Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    Da. Veliki sam obožavatelj pasa. Roditelji ih vode i na izložbe... okinut ću par slika na forum.
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      tvoja argentinska je isto bijele boje cijela ili? jer su inače česte potpuno bijele...ali cane corso,brutala...daj mi reci kako ih hraniš?koliko jedu dnevno?...moj golden jede oko 350g keksića dnevno,onaj frieskies balance,i još malo kućne hrane mu dam.

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        Originally posted by teretana555
        tvoja argentinska je isto bijele boje cijela ili? jer su inače česte potpuno bijele...ali cane corso,brutala...daj mi reci kako ih hraniš?koliko jedu dnevno?...moj golden jede oko 350g keksića dnevno,onaj frieskies balance,i još malo kućne hrane mu dam.

        Moja doga je sa crnim monoklom na lijevom oku. A kaj se tiče hrane, svaki od njih jede ko četveročlana obitelj. Svaki kilu-kilu i pol čistog crvenog mesa dnevno pojede.
        Al krug prijatelja moje obitelji je stvarno velik, tako da se stari zna s ljudima koji posjeduju objekte s prehrambenim proizvodima, pa nam oni svoje ostatke davaju... pa je, u tom pogledu, trošak bitno umanjen.
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          Originally posted by DrHouse
          Upravo došao iz šetnje sa argentinskom dogom, cane corsom, i američkim stafordom.
          de pricaj malo o odgoju, i kakav je pas, jel prirpdno agresivan prema drugim psima, a prema ljudima dobar.
          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            Attached Files

            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              Originally posted by DrHouse
              Originally posted by teretana555
              tvoja argentinska je isto bijele boje cijela ili? jer su inače česte potpuno bijele...ali cane corso,brutala...daj mi reci kako ih hraniš?koliko jedu dnevno?...moj golden jede oko 350g keksića dnevno,onaj frieskies balance,i još malo kućne hrane mu dam.

              Moja doga je sa crnim monoklom na lijevom oku. A kaj se tiče hrane, svaki od njih jede ko četveročlana obitelj. Svaki kilu-kilu i pol čistog crvenog mesa dnevno pojede.
              Al krug prijatelja moje obitelji je stvarno velik, tako da se stari zna s ljudima koji posjeduju objekte s prehrambenim proizvodima, pa nam oni svoje ostatke davaju... pa je, u tom pogledu, trošak bitno umanjen.
              Daj slike zvijeri

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                Ovaj tjedan mi stiže zlatni retriver iz Osijeka,sad ću imat kompanjona za cardio

                Slike čim dođe...
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  Originally posted by Vepar24
                  Ovaj tjedan mi stiže zlatni retriver iz Osijeka,sad ću imat kompanjona za cardio

                  Slike čim dođe...

                  joj super....jedva čekam fotke. daj mi reci jel m ili ž?starost?...moj već sada ima 8 godina,ali ko mala beba je...inače kada uzimaš goldene gledaj kojeg uzimaš,američkog ili europskog...kanadski se ne prodaje na ovim prostorima tako da za njega niti nitko ne zna baš,ali on je najljepši.
                  moj je američki.

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    Volim pse koji nisi moji,mislim da nije za zivotinju da bude "zatocen" u stanu s vlasnikom koji radi od 8 do 4 vec za ljude koji imaju vremena i kucu.Obozavam ih ,ali imaju samo 2 mane: smrad i opadanje dlake kod nekih pasmina.
                    Arena

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      oke moze malo pomoci?

                      prije par dana prijatelj mi je nasao psa, mokrog i promrzlog.. nije mogao ni hodati.. odnio ga je doma, osušio, nahranio... sa je kod njega doma ovih par dana.. a trebao bi ga se rjesiti do četvrtka kada njegovi starci dolaze

                      pas ima neku oznaku na uhu, par brojeva kao istetovirano
                      ..jel ko zna sta treba napraviti da se dode do vlasnika?
                      “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        Originally posted by teretana555
                        Originally posted by Vepar24
                        Ovaj tjedan mi stiže zlatni retriver iz Osijeka,sad ću imat kompanjona za cardio

                        Slike čim dođe...

                        joj super....jedva čekam fotke. daj mi reci jel m ili ž?starost?...moj već sada ima 8 godina,ali ko mala beba je...inače kada uzimaš goldene gledaj kojeg uzimaš,američkog ili europskog...kanadski se ne prodaje na ovim prostorima tako da za njega niti nitko ne zna baš,ali on je najljepši.
                        moj je američki.
                        Sad ima neka 3 i pol miseca,muško je,a stvarno neznam sad koji je ali mislim europski,moram priznat da sam uzbuđen ko malo dite.
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          Originally posted by Vepar24
                          Originally posted by teretana555
                          Originally posted by Vepar24
                          Ovaj tjedan mi stiže zlatni retriver iz Osijeka,sad ću imat kompanjona za cardio

                          Slike čim dođe...

                          joj super....jedva čekam fotke. daj mi reci jel m ili ž?starost?...moj već sada ima 8 godina,ali ko mala beba je...inače kada uzimaš goldene gledaj kojeg uzimaš,američkog ili europskog...kanadski se ne prodaje na ovim prostorima tako da za njega niti nitko ne zna baš,ali on je najljepši.
                          moj je američki.
                          Sad ima neka 3 i pol miseca,muško je,a stvarno neznam sad koji je ali mislim europski,moram priznat da sam uzbuđen ko malo dite.
                          nemreš znati koji je dok je mali još...to se saznaje tek kasnije kada naraste po veličini...uglavnom europski su ti mali,američki veliki,vidjet ćeš razliku kada tvoj europski stane pored američkog....europski imaju oko 30kg...američki 40kg....inače jako ti se linjaju,ali čovječe,kakva je to pasmina,jao...vidjet ćeš i sam,to je nenormalno koliko su oni dobri,ja ne znam...a dresura je ne lagana,nego ono...naučit će ti sve,jer su inače retriveri na 4. mjestu po radnoj inteligenciji...ali nije samo to,nego njihova narav,ma vidjet ćeš sve,nisu bzvze najpopularnija pasminu u svijetu.

                          1 Border Collie (to ti je onaj pas kaj je u supertalentu na novoj)
                          2 Poodle
                          3 German Shepherd
                          4 Golden Retriever
                          5 Doberman Pinscher
                          6 Shetland Sheepdog
                          7 Labrador Retriever
                          8 Papillon
                          9 Rottweiler
                          10 Australian Cattle Dog

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            Originally posted by wrathchild
                            oke moze malo pomoci?

                            prije par dana prijatelj mi je nasao psa, mokrog i promrzlog.. nije mogao ni hodati.. odnio ga je doma, osušio, nahranio... sa je kod njega doma ovih par dana.. a trebao bi ga se rjesiti do četvrtka kada njegovi starci dolaze

                            pas ima neku oznaku na uhu, par brojeva kao istetovirano
                            ..jel ko zna sta treba napraviti da se dode do vlasnika?
                            odi kod veterinara,mislim da je taj broj oznaka psa,dakle čini mi se da je čipiran...odi kod veta,i on će ti naći vlasnika...ali gledaj,može lako bit da su ga vlasnici izbacili na ulicu tako da...

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              Originally posted by teretana555

                              1 Border Collie (to ti je onaj pas kaj je u supertalentu na novoj)
                              2 Poodle
                              3 German Shepherd
                              4 Golden Retriever
                              5 Doberman Pinscher
                              6 Shetland Sheepdog
                              7 Labrador Retriever
                              8 Papillon
                              9 Rottweiler
                              10 Australian Cattle Dog
                              Kakve su ovo gluposti? Jack Russel je najpametnija pasmina.. I što na ovoj listi rade pudlice i dobermani? Pudlica je poznata kao pas kojeg je nemoguće nešto naučiti, a dobermani su jako svojeglavi.. I kako još k tome doberman može biti ispred labradora?

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                Taj redoslijed ustvari označava vrijeme, odnosno broj ponavljanja koje je potrebno određenom psu da nauči neku novu vježbu. I da pudle su itekako "inteligentne", odnosno, potrebno im je najmanje ponavljanja za usvajanje vježbi, čak se koriste i kao terapijski psi

                                Comment

                                Working...
                                X