Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Nemoj ga probati jer ces ga zeljeti, a nemas kako kazes za njega...
    Drzi se ti tog svog i u miru si, ajde vjezbaj vjezbaj, ja citavo vrijeme vjezbam biceps s burekom, gore-dolje!

    Comment


    • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      hahah debeliiiiiiii
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Originally posted by bot1950 View Post
        hahah debeliiiiiiii
        A bome... ne smirim li strasti mogu slobodno reci da sam na masi

        Comment


        • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          Originally posted by bot1950 View Post
          kažen ti, moj android isto ima whatsapp i viber i te *****rije za slat besplatne smsove i pozive
          Zapravo si daleko od istine. On ce na 4s bez problema pogledati film (u visokoj kvaliteti, s titlovima). A da ne govorim na nekom jos vecem ekranu tipa Xperia S, Galaxy S3 i sl. Recimo u avionu/busu si i pogledas si film. Ti to na x8 nemozes. Nije poanta u velicini ekrana, nego u procesoru koji to moze podnjet. Dosta aplikacija koje opterecuju ram i procesor ti neces moc pokrenut. Ovo sa filmom je samo jedan u nizu primjera. Oces jos? On na ulici vidi nesto zanimljivo i bas bi si to htio snimiti da pokaze zeni. On ce to lijepo snimiti, jos moze i na Youtube postavit da svi vide, dok ces ti snimit nesto zvano filmom u mizernoj rezoluciji i u najboljem slucaju bit ce raspoznatljivo direktno na tvom telefonu... ima takvih razliko gro, inace nebi niti cijena bila razlicita.
          Tako da i nije bas istina da je svaki android isti i da "zasto dati 2000kn vise"? Ista je stvar sa svakom tehnikom, nadam se da nisi tako kupovao PC... Naravno, sve ovisi sto od mobitela trazimo. Nekome je i nokia 3310 i vise nego dovoljna za pozive i slanje smsova, dok je meni osobno bitno da mi je mobitel brz za surfanje, ima dovoljno mjesta za glazbu, da si mogu eventualno pogledati koji film na putovanju i odigrati koju igru. Ne mislim ga pretvarati u dzepni pc pa sam si zato i uzeo Xperiu U koja, iako nov model, i nije na vrhu trazista. Zato i postoji toliko razlicitih modela - za svakoga.

          A u cijenovnom rasponu iPhonea 4s koji je trenutno Appleov zadnji model, a time i najskuplji mogu se naci mobiteli tipa: Samsung galaxy s2 (ili galaxy s3, no dosta je skuplji), Xperie U, P i S (U je najjeftiniji, S najskuplji, a takve su i specifikacije, ovisno koliko si zahtjevan korisnik - osobno preporucam, pogotovo tko pati na izgled), HTC Sensation i Evo 3D... Ovo su samo neki koji su svi redom bolji izbor od iPhonea 4s.

          Zasto ne uzimati Windows mobile? Cisto zato sto jos uvijek nije na razini niti iOSa a niti Androida. Treba pricekati jos par godina da mu se razvije trziste, pa onda vec mozemo pricati o njemu...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            bez problema pogledan film, titlovi me ne zanimaju jer znan engleski

            mogu i ja snimit neku ku.rac i direktno ga postavit na youtube

            sve aplikacije koje su moguće za iphone moguće su i za većinu androida, ako ne i sve


            znači tih 2000+ kn je rezolucija i kamera? gg

            davno san ja kupova pc dok san još igra cod4 i iša na lanove bla bla, i dan danas me služi, potrošia 2000 kn na komponente (2009. god.) i mogu pokrenit nove igre, zato
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              ja koristim Htc Sensation 4g...sa zadnjim androidom ICS4....overclockovao sam ga na 1.5Ghz...radi dobro zasada..meni je jedino mana kamera...jeste 8 mpx ali je ocajna..a sve ostalo je za pohvalu..sad ko ima love uzeti HTC OneX i to je to...

              Comment


              • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                Originally posted by bot1950 View Post
                bez problema pogledan film, titlovi me ne zanimaju jer znan engleski

                mogu i ja snimit neku ku.rac i direktno ga postavit na youtube

                sve aplikacije koje su moguće za iphone moguće su i za većinu androida, ako ne i sve


                znači tih 2000+ kn je rezolucija i kamera? gg

                davno san ja kupova pc dok san još igra cod4 i iša na lanove bla bla, i dan danas me služi, potrošia 2000 kn na komponente (2009. god.) i mogu pokrenit nove igre, zato
                Na x8 mozes bez problema pogledati film? Ja ti garantiram da bilokoji divx u .avi formatu mozes samo sanjati, kao i zapravo bilokoji format jaci od .3gp... Mp4 u niskoj rezoluciji ti mozda uspije uz minimalno stekanje. Ja titlove niti na kompu ne koristim, no puno ljudi dobro dodu.
                Mozes ti snimit no kako ce to izgledat? Budimo realni, k800i ima bolju kameru od Xperie x8. Ti mozes snimati u VGA na 30fpsa, dok on snima u hd rezoluciji. Tebi je dosta da snimas frenda kako se glupira pred kameron, no ona ko hoce moze snimati i ozbiljne videe, u tome je poanta. Da NIJE isto i da neki ljudi TREBAJU bolje specifikacije.
                Da su sve aplikacije dostupne - nisu. Vecina ih se updatea za najnovije inacice androida i zato ih stariji modeli nemogu koristiti, a neke koje i mogu se neda pokrenuti kako spada. Probaj pokrenuti neku 3d igru... Stekat ce ti i biti ne igriva. Opet, ti se mozda ne zelis igrati na mobitelu, no neki zele da im mobitel bude zamjena i za PSP i za fotoaparat...

                I sto se tice PCa, opet smo na istom. Ti pokreces te nove igre, no na 10-20fpsa? Neigrivo. No zadnja stvar su igre. Ima ljudi koji se bave npr. grafickim dizajnom i sl. i trebaju programe za 3d modeliranje, photoshop, za video editing i sl. Sve su to zahtjevni programi. koje kanta koja dns kosta 2000kn nece pokrenuti...

                Ugl. da skratim, moja poanta je da nemozes pljuvati po trzistu jer je napravljeno da pokrije SVE vrste potrosaca. Istina da ima ljudi koji pate na zadnju tehnologiju a netreba im, no ima i potrosaca kojima je takva tehnologija potrebna... Ista je stvar i npr. sa sportskom obucom/odjecom/rekvizitima...

                Tebi ocito netreba takav mobitel dok WTF smatra da mu treba i kraj razgovora...
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  filmove nisan gleda, al kad uvatin vrimena baš ću probat

                  onaj ko hoće nešto ozbiljnije i profesionalnije sigurno neće koristit mobitel za to

                  igra san par 3d igara i moran ti reć da su igrive, druge nisan proba al ove koje jesan idu

                  te nove igre pokrećen vjerojatno na nekih 40 fpsa, sasvin igrivo jer to nisu mp igre, a komponente su stare 2-3 godine


                  i nisi svatia, ja ne pljujen po tržištu, nego više "pljujen" po ljudima koji su naivni i misle da sve šta je u trendu i sve šta ima visoku cijenu moraju i oni imat (apple logo ftw)

                  a mobitel i odjeću/obuću ne možeš nikako uspoređivat
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    filmove nisan gleda, al kad uvatin vrimena baš ću probat
                    onaj ko hoće nešto ozbiljnije i profesionalnije sigurno neće koristit mobitel za to
                    igra san par 3d igara i moran ti reć da su igrive, druge nisan proba al ove koje jesan idu
                    te nove igre pokrećen vjerojatno na nekih 40 fpsa, sasvin igrivo jer to nisu mp igre, a komponente su stare 2-3 godine
                    i nisi svatia, ja ne pljujen po tržištu, nego više "pljujen" po ljudima koji su naivni i misle da sve šta je u trendu i sve šta ima visoku cijenu moraju i oni imat (apple logo ftw)
                    a mobitel i odjeću/obuću ne možeš nikako uspoređivat
                    hehe, pa imam ja PC i laptop, ali fora je recimo kad se fino okupaš u moru, izađeš vanka pod bor, i upališ polufinale wimbledona i gledas kako Federer gazi Đokovića, ipak je fora imati smartphone, jer volim pogledati dobar tenis, a to na plaži nebih mogao bez mobitela. To je vrijedilo i za Euro, izvališ se u hladovinu, noge na granu i gledaš TV
                    Što se tice odjece/obuce, e pa tek tu su ljudi naivni i misle da sve što ima visoku cijenu da je u trendu.
                    Naime placas ''ime'' (brand) na odjeci i obuci, a kvaliteta je jako upitna! Platio si Nike tenke 1.200 kn i puknu nakon 3 mjeseca, kupiš žnj tenke i dereš ih na treninzima nikad im ništa, ali jbg mi svi volimo nikeov znakić na odjeci ili obuci (ili adidas) - nebitno.
                    Kad vec pljujes po ljudima, trebat ces ogromnu pljuvacku, jer svi smo mi isti...bas svi... samo je pitanje tko si koliko moze priustiti...
                    Siguran sam da ti sad kapne 100.000 kuna na lotu da bi si uzeo mobitel zar 2-3 tisuće, a zasto? Jer bih mogao....

                    Comment


                    • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      ti si dalmatinac vidim,smijem znat od kud?
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        Originally posted by remode View Post
                        ti si dalmatinac vidim,smijem znat od kud?
                        Od tamo gdje si danas spomenuo da si ispit polagao

                        Comment


                        • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          Originally posted by WTF View Post
                          Da se ubacim malo



                          Zašto si dao 700 kn? Imas u paketu za 150 kuna, mozes i poruke slati i pozive vršiti



                          Na Iphoneu radim sljedece:
                          - Viber (besplatni pozivi)
                          - Facetime (besplatni video pozivi)
                          - Bnet TV Za Van (gledam televiziju kad sam na plaži)
                          - WhatsApp - Besplatan Chat, Mogucnost slanja videa, slika i lokacija - besplatno
                          - mZaba Net Banking (placam racune preko moba)
                          - Navigon Navigacija ( doveze me u metar precizno kad idem na put)
                          - MultiPlusCard Konzum ( koristim mobitel za skupljanje bodova umjesto da karticu nosim)
                          - Heart Rate (mjerim si puls na Iphoneu)
                          - Av Player (gledam filmove na Iphoneu)
                          - TuneIn Radio (sve stanice na svijetu for free)
                          - HAK ( kad sam na putu kaze mi gdje je najbliza pumpa i sve ostalo sto treba)
                          - I jos hrpaaaaa stvari
                          .... I zahvaljujuci Iphoneu mjesecno trosim 30-40 kn bonova




                          Nisu Ameri bas glupi...
                          Zanima me koje aplikacije moram instalirat da bi imao ovo boldano? Može li to radit na 3GS?
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            Originally posted by Dalibor View Post
                            Zanima me koje aplikacije moram instalirat da bi imao ovo boldano? Može li to radit na 3GS?
                            3G je samo brzi internet i naravno da moze
                            A aplikacije se zovu tocno tako kako i pise pa ih tako i trazis kad skidas, međutim za Bnet TV Za Van placas 15-tak kn mjesecno.
                            Posto ja imam telefon/kabelsku/internet od bneta jos sam i to dodatno uzeo u paket.

                            Comment


                            • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              Originally posted by WTF View Post
                              3G je samo brzi internet i naravno da moze
                              A aplikacije se zovu tocno tako kako i pise pa ih tako i trazis kad skidas, međutim za Bnet TV Za Van placas 15-tak kn mjesecno.
                              Posto ja imam telefon/kabelsku/internet od bneta jos sam i to dodatno uzeo u paket.
                              Ok. Mislio sam napisat da imam iPhone 3S.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                I za b net me zanima. Koje programe možeš gledat? Znači platiš 15 kuna i to je sve?
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X