Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Originally posted by HTC View Post
    Imaš Iphone 4s već po 2000 kn... Ili samsung galaxy S2. Na njuškalu
    4s za 2000kn, novi (na njuskalu)? Eh, kad bi bilo bijelih.

    Originally posted by ubojit View Post
    Trenutno imam samsung galaxy note 2 i odlican je , a za te pare galaxy s2 bi uzeo
    Galaxy S2 je super mobač, ali mi je malo pre plastični. Brijem da bi mi se zdrobio kad-tad (npr. imaš ga u džepu, i ideš dići neki teški ormar ili neki qrac, i nosiš po stepenicama)...nebu dobro

    Mada, sviđa mi se HTC One X. (nije One, nego One X..... know the difference)

    Lijepi ekran, sve ide smooth, čvrsta konstrukcija, dobra kamera (heh, treba se fotkat po tim svlačionama ), beats audio etc...
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      Originally posted by ScuderiaBull View Post
      4s za 2000kn, novi (na njuskalu)? Eh, kad bi bilo bijelih.



      Galaxy S2 je super mobač, ali mi je malo pre plastični. Brijem da bi mi se zdrobio kad-tad (npr. imaš ga u džepu, i ideš dići neki teški ormar ili neki qrac, i nosiš po stepenicama)...nebu dobro

      Mada, sviđa mi se HTC One X. (nije One, nego One X..... know the difference)

      Lijepi ekran, sve ide smooth, čvrsta konstrukcija, dobra kamera (heh, treba se fotkat po tim svlačionama ), beats audio etc...


      Ja ti imam HTC one x... Prezadovoljan sam sa njime... Sad sam u potražnji htc one, tek ja izašao, cijena mu je uff..
      Rome wasn't built in a day.

      Comment


      • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Htc one x je super i lijep dizajn ima samo nezz dal ces ga za 2000 kn naci
        Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

        Comment


        • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          ja ti imam xperiu S BIJELU heh prezadovoljan sam mobom, android, dual core 1,5 , 12mpx kamera, baterija drzi 2 dana ako ne drkas cijeli dan po njemu, inace jedan dan, pala mi je tisucu puta ali joj nista nije ugl ja sretan, isto tako radim fizicki posao i non stop je u dzepu i nista

          Comment


          • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            Originally posted by HTC View Post
            Ja ti imam HTC one x... Prezadovoljan sam sa njime... Sad sam u potražnji htc one, tek ja izašao, cijena mu je uff..
            Znači dobar je? Koliko ga dugo koristiš? Ima li nešto što te živcira na njemu (sada, kada si ga već prepostavljam, dobro upoznao), ne zastajkiva i tako to?

            Jel ide na njega onaj novi jellybean (ili koji je sada već?) i kak funkcionira s njime? (ako znaš)

            Imao The One u rukama maloprije. Najbrža stvar na kojoj sam ikada tipkao.... period. (preplašilo me čovječe).
            Malo dosadan interface tough...
            Originally posted by ubojit View Post
            Htc one x je super i lijep dizajn ima samo nezz dal ces ga za 2000 kn naci
            Pokusat ću, moje židovske osobine i trgovačke sposobnisti ne dopuštaju da posustanem!

            Originally posted by pro_beginer View Post
            ja ti imam xperiu S BIJELU heh prezadovoljan sam mobom, android, dual core 1,5 , 12mpx kamera, baterija drzi 2 dana ako ne drkas cijeli dan po njemu, inace jedan dan, pala mi je tisucu puta ali joj nista nije ugl ja sretan, isto tako radim fizicki posao i non stop je u dzepu i nista
            Dok se riješim ovog krampa od sonyericssona, ne želim više expiri-u vidjeti nikad.... toliko mi je problema stvorila, da mi i netko zagarantira da mi nijednom nece nit na milisekundu stati, nebi mu vjerovao...

            Mada experia Z ima lijepi osječaj u rukama, ekran je zakon (a S4 i The One su ga neusporedivo prešli, i to baš u ekranu... što je teško opće zamislit u živo dok to pogledaš)
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              Originally posted by ScuderiaBull View Post
              Znači dobar je? Koliko ga dugo koristiš? Ima li nešto što te živcira na njemu (sada, kada si ga već prepostavljam, dobro upoznao), ne zastajkiva i tako to?

              Jel ide na njega onaj novi jellybean (ili koji je sada već?) i kak funkcionira s njime? (ako znaš)

              Imao The One u rukama maloprije. Najbrža stvar na kojoj sam ikada tipkao.... period. (preplašilo me čovječe).
              Malo dosadan interface tough...


              Pokusat ću, moje židovske osobine i trgovačke sposobnisti ne dopuštaju da posustanem!



              Dok se riješim ovog krampa od sonyericssona, ne želim više expiri-u vidjeti nikad.... toliko mi je problema stvorila, da mi i netko zagarantira da mi nijednom nece nit na milisekundu stati, nebi mu vjerovao...

              Mada experia Z ima lijepi osječaj u rukama, ekran je zakon (a S4 i The One su ga neusporedivo prešli, i to baš u ekranu... što je teško opće zamislit u živo dok to pogledaš)
              HTC One ima super ekran s 661 DPI, One ime naj kvalitetniju kameru na mobitelima i naj bolji zvuk i ekran. I malo je brži od S4.
              Samo mislim da je s4 nexus (nexus je mobitel s cistim androidom bez ikakvih dodataka). xperia z ima problem s TFT ekranom i lošim kutom gledanja.

              Vidim da spominjete mobitele od 2000kn na njuškalu ima SGS3 za 2500kn. A možeš iz ducana dobiti NOVi samsung galaxy s2 za 2000kn. Misim da je bolje nego na njuškalu.

              Comment


              • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                kad ste vec kod moba, kontam da zamjenim svoj, vec mi je pohaban citav ova xperia x10 i, ma da je gotivna mob i sad,
                planirao sam uzeti xperiu S , citam neki je imaju, kaj velite o njoj, volim masivne mob nemam budzet bas velik, inace bi uzeo xperiu z
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  Originally posted by arianko View Post
                  HTC One ima super ekran s 661 DPI, One ime naj kvalitetniju kameru na mobitelima i naj bolji zvuk i ekran. I malo je brži od S4.
                  468DPI, a ne 661.
                  Kamera je samo razvikana, pokazala se dobrom, ali ne i najboljom, a zvuk i ekran jesu na najvišoj razini.
                  No jos uvijek mi se sviđa One X, no drzi cijenu majku mu!!!
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    468DPI, a ne 661.
                    Kamera je samo razvikana, pokazala se dobrom, ali ne i najboljom, a zvuk i ekran jesu na najvišoj razini.
                    No jos uvijek mi se sviđa One X, no drzi cijenu majku mu!!!
                    Prodam ti ja svojeg one x-a :P
                    Rome wasn't built in a day.

                    Comment


                    • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      468DPI, a ne 661.
                      Kamera je samo razvikana, pokazala se dobrom, ali ne i najboljom, a zvuk i ekran jesu na najvišoj razini.
                      No jos uvijek mi se sviđa One X, no drzi cijenu majku mu!!!
                      Da DPI je 468, pogledaj malo na internetu uspoređivani su top modeli sve ukupno njih 5 i HTC one je imao naj bolju kameru po mraku a po danu je naj bojlu kameru ilmala nokia Lumia 920, HTC je bio drugi.

                      Comment


                      • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        Originally posted by HTC View Post
                        Prodam ti ja svojeg one x-a :P
                        Vec kupio novog, bijelog, 32gb. Hihihi
                        Mob je zakon! Moram foliju nabavit :/
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          xperia s ili S2 ? pucajte ?
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            Helpp, pomagajte ljudi, ne mogu nikako konektovat Xperiu S na pc, inace na racunaru mi je win xp, i nikako na ovom pc companionu ne mogu, radio sam sve ponovo idem delete drivers na device menageru pa ponovo, stavim USB mass storage da ga ocitava i samo dodje i kaze error, i pise mi nesto dole kao na windovsu da sklonim sve pop up ,, par puta sam probao i ne mogu konektovat ga
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              Originally posted by SemaMare View Post
                              Helpp, pomagajte ljudi, ne mogu nikako konektovat Xperiu S na pc, inace na racunaru mi je win xp, i nikako na ovom pc companionu ne mogu, radio sam sve ponovo idem delete drivers na device menageru pa ponovo, stavim USB mass storage da ga ocitava i samo dodje i kaze error, i pise mi nesto dole kao na windovsu da sklonim sve pop up ,, par puta sam probao i ne mogu konektovat ga
                              Rootan? Ako da, fix permissions u recoveryu, ako i dalje ne valja, flashaj ga priko flashtoola u prvobitno stanje, znači nadji na netu kernel i ostalo tvorničko šta ide.

                              Moze bit do kabela, probaj s drugim kabelom...nzn sta jos.. :/



                              Pitanje:
                              Trenutno san na Tele2u, sad kupujem iPhone i razmisljam o prebacivanjanju na Tmobile ili Vip prvestveno zbog bolje pokrivenosti i ne pucanja signala ka šta mi se događa miljon puta u danu kod tele2a, nest im ne valja, resetira mi mob, izbacuje iz razgovora, poruke dolaze u vise kopija, sve je do signala. Bia san i na Tmobileu prije teleta, presao radi boljih cijena...

                              Tmobile ili Vip? Koji odabrat? Koji su manja bagra?
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment


                              • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                Nema veće bagre od T-coma, ja sam u VIP-u.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X