Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    Originally posted by Boban
    ja sam svog psa isto navlacio barem 2 puta tjedno tako, i tocno je znao da onda treba prestat vuc i jos viknem prestani vise i onda se on smiri na koji dan.
    hmmm?čekaj,koja je svrha ovog tvog posta?

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      Originally posted by teretana555
      ej škvadro...slušajte.

      Naime ovako,tužna priča stiže iz moje ulice nažalost...ima jedan lik koji neprestano tuče i iživljava se na svojem psu(riječ je o ženki,križanac labradora mislim i još nekoga,lijepi peso).Uglavnom ju jako nateže namjerno sa lajnom,dere se na nju,navlači je snažno,tuče ju konstantno,ako mu slučajno ne dođe kada on kaže onda ju jako kazni nasilno,jako je bezobrazan prema tom psu....ja imam psa već jako dugo,i ovo je tipičan slučaj zlostavljanja jadnog psa koji to definitivno nije zaslužio,da stvar bude još gora taj pas ima 12 godina,i prilično je star,jedva se kreće i pokušava se obraniti i reži na njega ali nikako ne uspijeva izbjeći konstantno iživljavanje,i da,taj lik je poznat po nasilju jer je tukao doma svoje dvije kćeri...dakle ovdje je riječ o jednoj velikoj kukavici koja tuče bespomoćne pse i djecu koja se ne mogu obraniti....vidio sam ga djelomično dok je maltretirao tog jadnog psa i jako me je to zasmetalo i moram priznati nije mi niti malo bilo svejedno,i susjeda mi se danas zgražala šta on radi tom psu i ne može vjerovati šta je vidjela...nakon svega ovoga jednostavno ne mogu stajati po strani jer sam jako veliki obožavaoc životinja i ne mogu dopustiti da ostane na ovome...znam da mu niti jedna služba ne može pomoći,i žao mi je psa jer se prije igrao sa mojim i znam ga,dobar je...žalosno je to što nakon toliko godina odanosti ga pod zadnje dane tuku,iživljavaju se na njemu i tako se loše odnose prema njemu...e sad,stvar je slijedeća,ako to budem vidio opet na ulici kako se iživljava na njemu definitivno ću ga razbit,jer kada me pukne adrenalin nakon što vidim šta radi tom jadnom psu znam da neću moći stajati na mjestu i gledati već ću morati reagirati,možda nekima ovo zvuči glupo,vjerojatno neki nebi ni htjeli pomoći ovome psu,ali ja drugog načina ne vidim...znam da to nije neko trajno rješenje ali jednostano,ne znam. barem ću imati mirnu savjest,valjda,nadam se...ili možda ne znam,šta vi kažete? Život je tako jeb...nepravedan.

      Snimi ga kamerom u trenutku zlostavljanja psa i prijavi...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        Originally posted by teretana555
        Originally posted by Boban
        ja sam svog psa isto navlacio barem 2 puta tjedno tako, i tocno je znao da onda treba prestat vuc i jos viknem prestani vise i onda se on smiri na koji dan.
        hmmm?čekaj,koja je svrha ovog tvog posta?
        pa mozda je imo razloga za to, jer je ovaj moj bio pametan i znao je da nesmije vuc ko konj na lajni al bi to napravio i onda ga ja malo jace potegnem i onda se smiri, nisam ga tuko niti ista.
        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          Originally posted by Boban
          Originally posted by teretana555
          Originally posted by Boban
          ja sam svog psa isto navlacio barem 2 puta tjedno tako, i tocno je znao da onda treba prestat vuc i jos viknem prestani vise i onda se on smiri na koji dan.
          hmmm?čekaj,koja je svrha ovog tvog posta?
          pa mozda je imo razloga za to, jer je ovaj moj bio pametan i znao je da nesmije vuc ko konj na lajni al bi to napravio i onda ga ja malo jace potegnem i onda se smiri, nisam ga tuko niti ista.

          aha,vidim...dakle krećeš od takve pretpostavke?hmm...ok,dakle otac ima dijete,natuče ga,našamara,i tako konstantno iz dana u dan,tebi je to u redu? lijepo,jako lijepo,dakle on ima razloga tući to dijete svakoga dana...iskreno ti si ili jako neinteligentna osoba,ili si slijep pa ne vidiš čitati baš,ili si jako nepismena osoba pa ne znaš čitati slova baš ili si bezosjećajna osoba kojoj očito nije problem iživljavati se na psu konstantno...mislim da trebaš ili na psihijatriju,ili u školu,ili kod okulista,ili na iq test da vide dali si ti zbilja u stanju riješiti jedan zadatak....naziv topica je čudesni psi,a ti očito bez obzira što imaš psa nemaš očito nikakvog pojma o odgoju psa...

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            teretana555, i jesi i nisi u pravu Dominantnim pasminama treba pokazati tko je alfa mužijak, kada radi po svome, i ako mu ti to dopuštaš, on tebe pobjeđuje i ti mu ne dokazuješ da si ti njemu gazda,nego on tebi Naravno, to dokazivanje gazde nesmije biti udaranje i zlostavljanje psa, ali lagano ga cuknut za davilicu nije na odmet, i uz to lijepo mu bez dernjave reći NE!

            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              Originally posted by teretana555
              Originally posted by Boban
              Originally posted by teretana555
              Originally posted by Boban
              ja sam svog psa isto navlacio barem 2 puta tjedno tako, i tocno je znao da onda treba prestat vuc i jos viknem prestani vise i onda se on smiri na koji dan.
              hmmm?čekaj,koja je svrha ovog tvog posta?
              pa mozda je imo razloga za to, jer je ovaj moj bio pametan i znao je da nesmije vuc ko konj na lajni al bi to napravio i onda ga ja malo jace potegnem i onda se smiri, nisam ga tuko niti ista.

              aha,vidim...dakle krećeš od takve pretpostavke?hmm...ok,dakle otac ima dijete,natuče ga,našamara,i tako konstantno iz dana u dan,tebi je to u redu? lijepo,jako lijepo,dakle on ima razloga tući to dijete svakoga dana...iskreno ti si ili jako neinteligentna osoba,ili si slijep pa ne vidiš čitati baš,ili si jako nepismena osoba pa ne znaš čitati slova baš ili si bezosjećajna osoba kojoj očito nije problem iživljavati se na psu konstantno...mislim da trebaš ili na psihijatriju,ili u školu,ili kod okulista,ili na iq test da vide dali si ti zbilja u stanju riješiti jedan zadatak....naziv topica je čudesni psi,a ti očito bez obzira što imaš psa nemaš očito nikakvog pojma o odgoju psa...
              jesam ja reko da se izivljavam na psu konstantno, reko sam da sam ga za lajnu povuko 2 puta tjedno zato sto je povlacio ko lud i kad bi ga upozorio presto bi.
              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                Originally posted by Mauro9
                teretana555, i jesi i nisi u pravu Dominantnim pasminama treba pokazati tko je alfa mužijak, kada radi po svome, i ako mu ti to dopuštaš, on tebe pobjeđuje i ti mu ne dokazuješ da si ti njemu gazda,nego on tebi Naravno, to dokazivanje gazde nesmije biti udaranje i zlostavljanje psa, ali lagano ga cuknut za davilicu nije na odmet, i uz to lijepo mu bez dernjave reći NE!
                upravo to sam i reko
                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=819
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    od svih vaših savjeta sam čuo samo bla,bla,bla koliko su nekorisni,samo mi je kelly jedini pomogao tu na forumu,žalosno,a pitanje je bilo prilično ozbiljno,ne radi se nikakvim alfa male mužjacima jer je to ženka,i to ono križanac labradora,a ne staforda ili doge pa da je pas agresivan ili hiperaktivan,i još k tome ženka ima 12 godina,i jako je stara,mislim gdje će ona smoći snage njega navlačiti,jbt jedva trči kamoli da navlači nekoga,dajte malo mućnite glavom prije nego dajete nekome neke savjete,ja ne znam stvarno. p.s. kelly ajde barem se uvijek pouzdam u tebe,thx.

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        predobro...

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          Upravo došao iz šetnje sa svojim psima. Sreli smo ogromnu njemačku dogu, koja je, na svu sreću, bila socijalizirana. Samo su se ponjušili, i svak svojim putem.
                          Originally posted by HeadacheR
                          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            Originally posted by DrHouse
                            Upravo došao iz šetnje sa svojim psima. Sreli smo ogromnu njemačku dogu, koja je, na svu sreću, bila socijalizirana. Samo su se ponjušili, i svak svojim putem.

                            ufff,trebaš vidjeti ovu argentinsku koju ima neki lik pored mene,sav se naježim kada prođe pored mene i mog pesonje,ima oči ko neka ubojica,a nabildan đukac,ovaj vlasnik mi kaže da kada ga potegne za ženkom,da ga ne može držat nikako,i da mu to stvara probleme...zove ga beba,a već je skoro zaklao jednog haskija i staforda..koji lik.

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              Upravo došao iz šetnje sa argentinskom dogom, cane corsom, i američkim stafordom.
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                Originally posted by DrHouse
                                Upravo došao iz šetnje sa argentinskom dogom, cane corsom, i američkim stafordom.

                                a u k.. čekaj,to su tvoji?u jbt

                                Comment

                                Working...
                                X