Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja o kompjuterima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pitanja o kompjuterima

    Originally posted by amharrt
    Meni blinka cursor od miša, jel zna ko kak se reši to? na googleu slabo...
    Kad ti blinka? cijelo vrijeme i li samo kad si na internetu?
    U zadnjih par dana zna se to desavat nekima u internet pregledniku( IE, FF, Opera) zbog novog izdanja flash playera koji ima neki bug

    Comment


    • Re: Pitanja o kompjuterima

      Samo na netu, sta da instaliram neku stariju verziju flasha?
      faites ceci en mémoire de moi

      Comment


      • Re: Pitanja o kompjuterima

        Originally posted by VelikiBlek
        U zadnje vrijeme lap top mi se iznenada ugasi...pritom ga ne opterećujem sa hrpom otvorenih programa...jednostavn surfam po netu i odjednom klik i ugasi se...Mislim da se pregrijava....riječ je o TOSHIBI....Jel imao tko kakva slična iskustva?
        Opet mi se ugasio...sad sam baš zabrinut


        Igy šta ti kažeš u čemu je stvar??
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Re: Pitanja o kompjuterima

          blek, ako si ispuhao sve i još uvijek se gasi onda nije stvar u tome, možda je stvar u nekim driverima, probaj dić windowse u safe modu with networking, ako ti se ne gasi tada onda znaš da je do drivera, pa je onda dobro i windowse iz početka podić, a ako se i onda gasi onda bi moglo biti svašta, najčešće matićna, nadam se da nije
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: Pitanja o kompjuterima

            jel drzis mozda laptom na krevetu ili tako nes...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • Re: Pitanja o kompjuterima

              Originally posted by marink
              jel drzis mozda laptom na krevetu ili tako nes...
              ili možda u krilu kad surfaš po nekim sajtovima
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: Pitanja o kompjuterima

                Originally posted by Joe
                blek, ako si ispuhao sve i još uvijek se gasi onda nije stvar u tome, možda je stvar u nekim driverima, probaj dić windowse u safe modu with networking, ako ti se ne gasi tada onda znaš da je do drivera, pa je onda dobro i windowse iz početka podić, a ako se i onda gasi onda bi moglo biti svašta, najčešće matićna, nadam se da nije
                Znači imam lap 3,5godine bio je na visti do neki dan (u te 3,5 godine jednom mi se ugasio jer sam ga držao na krevetu ), onda sam stavio sedmicu i odmah prvi dan mi se dva puta ugasio, grije se manje nego prije, očišćen je tj, propuhan, sutradan mi se opet ugasio........mislim da nije stvar u pregrijavanju jer se prije pregrijavao ko žerava al nije se gasio......možda onaj catalyst sere
                Sad me to muči u pm...
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • Re: Pitanja o kompjuterima

                  reko sam ti šta da napraviš šta kolutaš očima, nemoj da ti tamo dodjem
                  digni komp u safe modu i probaj jer će radit, u safe modu se ne dižu driveri ni katalisti ni ništ, znat ćeš odmah u čemu je stvar
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • Re: Pitanja o kompjuterima

                    a da on mozda nakon 10 min ne ode na stand by il off
                    aj pogledaj ti u power options
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • Re: Pitanja o kompjuterima

                      Originally posted by VelikiBlek
                      Originally posted by Joe
                      blek, ako si ispuhao sve i još uvijek se gasi onda nije stvar u tome, možda je stvar u nekim driverima, probaj dić windowse u safe modu with networking, ako ti se ne gasi tada onda znaš da je do drivera, pa je onda dobro i windowse iz početka podić, a ako se i onda gasi onda bi moglo biti svašta, najčešće matićna, nadam se da nije
                      Znači imam lap 3,5godine bio je na visti do neki dan (u te 3,5 godine jednom mi se ugasio jer sam ga držao na krevetu ), onda sam stavio sedmicu i odmah prvi dan mi se dva puta ugasio, grije se manje nego prije, očišćen je tj, propuhan, sutradan mi se opet ugasio........mislim da nije stvar u pregrijavanju jer se prije pregrijavao ko žerava al nije se gasio......možda onaj catalyst sere
                      Sad me to muči u pm...

                      Nekoliko stvari bi moglo biti uzrocnik:
                      1.pregrijavanje,ali ako kazes da si ga ispirio(s cim si ga ispirio?) i dalje se to desava,onda je:

                      2.driveri. Ovo je i najizglednija opcija,ako kazes da ti je do sada sve radilo,a prelaskom na novi OS se pocelo desavati.Kao sto je i Joe rekao,probaj startati sustav u safe-mode-u,pa vidi hoce li se tada isto ponasati.Ako se ne gasi u safe-mode-u,tada trebas otici na net i poskidati posljednje verzije drivera da graficku,maticnu plocu i ostale uredjaje koje imas.

                      3.virusi. POtjeraj visus scan ili nekakav anti-malware programcic.

                      4.power opcije. Moguce je da ti se laptop sam ugasi nakon duze neaktivnosti.Provjeri,kao sto je guisseppe7777 sugerirao, power opcije.

                      4.hardware. Ako sve ovo ne pomaze,najvjerovatnije je hardware uzrocnik problema,pa ces morati u servis s njim.

                      Poz.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: Pitanja o kompjuterima

                        Igy hvala puno....
                        moram poskidat nove drivere, u tome je kvaka vjerojatno
                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • Re: Pitanja o kompjuterima

                          Originally posted by VelikiBlek
                          Igy hvala puno....
                          moram poskidat nove drivere, u tome je kvaka vjerojatno
                          da ti budem iskren
                          mislim i dalje da je od pregrijavanja ^^
                          si ga cistio ikada do sad?
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: Pitanja o kompjuterima

                            Jesam prije instalacije Win7....ne gasi se zadnjih dana...valjda se adaptirao na novonastalu situaciju
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • Re: Pitanja o kompjuterima

                              Kolika je optimalna temperatura procesora i HDD-a?
                              uzevši u obzir da je lap "opterećen" winampom i s nekoliko tabova na netu....
                              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                              Comment


                              • Re: Pitanja o kompjuterima

                                zavisi koji proc imaš, amd se više grije, ali iznad 50 nebi smjelo biti na winampu i spider soliteru
                                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                                Comment

                                Working...
                                X