malo respecta...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Armani View Post
                      brise ih ocito jer covik nema vremena za te glupe rasprave,ionako ima posla preko glave,ovo ono zna se da svi imaju drugačija stajališta,vi sad tu svi hvalite adonia i vendhetu jer su na forumu koji su također vrhunski ali nemozete blatit isto tako vrhunskog bildera...dajte malo respecta...
                      Kako da raspravljamo s tobom kad su tebi i vendetha i adoni vrhunski i oba su na forumu. Poznajes ih obojicu super vidim a?
                      Problem za tebe super informiranog momka je to sto je Vendetha Ado a Ado je Vendetha.
                      Upucen si nema sto

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Kad vidin neka imena na forumu, njihove postove uopce ne citan. Jednostavno neman potribe jer znan da nista pametnog nisu rekli. Dosad san Armanija smatra relativno ok clanom al i ti si mi na ignore listi.

                        Kad neku nepoznatu(ali zgodnu) curu koja ti je interesantna vidis sa nekakvim priglupim kretenom kojeg znas, i onda jos cujes da su dugo skupa, tesko da ista dobra o njoj mozes zaklljucit. Same logic here.


                        2 godine na forumu, toliko toga si procita i napisa pa da nista nisi naucia? Razumin pocetnika koji brani Sandija, al "iskusan" clan da to radi?? Svi imamo svoje misljenje i razlika mora bit, al neke stvari su univerzalne i podrazumijevaju se. Sve i da nije tako, ako ljudi ulaze u konstruktivnu raspravu, dakle bez vrijedjanja, zasto on nebi dokaza svoje znanje i potuka ih intelektualno i time pridobia jos klijenata? Ne, on brise i selektivno komentira. I predlaze lat masinu za ispravljanje skolioze.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          sta bi u ovom slucaju pokazala vaga?



                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            sta bi u ovom slucaju pokazala vaga?



                            Pošto je trik pitanje, odgovor je sigurno da bi vaga bila u ravnoteži
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ping pong strana ide na gore, tj bude lakša..

                              Edit... U stvari, isto su teške...

                              2. Edit... Desna strana je lakša...


                              Last edited by Dača; 10-11-13, 23:05.
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Ja na kreatinu monohidratu 2dana + whey 100% , dobio vec 3kg , mogu li ocekivat jos ili ?
                                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                                Comment

                                Working...
                                X