Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    [attachment=0:3ejhw8bq]10 psećih zapovijedi.jpg[/attachment:3ejhw8bq]
    Attached Files
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      Metan
      Attached Files

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        Dak- prvak 2010. / eksterijer )
        Attached Files

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          Danas nešto čitav dan samo čitam o psima i gledam slike...moram si kupiti jednog, ili udomiti...i imam par pitanja.
          Primjetio sam da npr dobermani imaju spuštene uši, i kao da im se vežu uspravno, pa da ostanu tako, ili sam pogrešno shvatio? To sam isto primjetio kod velikih doga, jeli se radi samo o estetskoj figuri ili?
          Koliko cca košta (imam osjećaj kao da pričam o nekoj stvari, a ne živom biću -.-) štene velike doge, sa sivom dlakom? Mislim da se drugačije zove njemački mastif.

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            Originally posted by markojuric
            Danas nešto čitav dan samo čitam o psima i gledam slike...moram si kupiti jednog, ili udomiti...i imam par pitanja.
            Primjetio sam da npr dobermani imaju spuštene uši, i kao da im se vežu uspravno, pa da ostanu tako, ili sam pogrešno shvatio? To sam isto primjetio kod velikih doga, jeli se radi samo o estetskoj figuri ili?
            Koliko cca košta (imam osjećaj kao da pričam o nekoj stvari, a ne živom biću -.-) štene velike doge, sa sivom dlakom? Mislim da se drugačije zove njemački mastif.
            Uši se režu kako bi stajale uspravno, to se zove kupiranje.
            Štene njemačke doge mislim da ide oko 700-800€.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              Originally posted by markojuric
              Danas nešto čitav dan samo čitam o psima i gledam slike...moram si kupiti jednog, ili
              Koliko cca košta (imam osjećaj kao da pričam o nekoj stvari, a ne živom biću -.-) štene velike doge, sa sivom dlakom?
              Njemačka doga sa sivom dlakom se ustvari zove plava doga jer kao štene izgleda plavkaste boje, a cijene su prilično visoke, ovisi o kvaliteti. Moja frendica je baš takvu dogu platila prije godinu i pol 15oo eura, inače iz neke njemačke uzgajivačnice

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                Originally posted by Relja
                Moja frendica je baš takvu dogu platila prije godinu i pol 15oo eura, inače iz neke njemačke uzgajivačnice
                Da, ide i do 1500€ štene.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  U nedjelju sam bio na izložbi pasa... stvarno je ***** doživljaj kad vidite nekog opakog dobermana ili belgijskog ovčara na postolju...
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by markojuric
                    Danas nešto čitav dan samo čitam o psima i gledam slike...moram si kupiti jednog, ili udomiti...i imam par pitanja.
                    Primjetio sam da npr dobermani imaju spuštene uši, i kao da im se vežu uspravno, pa da ostanu tako, ili sam pogrešno shvatio? To sam isto primjetio kod velikih doga, jeli se radi samo o estetskoj figuri ili?
                    Koliko cca košta (imam osjećaj kao da pričam o nekoj stvari, a ne živom biću -.-) štene velike doge, sa sivom dlakom? Mislim da se drugačije zove njemački mastif.
                    Uši se režu kako bi stajale uspravno, to se zove kupiranje.
                    Štene njemačke doge mislim da ide oko 700-800€.

                    Znači čisto estetska stvar?
                    Btw, jako mi se sviđaju američki staffordi, prelijepi psi

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      Ja i Dak idemo u nedjelju na CACIB u Zg, koji tjedan poslije u vojnu policiju isto neka izlozba..

                      Što se tiče kupiranja, pa to i nije čisto samo estetski, ima veze i sa zdravljem psa..

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        Originally posted by Mauro9
                        Ja i Dak idemo u nedjelju na CACIB u Zg, koji tjedan poslije u vojnu policiju isto neka izlozba..

                        Što se tiče kupiranja, pa to i nije čisto samo estetski, ima veze i sa zdravljem psa..
                        Mislim da je sada u nekim zemljama uključujući Hrvatsku zabranjeno, ili je u tijeku to zabranjivanje.

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          ej škvadro...slušajte.

                          Naime ovako,tužna priča stiže iz moje ulice nažalost...ima jedan lik koji neprestano tuče i iživljava se na svojem psu(riječ je o ženki,križanac labradora mislim i još nekoga,lijepi peso).Uglavnom ju jako nateže namjerno sa lajnom,dere se na nju,navlači je snažno,tuče ju konstantno,ako mu slučajno ne dođe kada on kaže onda ju jako kazni nasilno,jako je bezobrazan prema tom psu....ja imam psa već jako dugo,i ovo je tipičan slučaj zlostavljanja jadnog psa koji to definitivno nije zaslužio,da stvar bude još gora taj pas ima 12 godina,i prilično je star,jedva se kreće i pokušava se obraniti i reži na njega ali nikako ne uspijeva izbjeći konstantno iživljavanje,i da,taj lik je poznat po nasilju jer je tukao doma svoje dvije kćeri...dakle ovdje je riječ o jednoj velikoj kukavici koja tuče bespomoćne pse i djecu koja se ne mogu obraniti....vidio sam ga djelomično dok je maltretirao tog jadnog psa i jako me je to zasmetalo i moram priznati nije mi niti malo bilo svejedno,i susjeda mi se danas zgražala šta on radi tom psu i ne može vjerovati šta je vidjela...nakon svega ovoga jednostavno ne mogu stajati po strani jer sam jako veliki obožavaoc životinja i ne mogu dopustiti da ostane na ovome...znam da mu niti jedna služba ne može pomoći,i žao mi je psa jer se prije igrao sa mojim i znam ga,dobar je...žalosno je to što nakon toliko godina odanosti ga pod zadnje dane tuku,iživljavaju se na njemu i tako se loše odnose prema njemu...e sad,stvar je slijedeća,ako to budem vidio opet na ulici kako se iživljava na njemu definitivno ću ga razbit,jer kada me pukne adrenalin nakon što vidim šta radi tom jadnom psu znam da neću moći stajati na mjestu i gledati već ću morati reagirati,možda nekima ovo zvuči glupo,vjerojatno neki nebi ni htjeli pomoći ovome psu,ali ja drugog načina ne vidim...znam da to nije neko trajno rješenje ali jednostano,ne znam. barem ću imati mirnu savjest,valjda,nadam se...ili možda ne znam,šta vi kažete? Život je tako jeb...nepravedan.

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            I trebaš ga malo "prodrmati".
                            Najveći su idioti oni koji tuku pse, i treba im jasno staviti do znanja da to tako ne može ići...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              a očito će tako i biti.

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                Originally posted by teretana555
                                ej škvadro...slušajte.

                                Naime ovako,tužna priča stiže iz moje ulice nažalost...ima jedan lik koji neprestano tuče i iživljava se na svojem psu(riječ je o ženki,križanac labradora mislim i još nekoga,lijepi peso).Uglavnom ju jako nateže namjerno sa lajnom,dere se na nju,navlači je snažno,tuče ju konstantno,ako mu slučajno ne dođe kada on kaže onda ju jako kazni nasilno,jako je bezobrazan prema tom psu....ja imam psa već jako dugo,i ovo je tipičan slučaj zlostavljanja jadnog psa koji to definitivno nije zaslužio,da stvar bude još gora taj pas ima 12 godina,i prilično je star,jedva se kreće i pokušava se obraniti i reži na njega ali nikako ne uspijeva izbjeći konstantno iživljavanje,i da,taj lik je poznat po nasilju jer je tukao doma svoje dvije kćeri...dakle ovdje je riječ o jednoj velikoj kukavici koja tuče bespomoćne pse i djecu koja se ne mogu obraniti....vidio sam ga djelomično dok je maltretirao tog jadnog psa i jako me je to zasmetalo i moram priznati nije mi niti malo bilo svejedno,i susjeda mi se danas zgražala šta on radi tom psu i ne može vjerovati šta je vidjela...nakon svega ovoga jednostavno ne mogu stajati po strani jer sam jako veliki obožavaoc životinja i ne mogu dopustiti da ostane na ovome...znam da mu niti jedna služba ne može pomoći,i žao mi je psa jer se prije igrao sa mojim i znam ga,dobar je...žalosno je to što nakon toliko godina odanosti ga pod zadnje dane tuku,iživljavaju se na njemu i tako se loše odnose prema njemu...e sad,stvar je slijedeća,ako to budem vidio opet na ulici kako se iživljava na njemu definitivno ću ga razbit,jer kada me pukne adrenalin nakon što vidim šta radi tom jadnom psu znam da neću moći stajati na mjestu i gledati već ću morati reagirati,možda nekima ovo zvuči glupo,vjerojatno neki nebi ni htjeli pomoći ovome psu,ali ja drugog načina ne vidim...znam da to nije neko trajno rješenje ali jednostano,ne znam. barem ću imati mirnu savjest,valjda,nadam se...ili možda ne znam,šta vi kažete? Život je tako jeb...nepravedan.
                                ja sam svog psa isto navlacio barem 2 puta tjedno tako, i tocno je znao da onda treba prestat vuc i jos viknem prestani vise i onda se on smiri na koji dan.
                                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                                Comment

                                Working...
                                X