Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

    Ja nosim Sony ericsson t303 treba mi samo radi kamere jer puno slikam evo jedna slikaydojknf.jpg
    PROFESIONALNI B.B.

    Comment


    • #32
      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

      Evo pisem ti post sa htc sensation 4g...rjesio sam iphone prosle god i kupio si htc...najbolji mob ikad,perverzija
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #33
        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

        Samsung Galaxy Ace. Masina mobitel
        I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

        Comment


        • #34
          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

          Trenutačno je najbolji mobitel na tržištu "Samsung galaxy s2"... uskoro će izaći s3.

          Comment


          • #35
            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

            Originally posted by arianko View Post
            Trenutačno je najbolji mobitel na tržištu "Samsung galaxy s2"... uskoro će izaći s3.
            Nono, Xperia S!
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #36
              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

              U krivu si SGS2 je trenutačno najbolji... prouči malo mobitele.
              Ne kupujte iPhone samo. To je gola šminka raspon cjena je 4500-6500kn... A ostali jaki mobiteli su max 4500kn.
              Iphone živi na šminkerima i razmaženoj djeci.

              Comment


              • #37
                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                Originally posted by arianko View Post
                U krivu si SGS2 je trenutačno najbolji... prouči malo mobitele.
                Ne kupujte iPhone samo. To je gola šminka raspon cjena je 4500-6500kn... A ostali jaki mobiteli su max 4500kn.
                Iphone živi na šminkerima i razmaženoj djeci.
                Za iPhone podrzavam 101%, no sada sam bas malo usporedivao. Kazu kao da se nemoze izmedu ta 2 reci koji je bolji, jer svaki vodi u nekom podrucju. No osim sto mi je timelineUI 10puta ljepsi, Xperia je i kao mobitel ljepsi i ima bolju kameru. Sam procesor, ram i ostatak hardwarea je gotovo pa identican na oba mobitela, tako da ovakve finese na kraju odlucuju.
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #38
                  Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                  ukusi se razlikuju. ja sam imo iphone, rjesio sam ga odma. frend mi ima S2 i meni nije nesto. uzeo sam sensation i odumro sam sta je to. zeni sam onda kupio sensation xe. onaj beats by dre zvucnici su perverzija. da nespominjem dual core 1.5ghz procesor, ram od 1gb itd itd
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #39
                    Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                    Što bi vi rekli za ovaj sony??? http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12-00.asp?sifra=SERAY
                    3,3" ekran 8.1 kamera procesor 1 Ghz... to je jako dobro za ovu cijenu "2298 kn".
                    Malo sam skeptičan prema uređaju jer gledam ljude po youtube drže ga kao da je velik ko upaljač..

                    Comment


                    • #40
                      Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                      Sasvim ok telefon i ono sto je bitno za razliku od ostalih se uredjaja je Android. Ako imas novce kupi, a ako ti kamera ne znaci puno onda radije kupi Galaxy S za manje pare jer je hardverski jaci od ovog a ima manju kameru 5mpx bez blica

                      Comment


                      • #41
                        Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                        Meni je S super mobitel. Uskoro izlazi S3 pa će S2 imati cijenu bar za 500kn manje. Ili ipak da ja malo sačekam..

                        Comment


                        • #42
                          Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                          Ako ti se da cekati, cekaj. S2 je opet nesto drugo i rang vise od oba mobitela

                          Comment


                          • #43
                            Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                            Originally posted by arianko View Post
                            Što bi vi rekli za ovaj sony??? http://www.t-mobile.hr/2/20-30-01-12-00.asp?sifra=SERAY
                            3,3" ekran 8.1 kamera procesor 1 Ghz... to je jako dobro za ovu cijenu "2298 kn".
                            Malo sam skeptičan prema uređaju jer gledam ljude po youtube drže ga kao da je velik ko upaljač..
                            Super mobitel. Mene je iznenadio kada sam ga prvi puta imao priliku probati. Hardwerski nije nista puno slabiji od Arca, no zbog manjeg ekrana ima duplo nizu cijenu. Zapravo, taj manji ekran mu je jedina zamjerka.

                            @bullx, sta ti znaci "za razliku od ostalih se uredaja je na Android"? Pa sve Xperie su na Android...
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #44
                              Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                              Originally posted by Aronnax View Post
                              Super mobitel. Mene je iznenadio kada sam ga prvi puta imao priliku probati. Hardwerski nije nista puno slabiji od Arca, no zbog manjeg ekrana ima duplo nizu cijenu. Zapravo, taj manji ekran mu je jedina zamjerka.

                              @bullx, sta ti znaci "za razliku od ostalih se uredaja je na Android"? Pa sve Xperie su na Android...
                              Znaci to sto pise, da za razliku od ostalih Sony Ericsson uredjaja koristi android. Nisu sve xperie android. X1 je wm, xperia purness nema osa, x2 je wm.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Sta izabrati, sta posjedujete , ? Mobiteli...

                                Originally posted by bullx View Post
                                Znaci to sto pise, da za razliku od ostalih Sony Ericsson uredjaja koristi android. Nisu sve xperie android. X1 je wm, xperia purness nema osa, x2 je wm.
                                Ok, u nazad 2-3 godine...
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X