Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vicevi



    Raspored događanja na stadionu Maksimir:
    - Real Madrid, Ajax, Lyon.
    Raspored događanja na stadionu Poljud:
    - Klapa Cambi, Jelena Rozga, Klapa Intrade, NK Lučko, NK Istra.

    Comment


    • Re: Vicevi

      Došao zeko u javnu kuću i pita šta ima za deset dolara.
      Upravnica mu kaže:”Idite u sobu broj pet!”. Zeko ode, otvori vrata, kad na krevetu lezi kobra. Čim vidi zeca, ona ravno na njega i proguta ga. Razmišlja kobra u sebi: “Stigla dobra večera! Čekaj! Ali šta ako je ovo mušterija? Najebat ću od gazdarice!” I ona izbaci zeku nasred sobe. Zeko je pogleda onako iskosa i reče joj prezrivo: “Mala! Kad mi ga budeš drugi put pu*ila, malo manje zini!”


      Kaže dijete iz Černobila: -Mama ovdje nešto smrdi po lešu... Mama... Mama... Maaaaama!

      Kako žena u Puerto Ricu zna kad joj kæerka ima mengu? -Može okusiti krv na sinovom ku*cu.


      Što je ljubav? Kada dva *****a sjede u kadi punoj vode, jedan prdi, a drugi mu ljubi mjehuriće!

      Prićaju dvije djevojčice u vrtiću. Prva kaže: -Moj tata ima ovolikog pišu- (i odmakne prstima 20-ak centimetara) Druga joj odgovori: -Moj ima manjeg, ali isto boli!


      Poslije tjelesnog presvlače se dvije djevojčice i jedna upita drugu: -A šta ti je to crno dole? -Mama mi kaže da su to stidne dlačice. -A jel‘ ti smetaju dok se JEBEŠ?!

      Tipu usfalilo para pa odluči pokrenuti posao: ustima jede prljavštinu što se skupi oko dlaka na šupku. I tako njega ide posao, pa dođe jedan dan neki tip, kaže da bi trebao jedno čišćenje. Ovaj kaže, OK, sjedi tu. I počne mu tip jesti prljavštinu, jede, grize, trga, guta, kad ovaj prdne. Tip prestane jesti, ustane se i kaže: "Ma znaš šta, zbog ljudi k‘o što si ti ogadi mi se posao!"


      "Leo, Leo", zove mama sina, a na to će susjeda: "Pa zar nije mali Hrvoje?" Mama: "Je, ali ima leukemiju pa mu tepamo!"
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: Vicevi

        Može banana za Aronnaxa, mislim kakve to gadarije piše?! Bajdvej, zašto je djevojčica pala s ljuljačke? Nije imala ruke!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: Vicevi

          Originally posted by PatrickStar
          Može banana za Aronnaxa, mislim kakve to gadarije piše?! Bajdvej, zašto je djevojčica pala s ljuljačke? Nije imala ruke!

          Comment


          • Re: Vicevi

            Originally posted by PatrickStar
            Može banana za Aronnaxa, mislim kakve to gadarije piše?! Bajdvej, zašto je djevojčica pala s ljuljačke? Nije imala ruke!

            haha ako je nekome stvarno pre gadno neka ne cita xD
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • Re: Vicevi

              Originally posted by Aronnax
              Došao zeko u javnu kuću i pita šta ima za deset dolara.
              Upravnica mu kaže:”Idite u sobu broj pet!”. Zeko ode, otvori vrata, kad na krevetu lezi kobra. Čim vidi zeca, ona ravno na njega i proguta ga. Razmišlja kobra u sebi: “Stigla dobra večera! Čekaj! Ali šta ako je ovo mušterija? Najebat ću od gazdarice!” I ona izbaci zeku nasred sobe. Zeko je pogleda onako iskosa i reče joj prezrivo: “Mala! Kad mi ga budeš drugi put pu*ila, malo manje zini!”


              Kaže dijete iz Černobila: -Mama ovdje nešto smrdi po lešu... Mama... Mama... Maaaaama!

              Kako žena u Puerto Ricu zna kad joj kæerka ima mengu? -Može okusiti krv na sinovom ku*cu.


              Što je ljubav? Kada dva *****a sjede u kadi punoj vode, jedan prdi, a drugi mu ljubi mjehuriće!

              Prićaju dvije djevojčice u vrtiću. Prva kaže: -Moj tata ima ovolikog pišu- (i odmakne prstima 20-ak centimetara) Druga joj odgovori: -Moj ima manjeg, ali isto boli!


              Poslije tjelesnog presvlače se dvije djevojčice i jedna upita drugu: -A šta ti je to crno dole? -Mama mi kaže da su to stidne dlačice. -A jel‘ ti smetaju dok se j.beŠ?!

              Tipu usfalilo para pa odluči pokrenuti posao: ustima jede prljavštinu što se skupi oko dlaka na šupku. I tako njega ide posao, pa dođe jedan dan neki tip, kaže da bi trebao jedno čišćenje. Ovaj kaže, OK, sjedi tu. I počne mu tip jesti prljavštinu, jede, grize, trga, guta, kad ovaj prdne. Tip prestane jesti, ustane se i kaže: "Ma znaš šta, zbog ljudi k‘o što si ti ogadi mi se posao!"


              "Leo, Leo", zove mama sina, a na to će susjeda: "Pa zar nije mali Hrvoje?" Mama: "Je, ali ima leukemiju pa mu tepamo!"
              Chill bro

              Comment


              • Re: Vicevi

                To enjoy freedom we have to control ourselves

                Comment


                • Re: Vicevi

                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: Vicevi

                    @ sandra
                    "Neuspjeh nije opcija."

                    Comment


                    • Re: Vicevi

                      Išle dvije prijateljice u disko. Tamo se provodile i ujutro išle kući prečicom preko groblja da ih muževi ne uhvate. I dok su išle grobljem, objema se prisere...
                      Prva se posere u gaće i baci ih, a druga se obriše vjencima od groblja...
                      Sutradan njihovi muževi se sastanu i kaže prvi:
                      "Izgleda da su nam žene bile u jebačini sinoć, eno, moja došla bez gaća"
                      a drugi će:
                      "Ma nije to ništa, mojoj na guzici piše nećemo te nikad zaboravit!"

                      Comment


                      • Re: Vicevi

                        Originally posted by Kingbuzz
                        Išle dvije prijateljice u disko. Tamo se provodile i ujutro išle kući prečicom preko groblja da ih muževi ne uhvate. I dok su išle grobljem, objema se prisere...
                        Prva se posere u gaće i baci ih, a druga se obriše vjencima od groblja...
                        Sutradan njihovi muževi se sastanu i kaže prvi:
                        "Izgleda da su nam žene bile u jebačini sinoć, eno, moja došla bez gaća"
                        a drugi će:
                        "Ma nije to ništa, mojoj na guzici piše nećemo te nikad zaboravit!"
                        nije mi baš smješan...
                        To enjoy freedom we have to control ourselves

                        Comment


                        • Re: Vicevi

                          Idu dva pijana Arapina pustinjom. Jedan vidi kamilu,nasmije se i kaže:
                          - "انظر خيول اليونيكورن"
                          A ovaj će njemu na to:
                          - "مجنون واحد حيث رأيت اليونيكورن للطيران
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: Vicevi

                            Originally posted by hardstyle91
                            Idu dva pijana Arapina pustinjom. Jedan vidi kamilu,nasmije se i kaže:
                            - "انظر خيول اليونيكورن"
                            A ovaj će njemu na to:
                            - "مجنون واحد حيث رأيت اليونيكورن للطيران

                            Comment


                            • Re: Vicevi

                              Šta je to Afrički rulet?
                              - Šest crnkinja oko tebe, sve dobro puše, a samo je jedna kanibal!
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: Vicevi

                                Originally posted by Soner
                                Šta je to Afrički rulet?
                                - Šest crnkinja oko tebe, sve dobro puše, a samo je jedna kanibal!
                                ode ovaj na fejsone
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X