Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    Još malo..
    Attached Files

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      I meni je ovaj Jack russel prekrasan... baš je fora...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        I još malo.. Kad stanu samo 3 slike po postu -.-"

        Samojed i moja grdosijica Dak

        Bit će još slikica, ali ih moram resajzati
        Attached Files

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          Attached Files
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            Ljubav moja <3













            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              izgleda ko cigan.
              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                Ne kuzim svrhu posta al ae..

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  zasto mu stavljas brnjicu?
                  Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    ruzan mi je onaj doberman sto si ga stavio ljepis mi je s kupiranim usima.
                    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      Originally posted by Boban
                      zasto mu stavljas brnjicu?
                      Što je sigurno je sigurno, a i nekad poželi ćopit drugog psa, ili čak čovijeka kad smo u gužvi..

                      Originally posted by Boban
                      ruzan mi je onaj doberman sto si ga stavio ljepis mi je s kupiranim usima.
                      Meni su oba lijepa..

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        Originally posted by Mauro9
                        Originally posted by Boban
                        zasto mu stavljas brnjicu?
                        Što je sigurno je sigurno, a i nekad poželi ćopit drugog psa, ili čak čovijeka kad smo u gužvi..

                        Originally posted by Boban
                        ruzan mi je onaj doberman sto si ga stavio ljepis mi je s kupiranim usima.
                        Meni su oba lijepa..
                        jel to normalno?negdje sam procito da ako pas napadne covjeka bez razloga da ga se treba uspavat.
                        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          Normalno je AKO NIJE SOCIJALIZIRAN I NIJE ŠETAN! Uzeo sam ga dosta kasno, kada je imao 26mj, na moju i njegovu žalost bio je u lošim rukama, obitelj je imala ogromno imanje i jadan nije vidio svijeta iza tog imanja, nikakva druženja sa drugim psima niti šetnje.. A i redovito je bio u boxu izuzev toga što je imanje ograđeno... Onda je došao kod najboljeg instruktora trenutno u HR, tamo je školovan i prodan meni.. Pred 2mjeseca je imao prve šetnje u životu, bio je jako loše hranjen i jako mršav.. Ovo su starije slike, malo kasnije slikano nego što sam ga kupio, uskoro ću ga poslikati i staviti nove.. Prije se nije obazirao na veličinu pasa, bio on mali, bio veliki ili bila kuja, sve je htio trgati. Sada se na male psiće ni ne obazire, kuje naskakuje pa ga često ugrizu a na velike pse ide ko nenormalan.. U Crikvenici nema ljudi koji bi htijeli malo družiti svog psa s mojim, jednostavno mi ne dopuštaju da ga socijaliziram kako treba.. Ili su sve kuje, ili ih se vlasnici boje pustiti u igru s mojim.. Trenutno na ljude skače kada dolaze na njegov teritorij, kada je napadnut ili izazivan, a bilo je i slučajeva kada je mene frend udario u rame, ono kao pozdrav, a moj pas skočio na njega... Obitelj prije mene ga je hranila jako malo, oko 500g dnevno bi dobio navečer.. Kod mene jede oko 1kg svoje hrane, posebne za belgijske ovčare, s tim da svaki drugi dan dobije ogromnu kost koju zna grickati po cijelu noć, a i mama mu zna često skuhati nekakvo meso i rižu.. A jede i posni

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            Originally posted by Mauro9
                            Normalno je AKO NIJE SOCIJALIZIRAN I NIJE ŠETAN! Uzeo sam ga dosta kasno, kada je imao 26mj, na moju i njegovu žalost bio je u lošim rukama, obitelj je imala ogromno imanje i jadan nije vidio svijeta iza tog imanja, nikakva druženja sa drugim psima niti šetnje.. A i redovito je bio u boxu izuzev toga što je imanje ograđeno... Onda je došao kod najboljeg instruktora trenutno u HR, tamo je školovan i prodan meni.. Pred 2mjeseca je imao prve šetnje u životu, bio je jako loše hranjen i jako mršav.. Ovo su starije slike, malo kasnije slikano nego što sam ga kupio, uskoro ću ga poslikati i staviti nove.. Prije se nije obazirao na veličinu pasa, bio on mali, bio veliki ili bila kuja, sve je htio trgati. Sada se na male psiće ni ne obazire, kuje naskakuje pa ga često ugrizu a na velike pse ide ko nenormalan.. U Crikvenici nema ljudi koji bi htijeli malo družiti svog psa s mojim, jednostavno mi ne dopuštaju da ga socijaliziram kako treba.. Ili su sve kuje, ili ih se vlasnici boje pustiti u igru s mojim.. Trenutno na ljude skače kada dolaze na njegov teritorij, kada je napadnut ili izazivan, a bilo je i slučajeva kada je mene frend udario u rame, ono kao pozdrav, a moj pas skočio na njega... Obitelj prije mene ga je hranila jako malo, oko 500g dnevno bi dobio navečer.. Kod mene jede oko 1kg svoje hrane, posebne za belgijske ovčare, s tim da svaki drugi dan dobije ogromnu kost koju zna grickati po cijelu noć, a i mama mu zna često skuhati nekakvo meso i rižu.. A jede i posni
                            kao prvo nederi se na mene, a zasto si ga uzeo tako starog ni moj nije bas bio socijaliziran al ono mogo se podragat na ulici i tako, par puta je ugrizo covjeka ali u samoobrani i jednom je htio uzet djetetu sladoled, i onda je ostario i dobio upalu uha i bila je teska i vetertinar je reko da nema vise sanse pa je uspavan, bio je dobar pas, stavit cu sliku.
                            Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              Ne derem se, nego sam namjerno napisao velikim slovima da me House nedaj bože nebi išao ispravljati..

                              Uzeo sam ga starijeg jer sam u biti liku činio uslugu, njemu trebala lova, a ja htio psa... Pošto mi se sviđalo tako nešto, uzeo sam ga, a i imamo natjecateljske ambicije.. Uskoro gledam još jednog, trebam ovoga malo naviknuti na drugog psa da mi ne rastrga štene kad dovedem kući.. Malo se predomisljam između Jacka Russela, samojeda pa čak i još jednog Malinoisa... Ili možda čak Malinois X koji nije priznata pasmina, ili mješanca belgijskog i nizozemskog ovčara..

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                a oce on moc podnosit jos jednog psa, jel mislis uzet muzijaka ili zenku.
                                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                                Comment

                                Working...
                                X