Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    Vazno je da je dobro proslo, je li ti pas ok ?

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      Proslo je bez krvi po mog, za drugog neznam

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        Originally posted by Mauro9
        Danas je bilo zeznuto Šetam Daka i dođe mi do njega Doga bez povodca, i moj ga njuška a ovaj počne režat i ugrize mi psa -.- Malo se poklali i ja odvučem svog ća, mada sam grešku napravio ali bolje tako nego da je bilo ozbiljnih posljedica.. Zanimljivo je što je Doga krenula i na mene, meni srce iskočilo a Dak na njega za vrat.. Čak i nisam siguran dal je ono Doga, a vlasnik govori da je Iskreno neznam koja je to pasmina

        Gle, Mauro, malo previše imaš problema s psom u zadnje vrijeme. Vidim da još nisi prerastao fazu "moj pas je jači od tvog". Svaki dan napišeš kako ti se pas poklao s nekim, i u toj borbi je jedan od njih dvoje nastradao.
        Pas nije za borbe, pas je tu da ga voliš, da se igraš s njime, da idete u šetnje... a ne za borbe. Promijeni onda mjesto šetnje (ako uvijek dođe do sukoba tvog i nečijeg drugog psa). Ovako ćeš jednom nastradati od zakona, jer takvo ponašanje nije sukladno zakonu RH. Belgijski ovčar je velika pasmina, to znaš i sam, no svejedno si ga uzeo makar ne zadovoljavaš kriterije vlasništva te pasmine. Pasminu psa biraj proporcionalno sa svojim mogućnostima. A ti, koliko vidim, nisi u mogućnosti imati takvog psa. Jednom ćeš ozbiljnije nastradati zbog tog psa.

        Već si me polagano počeo živcirati s tim dječjim pričama o borbama pasa.
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          preruzan mi je taj doberman, i onaj prvi to nisu pravi dobermani, ima jedan u ulici i stvarno je cistokrvni i onako bas izgleda super, crn s onako smedim i dosta visok.
          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            Originally posted by DrHouse
            Originally posted by Mauro9
            Danas je bilo zeznuto Šetam Daka i dođe mi do njega Doga bez povodca, i moj ga njuška a ovaj počne režat i ugrize mi psa -.- Malo se poklali i ja odvučem svog ća, mada sam grešku napravio ali bolje tako nego da je bilo ozbiljnih posljedica.. Zanimljivo je što je Doga krenula i na mene, meni srce iskočilo a Dak na njega za vrat.. Čak i nisam siguran dal je ono Doga, a vlasnik govori da je Iskreno neznam koja je to pasmina

            Gle, Mauro, malo previše imaš problema s psom u zadnje vrijeme. Vidim da još nisi prerastao fazu "moj pas je jači od tvog". Svaki dan napišeš kako ti se pas poklao s nekim, i u toj borbi je jedan od njih dvoje nastradao.
            Pas nije za borbe, pas je tu da ga voliš, da se igraš s njime, da idete u šetnje... a ne za borbe. Promijeni onda mjesto šetnje (ako uvijek dođe do sukoba tvog i nečijeg drugog psa). Ovako ćeš jednom nastradati od zakona, jer takvo ponašanje nije sukladno zakonu RH. Belgijski ovčar je velika pasmina, to znaš i sam, no svejedno si ga uzeo makar ne zadovoljavaš kriterije vlasništva te pasmine. Pasminu psa biraj proporcionalno sa svojim mogućnostima. A ti, koliko vidim, nisi u mogućnosti imati takvog psa. Jednom ćeš ozbiljnije nastradati zbog tog psa.

            Već si me polagano počeo živcirati s tim dječjim pričama o borbama pasa.

            Zbog čega imam problema s njim sam ti već i sam rekao Ako ti uspiješ socijalizirati nesocijaliziranog psa starog 28mj u 2mj ja ti svog poklonim
            Druga stvar, gdje sam ja rekao da je moj pas najjači i gdje sam ja napisao da se moj pas poklao s nekim? Ne lupetaj gluposti kada nisi informiran
            Dječija priča je to što je moj pas napadnut? Pa čoviječe bez uvrede

            Moj pas koliko je i agresivan, toliko je i zaigran. Igrao se sa rotom bez problema, ponjušio ga i igrali su se pol sata bez ikakvih problema.. A danas kada je ponjušio tog dobermana ili što već ovaj ga je ugrizao.. Ajde razumio bi što pričaš da je moj napao, ali eto rekao sam ti što mislim o tebi.. Čoviječe božji probaj generalizirati neke stvari, i ti mene živciraš sa svojim pametovanjem.

            I da, koji su to kriteriji koje treba zadovoljavati vlasnik b.ovčara? Ti očito nemaš pojma o njima I još mi nisi rekao o ovčaru tvog brata

            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              Originally posted by Boban
              preruzan mi je taj doberman, i onaj prvi to nisu pravi dobermani, ima jedan u ulici i stvarno je cistokrvni i onako bas izgleda super, crn s onako smedim i dosta visok.

              Ovaj smeđi neznam, ne vidim razlog zašto nebi bio čistokrvni, al ne razumijem se u dobermane pa neću nešto zaključivati. Prvi je čistokrvni, samo nema kupirane uši.

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                "Mog Daka sinoć napao zlatni retriver, ja se smijem ko konj". "Mog Daka napao doberman" Moj Dak napao ovog psa i moj Dak ga je raskrvario ko pičku".

                Prerasti tu fazu "moj pas je najjači". Ako si dobio moralnu satisfakciju agresivnošću svog psa, idi pa se liječi.


                A za moje pametovanje, hm, za to nemam komentara. To je pametovanje za ... koji ne može shvatit sam kontekst rečenice... a ti sad prosudi dal je to pametovanje ili nije...

                I ne, nemaš pojma o psihologiji pasa.

                Pozdrav, i budi mi zdrav!
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  Originally posted by DrHouse
                  "Mog Daka sinoć napao zlatni retriver, ja se smijem ko konj". "Mog Daka napao doberman" Moj Dak napao ovog psa i moj Dak ga je raskrvario ko pičku".

                  Prerasti tu fazu "moj pas je najjači". Ako si dobio moralnu satisfakciju agresivnošću svog psa, idi pa se liječi.


                  A za moje pametovanje, hm, za to nemam komentara. To je pametovanje za glupog kretena koji ne može shvatit sam kontekst rečenice... a ti sad prosudi dal je to pametovanje ili nije...

                  I ne, nemaš pojma o psihologiji pasa.

                  Pozdrav, i budi mi zdrav!
                  Eto vidiš kako nemaš pojma. Još nigdje nisam napisao da je moj ker napao nekog
                  Inače dođe do psa, ponjuši ga i uzdigne se iznad njega, nikada ne napada. A to što su njega napali retriver i doberman, dal je to moj problem možda? ja ću imat sranja sa zakonom jer moj propisno nosi brnjicu i na povodcu je i ne napada?? Sva sreća pa danas nije imao, nebih mogao gledati da neko mog psa trga a ovaj nemože ništa.

                  Što mi je bilo smiješno kod napada retrivera? Pas se pogne, moj ode ća a ovaj ga napadne, da to nije možda kukavički

                  Ajde mi argumentiraj to što ja neznam o psihologiji pasa, a ja ću tebi reći s čim se slažem a s čim ne Ti full zabrijavaš da volim borbe pasa, ne volim, i protiv bilo kakvog nasilja pasa sam.. I neznam otkud ti da je moj ker napao nekog

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    Pas napao frenda i razjebo mu *****ušu.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      Dali se poklao sa drugim psom a da je pritom moj napao? Nije. Dal ga je napao s razlogom, je. Koji je razlog? Pas čuvar, njegov teritorij na koji ne prima nepoznate.

                      Ajde reci mi dalje, nisi mi odgovorio na većinu pitanja, i izbjegavaš odgovor koji su kriteriji za vlasnike b. ovčara i to o mom neznanju psihe pasa..

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        @Mauro cist evo da iskomentiram. Procitao sam zadnjih par str, i reci cu samo da se slazem sa DrHousom. Imam psa mladjeg samo 2g od tebe i jednako tolko dugo sam u proucavanju psihologije i odgoja pasa. Te definitivno iscitavajuci tvoje postove mislim da nisi jos u potpunosti "odgojio" psa. Psa kakve god vrste bio se moze odgojit tocno onako kako ti zelis, no za to je potrebno jako puno vremena i truda. Te isto kao i kod ljudi, za tucu su potrebna dvojica i nikako ne moze biti samo jedan pas kriv. Po tvome samo krvolocni psi hodaju ulicama. I primjedbe radi, ti psi koji su napali tvoga su bili pusteni? a tvoj zavezan ? to ti nimalo ne "zvoni" o tome koji je kakav pas
                        Istina,iznimaka ima i nemoras ih navodim. Ali cist evo mojih 2centa

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          Originally posted by Mauro9
                          Dali se poklao sa drugim psom a da je pritom moj napao? Nije. Dal ga je napao s razlogom, je. Koji je razlog? Pas čuvar, njegov teritorij na koji ne prima nepoznate.

                          Ajde reci mi dalje, nisi mi odgovorio na većinu pitanja, i izbjegavaš odgovor koji su kriteriji za vlasnike b. ovčara i to o mom neznanju psihe pasa..

                          O čemu ti pričaš, kakvo izbjegavanje? Pa prije par dana smo raspravljali o tome. Prolistaj par strana unazad pa izvuci zaključak s moje perspektive pogleda na isto.
                          Iako ti možda nekad misliš da ja izbjegavam neku diskusiju, to činim samo zato što mi se neda raspravljati s tobom, jer ionako nećeš shvatit što sam htio reć. To i sad pokazuješ s izjavom da izbjegavam ulazak u diskusiju s tobom. Već sam pisao o temi koju sad spominješ. Možda sam pisao indirektno, no izvuci iz toga zaključak, jer meni ne pada na pamet pisati 10 strana o psihologiji pasa uzalud, jer ti to ionako nećeš shvatiti i pisat ćeš opet po svom.
                          Originally posted by HeadacheR
                          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            Nigdje nisi rekao o kriterijima vlasnistva b.ovcara, pa cak ni u kontekstu..
                            Ako jesi, onda si nešto totalno krivo izvalio jer se ne razumiješ u pasminu.
                            Malinoisu treba čvrsta ruka, treba mu nabiti auotoritet, kod nekih pasa je to lakše a kod nekih teže, a Malinois nije tip kod kojeg ces dobiti autoritet dernjavom, pa čak ni otkad je štene. Znam o čemu govorim je ga imam, pričao sam sa puno vlasnika istog i znam što su mi rekli. Govorio si općenito o psima, a meni govoriš da ne ispunjavam kriterije za koje sam te pitao koji su i nisi mi ih naveo, a izgleda da ni nećeš, jer nemaš pojma o njima, točnije o kriterijima za tu pasminu. Problem mog je to što nije socijaliziran, a neću ga tako socijalizirati da stoji kod kuće, to bi valjda trebao znati, i govoriš da mjenjam sredinu u kojoj ga šetam, glupost, uvijek i svugdje moze se naci pas, a i to nije put do socijalizacije.
                            Žarko me zanima ponašanje tog Malinoisa od tvog brata.

                            Što se tiče mog neznanja, ista stvar. Nisi rekao ni direktno ni indirektno. Jer da jesi, uvidio bi pogrešku, a pogrešku ne nalazim.

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              Točno kak sam si i zamislio.

                              Nisi na visini rasprave, dakle, neda mi se raspravljati s tobom.

                              Pozdrav!
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                Nisam na razini rasprave, zašto? Jer te hebem argumentima?

                                Comment

                                Working...
                                X