Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

    Originally posted by marink
    ja bi volio da sam u 80tim....to su bila vremena...
    +1 toe to
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • #17
      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

      Meni pak ništa ne smeta ni danas Svako živi svoje, ne gledam tuđe niti želim da oni gledaju moja posla.. I gotova priča..

      Comment


      • #18
        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

        Originally posted by Mauro9
        Meni pak ništa ne smeta ni danas Svako živi svoje, ne gledam tuđe niti želim da oni gledaju moja posla.. I gotova priča..
        +1

        Comment


        • #19
          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

          Ja ne razumim kako onaj Biber moze imati 500 milja viewsa na nekoj *****skoj pismi! Kad sve te americke freakove vidim,bljuje mi se

          Comment


          • #20
            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

            Originally posted by Ivan1993
            Ja ne razumim kako onaj Biber moze imati 500 milja viewsa na nekoj *****skoj pismi! Kad sve te americke freakove vidim,bljuje mi se
            E sad pricamo.

            Comment


            • #21
              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

              Nesto baby baby baby......o jebm ti mater,vrat bi ti zavrtia

              Comment


              • #22
                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                Cajke - gnjusna izopačena lakrdija, a ne muzika. Onaj tko ima ikakve uši na glavi i imalo smisla za umjetnost će ovo lako shvatiti. Inače balavci koji ovo danas slušaju vjerovatno nisu niti svjesni da su narodnjački klubovi bili (i još sad su) okupljalište najgoreg šljama koje je uspjelo neko žensko biće istisnuti na svijet (nažalost).

                Žalim tu jadnu djecu kada su tako glupa i podvodljiva i boje se biti samostalna i karakterna osoba koja razmišlja svojim mozgom i donosi svoje zaključke bez podilaženja glupim masama. Stvarno ne znam tko je jadniji, ta djeca ili njihovi roditelji koji očito nemaju blage veze o odgoju.

                Comment


                • #23
                  Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                  Originally posted by Kingbuzz
                  Cajke - gnjusna izopačena lakrdija, a ne muzika. Onaj tko ima ikakve uši na glavi i imalo smisla za umjetnost će ovo lako shvatiti. Inače balavci koji ovo danas slušaju vjerovatno nisu niti svjesni da su narodnjački klubovi bili (i još sad su) okupljalište najgoreg šljama koje je uspjelo neko žensko biće istisnuti na svijet (nažalost).

                  Žalim tu jadnu djecu kada su tako glupa i podvodljiva i boje se biti samostalna i karakterna osoba koja razmišlja svojim mozgom i donosi svoje zaključke bez podilaženja glupim masama. Stvarno ne znam tko je jadniji, ta djeca ili njihovi roditelji koji očito nemaju blage veze o odgoju.

                  ovo uopce nije stereotip
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                    ja bih volio da sam rodjen negdje 330 p.n.e (prije krista)...zivis od onoga sto imas, ganjas se sa vukovima, i ostalim zivotinjama....treniras...ratujes sa macem, strijelom...a ne danas dodje i ubije te sa štoljpi..
                    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                      Originally posted by Niger
                      ja bih volio da sam rodjen negdje 330 p.n.e (prije krista)...zivis od onoga sto imas, ganjas se sa vukovima, i ostalim zivotinjama....treniras...ratujes sa macem, strijelom...a ne danas dodje i ubije te sa štoljpi..
                      hahahaahahaha ...prije će te neka životinja zaklat u ono vrime,nego te danas netko upucat s pištoljem
                      Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                      mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                        mislim da rock nece nikad nestat!!! jednostano nemoze,mozda ce evoluirat kao sto je kroz vrijeme ali ce uvijek imat vjernu publiku koja cijeni dobru glazbu i umjetnost!! za mene je to umjetnost!!
                        gradio se kroz godine i nemoze samo tako se utihnut!! vjecan je )))
                        BLACK COUNTRY COMMUNION dobar bend poslusajte!! novo nesto i svida mi se !!
                        Glenn Hughes: predobar vokal!!!
                        Joe Bonamassa: netreba o njemu pricat jednostavno bog na gitari!!!
                        Jason Bonham : sin Johna Bonham-a a svi znamo tko je on bio(led zeppelin)
                        eto pa ak imate volje poslusajte svakako preporucam!!
                        nadam se da vas nisam udavio ))

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                          Živeo Sinan Sakić i Južni Vetar!

                          Originally posted by HeadacheR
                          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                            @ Haus

                            Meni je to ok Sinan je kralj, i onaj tko nikad nije bio na derneku di se puštaju takve pjesme nema pravo omalovažavat. Ako je negdje veselje i zajebancija, onda je to na ovakvim stvarima.
                            Chill bro

                            Comment


                            • #29
                              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                              Originally posted by Soner
                              Ako je negdje veselje i zajebancija, onda je to na ovakvim stvarima.
                              +1
                              Originally posted by Bilderčić
                              Originally posted by Dehydronator
                              sve do grama tjedno je natural
                              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                              Comment


                              • #30
                                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                                Originally posted by Soner
                                @ Haus

                                Meni je to ok Sinan je kralj, i onaj tko nikad nije bio na derneku di se puštaju takve pjesme nema pravo omalovažavat. Ako je negdje veselje i zajebancija, onda je to na ovakvim stvarima.
                                Hehe, to je to...
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X