Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja o kompjuterima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Pitanja o kompjuterima

    Originally posted by VelikiBlek
    rješio sam
    shift + alt - alt
    samo shift + alt
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #77
      Re: Pitanja o kompjuterima

      Tako je, da
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #78
        Re: Pitanja o kompjuterima

        Zna tko otključat mobitel?? Nesto me zeza onaj master code...ako itko se kuži nek se javi pa mu kažem detalje
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #79
          Re: Pitanja o kompjuterima

          Koja je po vama najbolja marka HDD-a eksternog??
          Mislim si uzet wd ili toshibu
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #80
            Re: Pitanja o kompjuterima

            WD definitivno (ili Samsung)
            “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

            Comment


            • #81
              Re: Pitanja o kompjuterima

              Originally posted by VelikiBlek
              Koja je po vama najbolja marka HDD-a eksternog??
              Mislim si uzet wd ili toshibu
              Nemoj gledat marke.Svaki proizvodjac zna izbaciti dobru ili losu seriju.
              Odluci se za cjenovni rang i zatim pogledaj sto se nudi po toj cjeni.
              Zatim pogledas recenzije za svaki uredjaj, ili jos bolje, usporedne testove.
              Jedino tako ces biti siguran da si uzeo nesto sto udovoljava tvojim potrebama.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #82
                Re: Pitanja o kompjuterima

                Originally posted by IgyBoy
                Originally posted by VelikiBlek
                Koja je po vama najbolja marka HDD-a eksternog??
                Mislim si uzet wd ili toshibu
                Nemoj gledat marke.Svaki proizvodjac zna izbaciti dobru ili losu seriju.
                Odluci se za cjenovni rang i zatim pogledaj sto se nudi po toj cjeni.
                Zatim pogledas recenzije za svaki uredjaj, ili jos bolje, usporedne testove.
                Jedino tako ces biti siguran da si uzeo nesto sto udovoljava tvojim potrebama.
                Po toj logici sam otprilike i isao...otuda i dvojba wd ili toshiba...ali mislim da cu si uzet wd
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #83
                  Re: Pitanja o kompjuterima

                  ja sam dobio od t coma za produljenje ugovora Transcend od 250gb i zadovoljan sam njime, a frend je kupio Wd Book od 1tb i nesto ga muci, neke stvari kad s njega pusta oce stekat, e sad nemora bit, moze bit da je kod njega nest, ja u kompu imam wd i zadovoljan sam, pogledaj recenzije diskova kako ti je reko kolega gore i kupi best buy
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #84
                    Re: Pitanja o kompjuterima

                    zna li neko kako i dali se može vanjska memorija postavit kao glavna? znači externi hard disk umjesto unutarnje hd?
                    Blood never lies!

                    Comment


                    • #85
                      Re: Pitanja o kompjuterima

                      Originally posted by stampedo
                      zna li neko kako i dali se može vanjska memorija postavit kao glavna? znači externi hard disk umjesto unutarnje hd?
                      Zelis bootati sustav sa externog HD-a?
                      U BIOS-u imas postavku "Hard disk boot priority",gdje su sljedno poredani diskovi na tvom racunalu. Postavis ih tako da ti tvoj externi disk bude prvi na listi i sacuvas postavke.
                      Sljedeci puta ce ti sustav podizati sustav sa tog vanjskog diska.

                      Druga opcija,ako to ne zelis kao trajnu opciju,vec ti samo privremeno treba, kod boot-a mozes odabrati s kojeg uredjaja zelis pokusati bootati tako da stisnes odredjenu tipku na tipkovnici za vrijeme boota(razlikuje se od ploce do ploce,na nekima je F10,na drugima F8,na trecima F2 i td...prati sto ti ispise kod boota)
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • #86
                        Re: Pitanja o kompjuterima

                        Imam ASUS 5552 sa Win 7 i problem je u wireless_u - naime, svaki put kada se želim spojiti ee može: "Windows was unable to connect." Pod troubleshoots kaže da trebam resetirati wireless network adapter. Zna netko kako to napraviti?
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Pitanja o kompjuterima

                          Originally posted by IgyBoy
                          Originally posted by stampedo
                          zna li neko kako i dali se može vanjska memorija postavit kao glavna? znači externi hard disk umjesto unutarnje hd?
                          Zelis bootati sustav sa externog HD-a?
                          U BIOS-u imas postavku "Hard disk boot priority",gdje su sljedno poredani diskovi na tvom racunalu. Postavis ih tako da ti tvoj externi disk bude prvi na listi i sacuvas postavke.
                          Sljedeci puta ce ti sustav podizati sustav sa tog vanjskog diska.

                          Druga opcija,ako to ne zelis kao trajnu opciju,vec ti samo privremeno treba, kod boot-a mozes odabrati s kojeg uredjaja zelis pokusati bootati tako da stisnes odredjenu tipku na tipkovnici za vrijeme boota(razlikuje se od ploce do ploce,na nekima je F10,na drugima F8,na trecima F2 i td...prati sto ti ispise kod boota)
                          znači pri paljenju uđem u bios tipkom esc, pojavi mi se 1 2 3, cd, harddrive, flopy, šta dalje? nisam se puno bavio tim biosom tako da neznam baš na njemu
                          Blood never lies!

                          Comment


                          • #88
                            Re: Pitanja o kompjuterima

                            za ulazak u bios kod dizanja sistema treba drzat tipku F8 ili Delete zavisi od ploče
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • #89
                              Re: Pitanja o kompjuterima

                              Originally posted by PatrickStar
                              Imam ASUS 5552 sa Win 7 i problem je u wireless_u - naime, svaki put kada se želim spojiti ee može: "Windows was unable to connect." Pod troubleshoots kaže da trebam resetirati wireless network adapter. Zna netko kako to napraviti?
                              U donjem desnom kutu imas ikonicu koja ti pokazuje da si (od)spojen na mrezu.
                              Desni klik na nju->"open network and sharing center"

                              U dijalogu koji ti se otvori,sa desne strane imas "change adapter settings",kliknes na to.
                              Otvorit ce ti se popis svih mreznih kartica na racunalu.Kliknes desnim klikom na tvoju wifi karticu i zatim na "disable".
                              Nakon sekundu,ponovno kliknes desnim klikom i ovaj puta odaberes "enable".
                              To bi bilo to.

                              Originally posted by stampedo
                              znači pri paljenju uđem u bios tipkom esc, pojavi mi se 1 2 3, cd, harddrive, flopy, šta dalje? nisam se puno bavio tim biosom tako da neznam baš na njemu
                              Kao sto je Joe rekao,F8,F2 ili delete.Moguce je da je i neka druga tipka,ovisno o ploci i proizvodjacu,ali ove su najcesce.
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Pitanja o kompjuterima

                                imam problem u vezi sa mojim racunarom.Na njemu je instaliran win XP profesional ali ima jedan problem kada igram igrice racunar zapuca na jedno 10 sec i oopet se otpuca pa za 5 sec opet zapuca.....Nosio sam racunar kod majstora on kaze da je sve uredu...nzm sta da radim treba mi pomoc.

                                Hvala.!

                                Comment

                                Working...
                                X