Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja o kompjuterima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Pitanja o kompjuterima

    e bas dobro sto se javio neki inf. mag. e sada vec neko vrijeme me muci nest, mislim da je problem do windows, naime kada radim shut down windowsa onad mi onaj prekrasan zvuk na na na na vise nije na na na na, nego je ni ni ni ni, moje pitanje je kako vratiti nazad na na na na jer smo ja i zena naviknuti na taj na na na na i sada ovaj zvuk ni ni ni ni nas nikako ne zadovoljava vise, hvala
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #62
      Re: Pitanja o kompjuterima

      dok je vruca tema da i ja uletim malo

      zanima me u vezi pinga ovog, kod mene mladji brat dok igra CS on line stalno ga izbaci iz servera kao velik ping, a ja izmjerim na speed testu uvjek bude izmedju 20-40 ms
      sad neznam koji je fazon kao neki protokol nesto nevalja,
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #63
        Re: Pitanja o kompjuterima

        Originally posted by SemaMare
        dok je vruca tema da i ja uletim malo

        zanima me u vezi pinga ovog, kod mene mladji brat dok igra CS on line stalno ga izbaci iz servera kao velik ping, a ja izmjerim na speed testu uvjek bude izmedju 20-40 ms
        sad neznam koji je fazon kao neki protokol nesto nevalja,
        ping ovisi o udaljenosti servera.. za 20 - 40 mili sekundi te neće izbaciti. Dok uđeš u igru i igraš, onda ima držanjem tipke TAB vidljiv ping na tvoj usernameu.. ti vjerojatno nešto treće pingaš.

        Comment


        • #64
          Re: Pitanja o kompjuterima

          Originally posted by Joe
          e bas dobro sto se javio neki inf. mag. e sada vec neko vrijeme me muci nest, mislim da je problem do windows, naime kada radim shut down windowsa onad mi onaj prekrasan zvuk na na na na vise nije na na na na, nego je ni ni ni ni, moje pitanje je kako vratiti nazad na na na na jer smo ja i zena naviknuti na taj na na na na i sada ovaj zvuk ni ni ni ni nas nikako ne zadovoljava vise, hvala
          hm...što reći...prebaci se na linux

          Comment


          • #65
            Re: Pitanja o kompjuterima

            Originally posted by mario91
            ping ovisi o udaljenosti servera.. za 20 - 40 mili sekundi te neće izbaciti. Dok uđeš u igru i igraš, onda ima držanjem tipke TAB vidljiv ping na tvoj usernameu.. ti vjerojatno nešto treće pingaš.
            ma znam ono latency, i tu nije vise od 50-60 , a isto pise svi koji imaju ping veci od 180 ms ono bit ce kick, i to automatski izbaci i opet udjes igrat, a inace uzivam dok gledam mladjeg brata dok igra CS
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #66
              Re: Pitanja o kompjuterima

              Originally posted by lolipop
              Originally posted by Joe
              e bas dobro sto se javio neki inf. mag. e sada vec neko vrijeme me muci nest, mislim da je problem do windows, naime kada radim shut down windowsa onad mi onaj prekrasan zvuk na na na na vise nije na na na na, nego je ni ni ni ni, moje pitanje je kako vratiti nazad na na na na jer smo ja i zena naviknuti na taj na na na na i sada ovaj zvuk ni ni ni ni nas nikako ne zadovoljava vise, hvala
              hm...što reći...prebaci se na linux
              ja bih radje ostao na windowsima, mozda bih presao na sedmicu ove nove, pa me zanima kakav zvuk kod gasenja ima sedmica, ako bi se neki dobar covjek nasao pa mi otpjevao, hvala
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #67
                Re: Pitanja o kompjuterima

                Originally posted by SemaMare
                ma znam ono latency, i tu nije vise od 50-60 , a isto pise svi koji imaju ping veci od 180 ms ono bit ce kick, i to automatski izbaci i opet udjes igrat, a inace uzivam dok gledam mladjeg brata dok igra CS
                Hm. Onda nisi naveo nešto drugo. Ako sharate internet u kući, onda dosta ovisi o tome što rade ostali ukućani na kompu, možda se nešto cijeli vrijeme skida za što ni ne znate i tako.. ping ne može sam tak skočiti na 180+ ms

                Comment


                • #68
                  Re: Pitanja o kompjuterima

                  Originally posted by Joe
                  ako bi se neki dobar covjek nasao pa mi otpjevao, hvala

                  Comment


                  • #69
                    Re: Pitanja o kompjuterima

                    Originally posted by mario91
                    Hm. Onda nisi naveo nešto drugo. Ako sharate internet u kući, onda dosta ovisi o tome što rade ostali ukućani na kompu, možda se nešto cijeli vrijeme skida za što ni ne znate i tako.. ping ne može sam tak skočiti na 180+ ms
                    ne dijelim ni s kim konekciju po kuci i to, jbga, nemam pojma a kod mene je wairless,i zanimljivo je da je sve ok od jutra pa do jedno 12 h, bas nekad kad ga ono izbaci udjem zacas u speed test i izmjerim sve ok. stranice sve normalno ide, neznam imaju neki rate sto se kucaju po onoj konzoli na cs i jos neke stvari ko da se smanji to al ajd nema veze,
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Pitanja o kompjuterima

                      Originally posted by mario91
                      Originally posted by Joe
                      ako bi se neki dobar covjek nasao pa mi otpjevao, hvala
                      http://www.youtube.com/watch?v=1C4YdDmF1R4

                      ah eto...htjedoh ja otpjevati...ali ima još dobrih ljudi koji su brži od mene

                      Comment


                      • #71
                        Re: Pitanja o kompjuterima

                        Originally posted by sthooligan
                        Imam jedan problem sa eksternim HDD-om

                        Kad kliknem na ''Safely Remove Hardware'' ikonu pojavi mi se ova prouka:

                        Problem Ejecting USB Mass Storage Device

                        The device ‘Generic volume’ cannot be stopped right now. Try stopping the device again later.


                        Prvo sam probao napravit update usb drivera i to je ok, nema novih. nakon toga sam probao sa programom ''unlocker'', ali ni s njim nije bilo kruha. I onda sam skinuo program ''Process Explorer'' ali nisam našao način kako rješit ovi problem. Zar mi je sada jedino rješenje ugasit kompjuter i tek onda isključit hdd? Ima li tko koju pametnu ideju

                        U vecini slucajeva nije potrebno koristiti opciju "Safely Remove Hardware",no ponekada bi te ne-koristenje ove opcije moglo kostati podataka.
                        Ako opcija za sigurno ukljanjanje hardware-a ne zeli "zaustaviti" hardware,najvjerovatnije je u procesu koristenja od nekog programa.Primjer: explorer,file copy operacija,nekakav disk manager software ili bilo kakav program koji nesto zapisuje na disk ili cita s njega u tom trenutku.
                        No,ako si siguran da nemas takve programe,tada jednostavno iskljuci disk, uz napomenu da, ako nesto zapisujes na disk,valja sacekati jos 10-ak sekundi(do minute) da disk zapise podatke,jer cesto operacija kopiranja nije gotova onda kada se makne dijalog koji vas obavijestava koliko do kraja,vec to zna potrajati i dosta iza toga.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Pitanja o kompjuterima

                          hvala Igy uspio sam rješiti problem, a bio je da sam jednostavno uključio hdd na drugi utor usb-a na kompu, jer očito ovaj nije valjao. Sad sve radi za 5
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • #73
                            Re: Pitanja o kompjuterima

                            Kako da vratim tipkovnicu na hrvatske ynakove....nesto sam stisnu i promijenilo mi je na engleske
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #74
                              Re: Pitanja o kompjuterima

                              Tam pored vremena i datuma par centi u ljevo na toj "start" traci ti pise jezik, hr -en! odaberi tam
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment


                              • #75
                                Re: Pitanja o kompjuterima

                                rješio sam
                                shift + alt - alt
                                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                                Comment

                                Working...
                                X