Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ti čudesni psi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ti čudesni psi

    Mužijaka.. Vidjet ćemo kako će se slagati, ipak dolazi drugi pas na njegovo vlasništvo, ali Dak zna što smije i nesmije kada mu kažem, i tako će se privikavati..

    Comment


    • Re: Ti čudesni psi

      Kad nesmijem ja na metan, ima ko smije Sad je u fazi prve definicije, idemo opet na masu

      Dak
      Attached Files

      Comment


      • Re: Ti čudesni psi

        Zver!
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • Re: Ti čudesni psi

          joj ja sam imala njemačkog lovnog terijera i znala sam da će biti težak za odgoj, ali toliko .
          Evo priča o mom dragom psu koji se zove Bubi. Uzela sam ga kada je imao 3 mjeseca i bio je pravi primjerak te pasmine, brz, pametan, vješt... Budući da mi je bio prvi pas i znala sam kakvog je karaktera ta pasmina platila sam dresera da mi pomaže u obuci. I stvarno mali je naučio sve naredbe u tjedan dana bez problema, bio prava maza, spavao samnom u krevetu... al kad je malo porasto to je bila katastrofa . Koliko god ja njega šetala njemu nije bilo dosta ili bi nakon toga bio miran pola sata i opet sve po starom. Naredbe bi poslušao samo kada bi imao neke koristi od njih, nikada nije napadao ljude s namjerom da ugrize sve dok bi bilo po njegovom, jesi mu nešto zabranio odma režanje, griženje. U takvim situacijama ja bih ga zgrabila za gušu i na pod s njime dok se ne smiri, ali drugi koji su ga se bojali napravili bi paniku i tad bi tek nastala piz... Uglavnom doveo me je u situaciju da mu ogradim dio dvorišta jer je naučio sve moguće načine da pobjegne iz njega i ljudi u ulici su ga se bojali jer se znao zaletavat i lajat. Pravili smo ogradu cijeli dan i 10 min nakon što smo ga stavili u njegov prostor već je bio vani, popeo se metar i po po ogradi žičanoj i preskočio. E onda sam poludila i zavezala ga za pipu u njegov dio, a on zubima progrizo rupu kroz onu zelenu žičanu ogradu i sjeo kod susjeda u dvorište . Svako veče sam se ustajala po dva puta i hvatala ga po dvorištu da mu iščupam ježa iz usta jer bi ga grizao i lajao sve dok ga ne uguši iako mu je krv išla iz usta od bodlji . U to doba negdje sam i ja ostala trudna i shvatila da mi je previše rizično imati takvog psa uz dijete u kući i odlučila ga vratiti čovjeku od kojeg sam ga uzela. Nije mi bilo lako, jer sam ga unatoč njegovom ponašanju obožavala, ali sigurnost djeteta mi je bila na prvom mjestu. U početku smo ga obilazili ali budući da nas nije previše doživljavao odustala sam. Kasnije nam je taj čovjek pričao da takvoga psa do sada nije imao, da je strašan lovac i ima nevjerovatno energije. u početku ga je prije obuke za lov znao zavezati za auto i voziti po leniji 70 km/h a on bi još stigo trčati ljevo desno do kanala i njuškati
          Uglavnom nikada neću prežaliti što je sve ispalo tako...
          stavit ću i koju slikicu da ga vidite

          Comment


          • Re: Ti čudesni psi

            [attachment=0:3bvfm0z2]27221_1254520449816_1433701602_30644627_7444743_n. jpg[/attachment:3bvfm0z2]

            [attachment=1:3bvfm0z2]27221_1254520089807_1433701602_30644619_17963_n.jp g[/attachment:3bvfm0z2][attachment=2:3bvfm0z2]24860_1253832272612_1433701602_30643429_890343_n.j pg[/attachment:3bvfm0z2]
            Attached Files

            Comment


            • Re: Ti čudesni psi

              Moraš psu nametnuti autoritet još od malena... ako to uspiješ, e onda nema problema s njim... svako druženje s njim će ti biti užitak...
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: Ti čudesni psi

                Beštijica mala Lijep pas Moj je danas bio u igri sa kujom rotvajlera i velikim retriverom, i ker mi naskočio mužjaka

                Comment


                • Re: Ti čudesni psi

                  i moj je tako naskočio labradora pa ga je ovaj srušio na pod i ugrizao za njušku. A inače se znao zaletavat i na rotove i slične

                  Comment


                  • Re: Ti čudesni psi

                    Mora da je bio kao i ovaj moj visokokuražni

                    Comment


                    • Re: Ti čudesni psi

                      Originally posted by Mauro9
                      Kad nesmijem ja na metan, ima ko smije Sad je u fazi prve definicije, idemo opet na masu

                      Dak
                      ****** nabildan je.
                      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                      Comment


                      • Re: Ti čudesni psi

                        jeste vidjeli danas u 24 sata onu glupaču što baca šteniće u vodu joj da je se dočepam sve bih joj kosti polomila, glupača bezosjećajna

                        Comment


                        • Re: Ti čudesni psi

                          Originally posted by ivana11
                          [attachment=0:4uyhuyb3]27221_1254520449816_1433701602_30644627_7444743_n. jpg[/attachment:4uyhuyb3]
                          Zakon pas.

                          Ne radi slika. Ovaj crni gore...

                          Comment


                          • Re: Ti čudesni psi

                            Danas je bilo zeznuto Šetam Daka i dođe mi do njega Doga bez povodca, i moj ga njuška a ovaj počne režat i ugrize mi psa -.- Malo se poklali i ja odvučem svog ća, mada sam grešku napravio ali bolje tako nego da je bilo ozbiljnih posljedica.. Zanimljivo je što je Doga krenula i na mene, meni srce iskočilo a Dak na njega za vrat.. Čak i nisam siguran dal je ono Doga, a vlasnik govori da je Iskreno neznam koja je to pasmina

                            Comment


                            • Re: Ti čudesni psi

                              Koja doga ? Je li bila bijela ?

                              Comment


                              • Re: Ti čudesni psi

                                Njemačka.. Ovo je bilo smeđe, ma identični oblik kao smeđi doberman, bez repa, ali faca je šira, uši normalne, oči drukčije nego kod dobermana..

                                Ovako nešto..

                                Moguće da je doberman, ako je nisam vidio većeg
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X