Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vicevi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vicevi

    Grupi mačora dosadilo sjediti kod kuće, te im kaže najstariji:

    - Ajmo van nešto hebati.
    - A sto to znaci hebati? - pita najmlađi mačak.
    - Ajde s nama pa ćeš vidjeti.

    Izađu oni van, stoje na uglu, maca nigdje, mjesec veljača, hladno...
    Smrzavaju se. Poslije određenog vremena javlja se onaj najmlađi:

    - dečki,ja mogu hebat još samo pet minuta, onda moram ići doma.
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • Re: Vicevi

      Šta radi medvjed kad sretne Chuck Norrisa?
      Pravi se mrtav...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: Vicevi

        * Kako Japanci drže dijetu?
        - Jedu samo s jednim štapićem!

        Japanski naziv za tajnicu?
        - NJUFUKASAKI

        Comment


        • Re: Vicevi

          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • Re: Vicevi

            Originally posted by sandra View Post
            haha :P

            Comment


            • Re: Vicevi

              neznam jel tko već napiso ovaj al evo:

              KOMPARACIJA PRIDJEVA "HRABAR":


              HRABAR
              Kada dodješ usred noći pijan kući, žena je već u krevetu, ali još ne spava.
              Uzmeš stolicu i sjedneš isped njenog kreveta i na njeno pitanje:
              - "Što radiš?", odgovoriš:
              - "Želim sjediti u prvom redu kada počne cirkus."

              ************************************************** *************

              HRABRIJI
              Kada dodješ kući usred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš:
              - "Čistiš li, ili se spremaš da nekud odletiš?"


              ************************************************** **********************

              NAJHRABRIJI
              Kada dodješ kući usred noći, mirišeš na parfem i imaš šminku na košulji. Opališ ženu po dupetu i kažeš:
              - "Ti si sljedeća!"


              ************************************************** ************************************

              HRABAR U P... MATERINU
              Kada dodješ kući usred noći sa ljubavnicom i kažeš ženi:
              - "Pravi se da si mi sestra."

              Comment


              • Re: Vicevi

                edan policajac poslao ženu i djecu na more i nakon tjedan dana ide im se pridružiti. Dođe u hotel i navali na ženu.
                - Ma dragi, djeca su u susjednoj sobi, ne možemo to ovdje raditi.
                - Imaš pravo, idemo na plažu.
                Nakon pet minuta, na opustjeloj plaži u predvečerje počnu strastveno voditi ljubav. Dok su u ljubavnom zagrljaju, kraj njih se stvori policajac.


                - Sram vas bilo, brzo se oblačite, ne rade se te stvari na javnom mjestu.
                - Oprostite, reče muž, ovo je bio trenutak slabosti, nismo se vidjeli cijeli tjedan. Znate i ja sam policajac i bilo bi nezgodno da mi naplatite kaznu.


                - U redu, vi ste kolega i vama je oprošteno, ali ovu kurvu hvatam već treći puta ovaj tjedan i kazna joj ovoga puta ne gine!!!

                Comment


                • Re: Vicevi

                  Bakica došla kod doktora s neugodnim problemom.
                  - Doktore, prdim non stop. Nije da mi smeta, jer nit se cuje, nit smrdi, ali bih voljela rjesit se tog problema. Evo, od kad sam u ordinaciji, bar sam dvadeset necujnih, bezmirisnih ispustila.

                  Doktor joj prepiše neke tablete tri put na dan.
                  Za tjedan dana, bakica na kontroli...
                  ...
                  -Doktore, problem je još gori!! Prdim i dalje nesmanjeno, i dalje su necujni, ali sad smrde ko sam vrag!!!

                  Doktor odgovara:
                  - Odlicno, sinuse smo procistili, sad da vidimo ... šta ćemo sa sluhom!?
                  “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                  Comment


                  • Re: Vicevi

                    U vlaku, u vagonu, sjede zgodna plavuša, časna sestra, Slovenac i Hrvat. Uđe vlak u tunel, nastane totalni mrak i u mraku se čuje masna pljuska. Izađe vlak iz tunela, a Slovenac se drži za obraz i gleda zbunjeno.

                    Misli si časna: sigurno je ovaj prostak pipao plavušu, pa mu je ova vratila kako spada
                    Misli si plavuša: sigurno je ovaj išao pipkati mene, pa je slučajno dohvatio časnu i dobio po zubima.
                    Misli si Slovenac: sigurno je ovaj priprosti Hrvat išao pipkat jednu od njih dvije, pa sam ja dobio pljusku ni kriv ni dužan.
                    Misli si Hrvat: Kad će opet tunel, da mu opalim još jednu šamarčinu, majku mu j.... slovensku

                    Comment


                    • Re: Vicevi

                      Beduin u Sahari na kamilanu, kuva se, sedamdeset celzijusa na sucu, prokleti pakao, još on budala tera kamilana na kojem jaše blizu asfaltnog puta koji vodi kroz pustinju, te ga ispraenja udariše u glavu.
                      I tako u svoj toj vrelini cuje on iz daljine neko zvonce sa bicikle!!! WTF!!! pomisli i okrete se kad odjednom pored njega projuri biciklista vrteći iz sve snage pedale na nekom haj-tek trkačkom bajsu.
                      "******, po ovoj vrućini on vergla iz sve snage, koja budala" zaprepašćeno je pogledom pratio biciklistu koji je nestajao u daljini, kad odjednom prolete i drugi isto iz sve snage vrteći pedale," ******, ovaj isto neki ludak, pa ko se još napreže toliko po ovoj vrućini." još zapanjeniji je bio sad i reši da sledećeg zaustavi i pita ga zašto to rade i tako.
                      Eto ga treći, onn kamilana na sred puta, bajker da pogine kočeći.
                      " Selam, brate šta radiš to bogati po ovom suncu!?"
                      " More nosi se u tri lepe da poginem zbog tebe i tvoje kamile!!!"
                      " Aman čoče pitam te što se naprežeš po ovoj vrućini toliko?"
                      " Trkamo se ******, ja sam profesionalni sportista."
                      " Pa zar ti nije vruće da verglaš toliko?"
                      " Jes vruće, ali vidi vako, kad verglaš iz sve snage, ideš brzo, kad ideš brzo, vetar te hladi"
                      Kako mu je objasnio odmah beduinu padne napamet ideja i on odma potera kamilana u trk, stvarno vetrić učini podnošljivijom silnu vrućinu, kad se odjednom posle nekoliko minuta trčanja kamilan sruši mrtav u pesak.
                      Kada je ustao beduin se sav ražalosti i kaže:
                      " Pu u majčinu smrzo se!"
                      DR. Lonnie Lowery

                      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                      Comment


                      • Re: Vicevi

                        Pokvarila se ginekologu kola, i ostavivši ih u sevisu, ode na posao, na poslu, haos, gužva, jad i beda, do kraja smene se osećao kao da su ga krave sažvakale, da to ne bude najgore što može da mu se desi, morao je gradskim do kuće. Izađe on na stajalište i sede. Koliko je bio umoran oči počeše da mu se sklapaju, kad ga neka matora i ružna ciganka trgne za ruku i kaže:
                        " Daso, mi daš penajs dinari ti pokažem pi.ku!?"
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • Re: Vicevi

                          ‎- "Mama, zašto sam ja crn, a ti bijela?"
                          - "E sine moj, kakav je tulum bio, dobro da ne laješ."

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Vicevi

                            Žali se plavuša crnki:
                            • Ovih dana me jako boli grlo.
                            Crnka:
                            • Ja nemam tih problema, uvijek kada me boli grlo ja svog muža oralno zadovoljim i prođe me.
                            Sutradan plavuša:
                            • Savet ti je bio odličan, grlo me više ne boli, tvoj muž nije mogao vjerovati da je to bila tvoja ideja. D
                            It's not over until i win.

                            Comment


                            • Re: Vicevi

                              Kaze zena muzu :
                              - Idem ja kod susjede na 5 minuta a ti promjesaj rucak svakih pola sata.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Vicevi

                                voze ti se mama tata i troje djece u aotomobilu mama izvadi glavu kroz prozor i zapne u znak i otkine joj glavu i svi se smiju samo jedna djevojćica ne. pita nju tata zašta plaćeš? nisam vidjela
                                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                                Comment

                                Working...
                                X