Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Originally posted by Dalibor View Post
    Ovako ja imam iPhone 3GS. Njega spajam na mobilni internet većinom preko 3G (u kvadratiću se pojavi UMTS ili HDSPA, imam jailbreak) a ako nije dostupan onda preko E (pretpostavljam da je to EDGE). To sa UMTS i HDSPA sam tek sad uočio.
    A sad gledam ova dva nemaju ništa od toga pa mi nije jasno kako se spajaju na mobilni internet? 3G očito radi preko UMTS i HDSPA pa mi ništa nije jasno.
    onda koristi GPRS...ultra spori internet...

    proizvodi Huawey, konkretno Huawey u 8600
    Last edited by Maslačak; 03-07-12, 20:58.

    Comment


    • #77
      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      Originally posted by Dalibor View Post
      Kakvih problema? I tko proizvodi ovaj mobitel za t-mobile?
      Pozitivno:
      Tanak, lagan, čvrst
      512MB RAMa
      Ekran mi je odlican (u tom cjenovnom rangu mislim da nema boljega), na ovom današnjem suncu u Zg je sa 20% osvjetljenosti moguče pročitati bilo vise manje sve. Rezolucija ekran 480x800px daje oštru sliku.
      Neznam o kojoj je bateriji rijeć (na kutiji piše 2000mAh, a po netu nalazim uglavnom 1800) jer je baterija u uređaju i nemože se vadit van. Ali pola baterije mi je izdržalo od nekih pola 11 do nekih 8 navečer uz dosta navlačenja i isprobavanja. Da li ima neka aplikacija na marketu osim Elixira za provjeru specifikacija pa da vidim koliks je baterija.

      Negativno:
      Kamera je horor, ima dosta šuma, a o bojama i da ne pricam (kod slabe osvjetljenosti).
      Dosta često mi se događa da ga otključam tek iz 3. ili 4. pokušaja (EDIT: čini mi se da je to zbog zagrijavanja kad se nešto više prčka po njemu i kad se puni).
      Cini mi se i da je malo slabija antena za WiFi jer u istoj sobi di je ruter signal je na 3 crtice (čudno ??).
      Samo bootanje traje dost dugo...
      Nema multitouch
      Ne podrzava Flash


      Kolko se cini dobar uređaj tolko mi se čini i da je loš, malo duže korištenje neke aplikacije pa kratkotrajni prestanak dok je aplikacija upaljena, kad se mob automatski zaključa više nema šanse da ga otključam nego moram restartat mob. Cini mi se jedan veliki plus je baterija koja bi mogla i dva dana cak izdrzat jer zasad nakon nešto više od 12 sati je na 75% (20 min razgovora, 10-ak sms, 10 slika, oko 1 i pol surfanja na WiFi). Sutra idem reklamirat uređaj, možda je neki problem do mog uređaja, što nebi bilo čudno jer ja sam pehist kaj se toga tice.

      -----------

      I još mi se pojavljuju vertikalne linije na kameri, cini mi se da je nes s mojim uređajem zeznuto, jučer iso do t-centra i do zene i nema pojma i kaze pricekaj kolegu da završi sa klijentom, a ja nisam imal vremene jer su bile neke tri cure i one raspravljale o mobitelu koji bi uzele i otiso pa moram danas ici.

      -------------

      Moj kupljen prije tjedan dana i baterija se već dva puta zamrznula

      -----------

      najbolji:

      KUPILA SAN GA PRIJE 4 DANA!
      NAJPRIJE OD PRVOG DANA NE REGISTRIRA IMENA IZ KONTAKATA, PRIKAZUJE SAMO BROJ IAKO GA IMAM MEMORIRANOG NE PRIKAZUJE IME, NITI ZVONI ZVONOM KOJI JE ZADAN, NITI ZADANOM SLIKOM......UZ SVU POMOĆ OPERATERA NISAM USPILA TO NAPRAVIT!!!!
      NAKON TOGA JE POČELA NESTAJAT GLAZBA, SLIKE.....PA SU MALO BILI, PA IH MALO NIJE BILO, UGLAVNOM DOVOLJNO DA MI PRORADI ŽELUDAC, A TO JE TEK DRUGI DAN!!!!
      TREĆI DAN, VIŠE NISAM MOGLA UĆI U NIJEDNU APLIKACIJU....MOGLA SAM SAMO ZVAT I PISAT PORUKE, A I PRI TIM RADNJAMA, BI MI USKAKALE PORUKICE KAO ŠTA SU FACEBOOK NE REAGIRA, ŽELITE LI GA PRISILNO PREKINITI, GOOGLE NE REAGIRA ŽELITE LI GA PRISILNO PREKINITI, I TAKO....SVE PO REDU, A MENI KOSA NA GLAVI STOJI POD DEVEDESET I JEDINO ŠTA SAM TILA JE PRESILNO PREKINIT POSTOJANJE MOBITELA, UDARCEM OD ZID!!!!!
      E DA MOBILNE VEZE SE UOPĆE NISU MOGLE UKLJUČITI....MA
      I EVO DANAS JE NAPOKON I CRKNIO, ČETVRTI DAN OD KUPNJE!!!!!! PA NEMOGU VIROVAT, SUTRA GA NOSIM U T CENTAR I NEDAJ MI BOŽE VIŠE OVOG MOBITELA, NIJE ME JOŠ NIŠTA OVOLIKO NAŽIVCIRALO, NE BI GA VOLILA DOBIT NI BESPLATNO, PA NI DA MI ONI JOŠ PLATE SAMO DA GA UZMEM...
      ŽIVA KATASTROFFFFFFFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!


      i to u samo 30 postova, a ostali su postovi samo pitanja o mobu, nikakve pohvale...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #78
        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Originally posted by Coffey View Post
        pa prije je onda izbor izmedju samsunga i lg-a... citam ljude koji pisu kako imaju samo probleme sa ovim t-mobileom

        lapsus linguae
        "What the mind believes the body achieves."

        Comment


        • #79
          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          Ok. Hvala. Taman sam i ja naletio na netu na takve podatke.

          Čini mi se da uzimamo Samsunga. Po specifikaciji je bolji od LG-a.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #80
            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            Ja bih osobno uzeo LG.

            Sada sam prije par dana uzeo Xperiu U, ako netko ima P ili S a zeli zamjenu s mojom nadoplatom, na PP.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #81
              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              Originally posted by Aronnax View Post
              Ja bih osobno uzeo LG.
              Po specifikacijama je Samsung bolji.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #82
                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                Xperia Rulz
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #83
                  Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  Iphone rulz!

                  Comment


                  • #84
                    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    Originally posted by SemaMare View Post
                    Xperia Rulz
                    Moj covjek! Otkako sam imao X10 vise nista osim Xperie ne namjeravam kupit...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #85
                      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      Xperia X8 kod mene, s tin da san je totalno izmjenija i bolja je nego prije. (root, reciklirana garancija (), novi android, mogu sve kartice u nju...)
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #86
                        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        Originally posted by Aquila_hr View Post
                        Xperia X8 kod mene, s tin da san je totalno izmjenija i bolja je nego prije. (root, reciklirana garancija (), novi android, mogu sve kartice u nju...)
                        Upravo razlog iz kojeg mi ne pada na kraj pameti kupiti iPhone. Ljudi misle da je jailbreak nesto sto postoji samo za iPhone i da su u prednosti sto tako ilegalno skidaju aplikacije. A istina je zapravo da se sa rootanim Androidom moze 10 puta vise nego sa iPhoneom....
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #87
                          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Upravo razlog iz kojeg mi ne pada na kraj pameti kupiti iPhone. Ljudi misle da je jailbreak nesto sto postoji samo za iPhone i da su u prednosti sto tako ilegalno skidaju aplikacije. A istina je zapravo da se sa rootanim Androidom moze 10 puta vise nego sa iPhoneom....
                          Pa ljudi misle svasta i svakom je njegov najbolji
                          Ja imam iphone 4, zena HTC RHYME PLUM, i njezin je bolji po karakteristikama ali meni je Iphone bolji jer je moj i jer sam se navikao na njega...
                          Sve je to na kraju ista p.m, i jedni i drugi imaju sve...

                          Comment


                          • #88
                            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            Originally posted by WTF View Post
                            Pa ljudi misle svasta i svakom je njegov najbolji
                            Ja imam iphone 4, zena HTC RHYME PLUM, i njezin je bolji po karakteristikama ali meni je Iphone bolji jer je moj i jer sam se navikao na njega...
                            Sve je to na kraju ista p.m, i jedni i drugi imaju sve...
                            A slazem se u potpunosti da je individualno, no siguran sam da 80% ljudi (ne mislim na tebe) kupuje iPhone samo zato sto je to iPhone... Ne razmisljajuci ni 1% da mozda neki HTC, Sony ili Samsung ima puno bolje specifikacije... No opet, ne trazi niti svaki korisnik vrhunske specifikacije...
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #89
                              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              ekipa šta mislite šta je najbolje od ova tri za kupit... HTC HD2, iphone 4s, nokia lumia 800..
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment


                              • #90
                                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                Iphone 4s po meni,al opet sve zavisi što ti tražiš od moba...

                                Premda sam ja nekidan prodao svoj 4s i kupio HTC EVO3D
                                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                                Comment

                                Working...
                                X