Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Suplementi zamjenili video igre.
    Sve je moguće

    2222.jpg

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Dača View Post
      Koliko sam ja uspeo da shvatim, problem sa smanjenom količinom UH je samo ako radiš hard core treninge.... Nemaš snage za maksimume. Nemaš snage za duže treninge. Ali ako znaš pravilno tenirati i ako znaš šta radiš, onda to i nije neki problem.
      Pa bas to. Kolko ljudi trenira na prazan zeludac ili kombinacije p + m prije treninga. Sve je stvar psihe, ne trcis maraton pa da ti treba 200 uh prije treninga

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Homemade View Post
        Budes vidio To je ostalo od Sarceva da se razdvajaju m i uh i da se jede tocno koliko ti treba za sljedeca tri sata i to funkcionira sigurno. Kod mene sve ovisi o dovoljno masti sta god radio. Dok god imam masti preko 1, 1.5 po kg sve funkcionira savrseno od spavanja do bilo cega drugog ( znas o cemu pricam ) i to je bitno Nisam neki ovisnik o uh pa mi nije problem kad ih trebam smanjit, samo malo drugacije pripremim jela i vise manje mi je isto. A ovo za posni prije sam uzimo u konzumu i onaj dukatov i sl, solidnog je okusa malo kiseo al zgadi se sa vremenom dok ovaj milbona iz lidla mogao bi ga tonu pojest i nece mi se zgadit hehe.
        Upravo ovo sto si rekao da znam o cemu pricas je presudilo da sam sebi kombiniram obroke i slazem macrose po osjecaju.
        Radije cu 6 mjeseci dijete a da imam zenu nego 2-3 bez zene. ( you know what i mean )
        I radije cu gomilati aktivnosti u nebesa nego se odreci M u velikoj mjeri. Ne zbog toga sto volim masti nego tbog toga da imam k...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Koliko sam ja uspeo da shvatim, problem sa smanjenom količinom UH je samo ako radiš hard core treninge.... Nemaš snage za maksimume. Nemaš snage za duže treninge. Ali ako znaš pravilno tenirati i ako znaš šta radiš, onda to i nije neki problem.
          Nizak unos UH htio ne htio dovodi do kratkog treninga. A ako se znas ponasati pri takvom unosu onda ce trening biti intenzivan. ( na tesku muku )
          Ali to je posao onda...

          Comment


          • Re: CHAT

            Ybg, ko ne zna, naučiće...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by WTF View Post
              Upravo ovo sto si rekao da znam o cemu pricas je presudilo da sam sebi kombiniram obroke i slazem macrose po osjecaju.
              Radije cu 6 mjeseci dijete a da imam zenu nego 2-3 bez zene. ( you know what i mean )
              I radije cu gomilati aktivnosti u nebesa nego se odreci M u velikoj mjeri. Ne zbog toga sto volim masti nego tbog toga da imam k...
              Pa to je moj pristup od pocetka, ni jedna defka ni dijeta ne dolazi u obzir ako stvar ne funkcionira kako treba Zdrave masti treba drzati preko 1g po kg i sve funkcionira savrseno A i san mi je kvalitetniji uz unos magnezija sa strane i to mi je isto bitno jer inace budem zivcan, a ovako cim se naspavam posteno sve je super. A ovo za treninge moj svaki trening tak i tak traje 45 minuta, max sat vremena bila masa, defka il sta god tak da mi netreba kamion uh prije treninga.

              Comment


              • Re: CHAT

                Deckicima se ne dize piso a?
                Bas me prije nekih misec dva zva prijatelj u panici jer je ima isti problem. Krenia na dijetu i izbacia potpuno masti. Kralj.


                Sta se tice UH, glikogena i kvalitete treninga, hm, pa zar nije najjednostavnija opcija ubacit refeed svako 7-10 dana (ili po osjecaju)?

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ko sinoć nije yebo neka jede go.na...
                  Last edited by Dača; 24-02-14, 17:36.
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Refeed pomaze taj dan i eventualno sutra dan, nakon toga si jos gori i ludji i nabio sve oko sebe nogom

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Homemade View Post
                      Pa to je moj pristup od pocetka, ni jedna defka ni dijeta ne dolazi u obzir ako stvar ne funkcionira kako treba Zdrave masti treba drzati preko 1g po kg i sve funkcionira savrseno A i san mi je kvalitetniji uz unos magnezija sa strane i to mi je isto bitno jer inace budem zivcan, a ovako cim se naspavam posteno sve je super. A ovo za treninge moj svaki trening tak i tak traje 45 minuta, max sat vremena bila masa, defka il sta god tak da mi netreba kamion uh prije treninga.
                      E to je i moj pristup sada, barem ga planiram takvim. Pratim se i idem osjecajem. Bez zurbe

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Homemade View Post
                        Pa to je moj pristup od pocetka, ni jedna defka ni dijeta ne dolazi u obzir ako stvar ne funkcionira kako treba Zdrave masti treba drzati preko 1g po kg i sve funkcionira savrseno A i san mi je kvalitetniji uz unos magnezija sa strane i to mi je isto bitno jer inace budem zivcan, a ovako cim se naspavam posteno sve je super. A ovo za treninge moj svaki trening tak i tak traje 45 minuta, max sat vremena bila masa, defka il sta god tak da mi netreba kamion uh prije treninga.

                        si i ti na steroidima

                        cekam Dacu

                        P.s. Mala sala Daco, ali sto je je, vise nauci covjek od jedne ovakve rasprave nego 10 clanaka sto procita

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          E to je i moj pristup sada, barem ga planiram takvim. Pratim se i idem osjecajem. Bez zurbe
                          Eksperimentiraj malo, ne kosta te nista,a i iz mog iskustva moze se i tako i bolje je za psihu sigurno. A i to sto kazes, ne zuri ti se nigdje pa probaj stvari koje te interesiraju kako rade na tebi jer na kraju svi smo drugaciji. Sto se tice punjenja, dobra je stvar za metabolizam i meso al za psihu moze bit i dvosjekli mac pogotovo ako se taman prilagodis na nizi unos uh

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Dača View Post
                            Ko sinoć nije yebo neka jede go.na...
                            Originally posted by Bronko View Post
                            si i ti na steroidima

                            cekam Dacu

                            P.s. Mala sala Daco, ali sto je je, vise nauci covjek od jedne ovakve rasprave nego 10 clanaka sto procita
                            Ako misliš da ću objaviti neke fotke, or it didnt happen, nema šanse. Ostaje u kući sve....
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Bronko View Post
                              si i ti na steroidima

                              cekam Dacu

                              P.s. Mala sala Daco, ali sto je je, vise nauci covjek od jedne ovakve rasprave nego 10 clanaka sto procita
                              Nop Neznam sta imam radit u teretani duze od toga. Npr prsa jedna vjezba za gornja prsa, jedna za donja i neko letenje bucicama za istegnut prsa posteno. Sve 4,5 serija i dosta. Jos stignem i listove odradit na kraju neku superseriju stojece/sjedece sve u nekih 45 - 50 minuta.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Homemade View Post
                                Eksperimentiraj malo, ne kosta te nista,a i iz mog iskustva moze se i tako i bolje je za psihu sigurno. A i to sto kazes, ne zuri ti se nigdje pa probaj stvari koje te interesiraju kako rade na tebi jer na kraju svi smo drugaciji. Sto se tice punjenja, dobra je stvar za metabolizam i meso al za psihu moze bit i dvosjekli mac pogotovo ako se taman prilagodis na nizi unos uh
                                Zato sam i napisao gore ua refeed.
                                Koliko ga volim toliko ga mrzim!
                                Osjecaj refeeda?
                                Kad vec debelo zagazim u dijetu na dan punjenja budem tako pospan, tako sretan, nasmijan, druzeljubiv, na treningu se polomim i jos budem sretan. Ali ono sto slijedi dan dva kasnije je sve suprotno od navedenog.
                                Volim refeed ali on traje jedan dan, sutra dan si pola pola, a ostala 4 dana bi pobio sve oko sebe

                                Comment

                                Working...
                                X