Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Originally posted by Trace_4 View Post
    ekipa šta mislite šta je najbolje od ova tri za kupit... HTC HD2, iphone 4s, nokia lumia 800..
    Od ta 3 iphone 4s, no za tu cijenu ima i boljih modela definitivno...
    btw. zaboravi na windows mobile...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #92
      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      Originally posted by Aronnax View Post
      Od ta 3 iphone 4s, no za tu cijenu ima i boljih modela definitivno...
      btw. zaboravi na windows mobile...
      pošto se baš ne kužim u mobitele puno, daj napiš mi npr koji su bolji pa da čekiram malo po netu, i ako moš objasnit zašto ne windows mobile..
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #93
        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Uzmi Galaxy s2 ako imaš para s3 i to je to...
        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

        Comment


        • #94
          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          pusti ti te gluposti frende, po meni glupi ljudi daju 2000+ kn za mobitel (nisan tia nikoga ovdi uvridit )

          jer na kraju ti se sve svodi na poruke i pozive, ja iman x8 platia 700 kn i mobitel je sasvin pristojan
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #95
            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            Pusti čovika da bira sam koji će mob uzet,sad je on glup jer želi više novaca u mob uložit?
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • #96
              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              samo jedno pitanje

              reci mi šta ti radiš s iphoneon šta drugi mobiteli ne mogu?

              razbacivanje obično

              edit: sigurno si u početku svašta radia, al sad ti vjerojatno služi samo za pozive i poruke
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #97
                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                to je obična šminka koju su van "glupi" amerikanci nametnili
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #98
                  Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  Zašto razbacivanje?
                  Pa cijena s2 i 4-ke je sada ista isto ko s3 i iphone 4s, čak je 4s jeftiniji...

                  Neznam zašto svi toliko mrzite iphone,pa to je jedan vrhunski mobitel!
                  Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                  mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                  Comment


                  • #99
                    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    kako nije razbacivanje?

                    ne znan sad kolika je točno cijena tih navedenih, al sigurno je 2000+ i kao što rekoh, na kraju se sve svodi na poruke i pozive

                    svi mrze iphone zato jer je to obično skupo smeće koje nema bolje performanse od najobičnijeg androida i svi žele imat iphone jer su onda u trendu bla bla


                    moje mišljenje, nhf
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      Da se ubacim malo

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      pusti ti te gluposti frende, po meni glupi ljudi daju 2000+ kn za mobitel (nisan tia nikoga ovdi uvridit )
                      jer na kraju ti se sve svodi na poruke i pozive, ja iman x8 platia 700 kn i mobitel je sasvin pristojan
                      Zašto si dao 700 kn? Imas u paketu za 150 kuna, mozes i poruke slati i pozive vršiti

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      samo jedno pitanje

                      reci mi šta ti radiš s iphoneon šta drugi mobiteli ne mogu?
                      razbacivanje obično
                      edit: sigurno si u početku svašta radia, al sad ti vjerojatno služi samo za pozive i poruke
                      Na Iphoneu radim sljedece:
                      - Viber (besplatni pozivi)
                      - Facetime (besplatni video pozivi)
                      - Bnet TV Za Van (gledam televiziju kad sam na plaži)
                      - WhatsApp - Besplatan Chat, Mogucnost slanja videa, slika i lokacija - besplatno
                      - mZaba Net Banking (placam racune preko moba)
                      - Navigon Navigacija ( doveze me u metar precizno kad idem na put)
                      - MultiPlusCard Konzum ( koristim mobitel za skupljanje bodova umjesto da karticu nosim)
                      - Heart Rate (mjerim si puls na Iphoneu)
                      - Av Player (gledam filmove na Iphoneu)
                      - TuneIn Radio (sve stanice na svijetu for free)
                      - HAK ( kad sam na putu kaze mi gdje je najbliza pumpa i sve ostalo sto treba)
                      - I jos hrpaaaaa stvari
                      .... I zahvaljujuci Iphoneu mjesecno trosim 30-40 kn bonova


                      Originally posted by bot1950 View Post
                      to je obična šminka koju su van "glupi" amerikanci nametnili
                      Nisu Ameri bas glupi...

                      Comment


                      • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        700 kn zato jer mi se čini da je to bia najjeftiniji android

                        sve šta ti imaš na iphoneu mogu imat/ima san i ja

                        zato je to glupi bilo pod navodnicima, jer očito su u ovakvin situacijama pametni jer je ostatak svijeta naivan
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          Originally posted by bot1950 View Post
                          700 kn zato jer mi se čini da je to bia najjeftiniji android
                          sve šta ti imaš na iphoneu mogu imat/ima san i ja
                          zato je to glupi bilo pod navodnicima, jer očito su u ovakvin situacijama pametni jer je ostatak svijeta naivan
                          heheh, pa gle kolega, tko ima neka kupi, ja sam dao za svoj 2.200 na crnjaka novi i otisao ženi kupio za 3.300 HTC, zasto? jer sam mogao..i nije mi žao....
                          Jel se isplatilo? dugorocno hoce, jer ako sam do sada trosio 250 kn za bonove a sad trosim max 40 kn mjesecno izracunaj, mjesecno ustedim 210 kuna, x 10 mjeseci i besplatan mi Iphone...
                          Uzmi za primjer ove poruke, izracunaj koliko bi platio da mi je operater naplacivao cijenu sms-a ....

                          IMG_4582.PNG

                          Comment


                          • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            pa da, pokušavan van reć da ko može nek izvoli, al u ovakvon vrimenu teško...

                            kažen ti, moj android isto ima whatsapp i viber i te *****rije za slat besplatne smsove i pozive
                            "What the mind believes the body achieves."

                            Comment


                            • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              pa da, pokušavan van reć da ko može nek izvoli, al u ovakvon vrimenu teško...
                              kažen ti, moj android isto ima whatsapp i viber i te *****rije za slat besplatne smsove i pozive
                              Pa nisi bas tako to rekao moras priznati, vise si napadao Iphone i rekao da su ljudi glupi koji bacaju pare za to ( ne vrijeđam se)...
                              Teska su vremena, istina, ali kad netko pitao, dali ovaj, onaj ili onaj treci? Znaci da ima za jedan od ta tri, i takav mu odgovor i treba dati...
                              Ja sam bio ultra mrzitelj Iphone-a , svi seru bla Iphon ovo bla Iphone ono... fuj fuj fuj fuj...
                              E onda sam ga piz.da fino kupio, posrao se sam sebi u usta i sad se ne skidam s njega

                              Comment


                              • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                pa pod razbacivanje se to mislilo, ok moja grješka frende

                                a to da su ljudi amo reć naivni (glupi), iza toga još stojin

                                mislin volia bi i ja probat taj iphone, al meni je to previše


                                ajde ljubavi sad iden malo vježbat da uđen u neku formu prije 9.7. jer se vraćan u gym nakon više od pola godine stanke, wuhuuhuuuu


                                edit: ugl poanta je bila da ako imaš 2 mobitela koji mogu radit iste stvari, jedan je oko 1000 kn a drugi 2000+ zašto onda uzet skuplji?
                                Last edited by bot1950; 05-07-12, 20:19.
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X