Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Originally posted by Aronnax
    U Praksi ti Cybershot nema nista kvalitetnije slike nego ostale SE kamere. To ti je vise isfuravanje branda kao sto je nokia imala Karl Zeiss lece, a kamera kao i svaka ostala, razlika neprimjetna. Na 8.1 pixela ako ne stavis najvecu rezoluciju svaka bi ti slika trebala biti cisto solidna. Naravno, ne za neko umjetnicko fotografiranje (za to trebas fotoaparat, ne mobitel), vec za svakodnevnu upotrebu.

    ehh da, probaj prije kupnje otic u ducan neki pa vidjet mozda imaju izlozen mobitel pa ga probaj malo da vidis kakav je jel ti se svida itd...
    vidim dosta dobro se razumijes u mob i imamo neko slicno misljenje, evo jos sad neki problem mi naleti, a to je sony u10 anio , fkt mocan izgleda i on takodje, a cijena je tu negdje kao i w995 ?
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #17
      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      Originally posted by sthooligan
      Ako ti mobitel služi za poziv i poruke neisplati ti se kupovat ništa extra. Ja sam kupio prošle godine Nokiu X6 i zanimljiva je prvih tjedan - dva ali sada samo služi za poruke i pozive, a od svih gluposti, aplikacija šta ima ne koristim.
      +1

      kupio nokiu 5230 i prvih 5 dana je bio ***** a sad pizdim na ovaj touch. taj touch screen i ona qwerty tipkovnica su za žene sad ću ga prodat i uzet nešto za 400-500kn s normalnom tipkovnicom
      Chill bro

      Comment


      • #18
        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Originally posted by SemaMare
        Originally posted by Aronnax
        U Praksi ti Cybershot nema nista kvalitetnije slike nego ostale SE kamere. To ti je vise isfuravanje branda kao sto je nokia imala Karl Zeiss lece, a kamera kao i svaka ostala, razlika neprimjetna. Na 8.1 pixela ako ne stavis najvecu rezoluciju svaka bi ti slika trebala biti cisto solidna. Naravno, ne za neko umjetnicko fotografiranje (za to trebas fotoaparat, ne mobitel), vec za svakodnevnu upotrebu.

        ehh da, probaj prije kupnje otic u ducan neki pa vidjet mozda imaju izlozen mobitel pa ga probaj malo da vidis kakav je jel ti se svida itd...
        vidim dosta dobro se razumijes u mob i imamo neko slicno misljenje, evo jos sad neki problem mi naleti, a to je sony u10 anio , fkt mocan izgleda i on takodje, a cijena je tu negdje kao i w995 ?
        Da, Anio je i mene zanimao kada sam kupovao. Iskreno, oba mi se cine dobra, Anio je nesto noviji, ima nesto veci ekran, no osim toga, nista posebno bolji/losiji od W995. Nemogu sada naci specifikacije hardvera, no mislim da je i tu Anio nesto neprimjetno jaci, no nista sto ces osjetiti. Iskreno, izmedu ta dva si uzmi koji ti se vise svida, koji ti je ljepsi. No bilo bi ti dobro da ih isprobas u ducanu ako imaju izlozena ta dva mobitelo.
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          Vas dvoje bi mogli pisat romane o mobitelima haha

          Comment


          • #20
            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            Originally posted by Soner
            Originally posted by sthooligan
            Ako ti mobitel služi za poziv i poruke neisplati ti se kupovat ništa extra. Ja sam kupio prošle godine Nokiu X6 i zanimljiva je prvih tjedan - dva ali sada samo služi za poruke i pozive, a od svih gluposti, aplikacija šta ima ne koristim.
            +1

            kupio nokiu 5230 i prvih 5 dana je bio je..n a sad pizdim na ovaj touch. taj touch screen i ona qwerty tipkovnica su za žene sad ću ga prodat i uzet nešto za 400-500kn s normalnom tipkovnicom
            Ahahah baš to i mene nervira pomalo, a ne želim ga prodat baš sebi iz principa
            Prije ove Nokie X6 sam imao Nokiu 6300 i prva liga je mobitel bio baš što mi treba, tanak jednostavan i možeš ga u guzicu piknit koliko je praktičan kojeg sam mjenjao za nekog Blackberry-a, a on je znanstvena fantastika, ako nemaš iz kemije i fizike 5 niti ne pomišljaj na takav mob
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #21
              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              ma ja sam isto prije mjenjao mobitele ko kreten , zadnje sta sam bio uzeo je iphone 3gs na pretplatu , imao ga 4 mj pao mi u more i crko haha sad imam neku nokiu neznam ni kako se zove ni ne zanima me , sluzi mi samo za pozive i poruke
              Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

              Comment


              • #22
                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                Originally posted by sthooligan

                Ahahah baš to i mene nervira pomalo, a ne želim ga prodat baš sebi iz principa
                Prije ove Nokie X6 sam imao Nokiu 6300 i prva liga je mobitel bio baš što mi treba, tanak jednostavan i možeš ga u guzicu piknit koliko je praktičan kojeg sam mjenjao za nekog Blackberry-a, a on je znanstvena fantastika, ako nemaš iz kemije i fizike 5 niti ne pomišljaj na takav mob
                ma ne bi ga ni ja prodavao, al ljudi mi se počinju žalit da ne znam poruku napisat i da sam nepismen presitna su slova na onoj qwerty tastaturi i uvijek po dva-tri slova stisnem odjednom
                Chill bro

                Comment


                • #23
                  Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  Originally posted by Soner
                  Originally posted by sthooligan

                  Ahahah baš to i mene nervira pomalo, a ne želim ga prodat baš sebi iz principa
                  Prije ove Nokie X6 sam imao Nokiu 6300 i prva liga je mobitel bio baš što mi treba, tanak jednostavan i možeš ga u guzicu piknit koliko je praktičan kojeg sam mjenjao za nekog Blackberry-a, a on je znanstvena fantastika, ako nemaš iz kemije i fizike 5 niti ne pomišljaj na takav mob
                  ma ne bi ga ni ja prodavao, al ljudi mi se počinju žalit da ne znam poruku napisat i da sam nepismen presitna su slova na onoj qwerty tastaturi i uvijek po dva-tri slova stisnem odjednom


                  ja imam k800 i da nema super kameru već bi ga odavno mijenjao, samo ne znam za šta

                  poruke ne pišem, najviše pozivi i mp3/snimanje videa/fotkanje, tako da si kontam nać nekog jeftinog galaxya 3 pa ak netko zna nekog tko zna nekog da ima povoljno nek javi
                  https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                  Overload Strength team

                  Comment


                  • #24
                    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    Originally posted by Dehydronator


                    ja imam k800 i da nema super kameru već bi ga odavno mijenjao, samo ne znam za šta

                    poruke ne pišem, najviše pozivi i mp3/snimanje videa/fotkanje, tako da si kontam nać nekog jeftinog galaxya 3 pa ak netko zna nekog tko zna nekog da ima povoljno nek javi
                    i kod mene je k 800, i kazes super ti kamera i snimanje videa s njim ?
                    ti mora da jos nisi vidio cam od 8 i 12 mpix

                    a odlucio sam uzimam Sony ericsson Aino, prejak mob , svidja mi se sto je i touch i slide,
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      Originally posted by SemaMare
                      Originally posted by Dehydronator


                      ja imam k800 i da nema super kameru već bi ga odavno mijenjao, samo ne znam za šta

                      poruke ne pišem, najviše pozivi i mp3/snimanje videa/fotkanje, tako da si kontam nać nekog jeftinog galaxya 3 pa ak netko zna nekog tko zna nekog da ima povoljno nek javi
                      i kod mene je k 800, i kazes super ti kamera i snimanje videa s njim ?
                      ti mora da jos nisi vidio cam od 8 i 12 mpix

                      a odlucio sam uzimam Sony ericsson Aino, prejak mob , svidja mi se sto je i touch i slide,
                      ne, krivo smo se onda razumjeli, kamera što se tiče fotki je odlična, mislim za jedan mobitel iz 2006. ima fotić i blic koji nadjebe i današnje predstavnike čak malo bolje klase, a 3.2mpx je čist dovoljno. ne znam jesi li skontao koliko je brz da uhvati krilca ventilatora u radu, ili da ga ful treseš ipak će uspjet uhvatit fotku

                      Video je očaj, to da...
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • #26
                        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        Nokia N95 8GB.... nebi je mijenjao za nijedan!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          Originally posted by Dehydronator
                          ne, krivo smo se onda razumjeli, kamera što se tiče fotki je odlična, mislim za jedan mobitel iz 2006. ima fotić i blic koji nadjebe i današnje predstavnike čak malo bolje klase, a 3.2mpx je čist dovoljno. ne znam jesi li skontao koliko je brz da uhvati krilca ventilatora u radu, ili da ga ful treseš ipak će uspjet uhvatit fotku

                          Video je očaj, to da...
                          da slazem se, solidne fotke ima sa 3.2 mpix, nocne a i po dani fotke ima bolje nego kod mene u druga samsung od 5.0 mpix, a da brzina je nevjerovatna , ja se sjecam reklame za k800 , bacio se covjek sa zgrade i ovaj ga uhvati i slika u padu
                          a da vidis sony ericson Satio u1 masine , 12,1 mpix Cyber shot , samo da nije full touch i onako velik uzeo bi ga ..
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            ja imam c905 jedina zamjerka mi je sto mi tipke stekaju, sve ostalo mi se sviđa na njemu. pogotovo kamera

                            Comment


                            • #29
                              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              Originally posted by Stjep
                              ja imam c905 jedina zamjerka mi je sto mi tipke stekaju, sve ostalo mi se sviđa na njemu. pogotovo kamera
                              ja mislim da je jedina stvar sto valja na c905 kamera, ono ostalo slabo, cuo sam da je jako los slide brzo se rasklima, mal display, nije cemu izgled, definitivno isplativija investicija je w995 , il jos noviji moj buduci Aino
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                nokia e5... nije gay mobitel... onako poslovni... al ima 5mp kameru dole onu malu tastaturicu, wlan i jedostavan je.... a nije sku... meni extra

                                Comment

                                Working...
                                X