Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

    Originally posted by Schrute
    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by Schrute
    meni inace cajke ne pasu,nikad si ih doma nebi pustil onak za dusu,ali kad treba neku p*cku zbarit nema boljeg mjesta nego klubovi gdje se pustaju cajke
    O tome se i radi. Lake ženske, lakog morala i još lakše inteligencije.
    Lijepo je gore navedeno tko posjećuje takva mjesta. Sami sebi upadate u usta. Ponavljam ima iznimaka. S druge strane na rock koncertima nikad nema nereda. I bikeri su rockeri a većinom obiteljski ljudi ili pristojni momci koji sudjeluju u humanitarnim akcijama.
    nemoj me krivo shvatiti,sviram gitaru i apsolutno uzivam u rock muzici,ali jednostavno,kad oces nekaj obrnuti bez truda,zna se kud treba ici
    Slažem se zato sam ti i napisao ovo poviše.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #62
      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

      Krepo mi net pa moram sve ispocetka. Ugl. skratit cu
      @priest - Ok, brena je snimila jednu potencijalno normalnu pjesmu, no i gluh bi ju po tom zavijanju prepoznao. Meni osobno Halid ima nekolicinu dobrih pjesama, a ta je jedna od njih. Njegove me opcenito podsjecaju na bosanski sevdah i njega mi je gust slusat.
      Pa da neznam koliko vuce na cajke. A to mijesanje sam i ja rekao da treba razlikovat, neznam nazive i nije moje podrucje no mrzim kada mi netko u isti kos trpa zajedno npr. Balasevica i Halida sa Cecom i Zokom Bosancem, jednostavno se zna razlika
      @Mauro - Gle niti meni moj stari nista ne brani, zasto i bi? Ako si mislio na mene, ja sam starce naveo samo kao primjer ljudi od prije 20godina. Ti imas pravo izbora kao i svi ostali, ako ti se puši - ma puši brate. Meni to recimo nikada nebi pasalo ici svake subote u narodnjacki klub, no opet - moj izbor.

      Opcenito mi smeta taj primitivizam koji se veze uz tu glazbu, glazba ko glazba nije problem, ako ima publiku ocito nesto vrijedi, no ocito je da je velika vecina publike lagano dijeljiva u 2-3 skupine. 2 muske i 1 zenska. Mlađu muska cine likovi sa podrapanim ili izbijeljelim trapericama, bijelim pačoticama/lakosticama/nekimdrugimfejkom, košuljom u trapericama tako da se vidi gigantska kopca od remena, otkopocana najvisa 3 gumba na kosulji da se vide prsa pileca, pola tone gela u kosi, najcesce frizure tako da siske idu skroz u stranu a ostalo u nekog loseg "ježića". Neizostavna je tzv. "*****uša" a kod bogatijih i srebrni/zlatni lanac i najveci dostupni sat dok oni siromasniji furaju najcesce krunice za koje niti neznaju cemu sluze. Kad hodaju po kvartu imaju kariranu/barcelona/nekistraniklub šiltericu sa skroz svinutim siltom okrenutim direkt u sunce. Stariji muskarci su vec opisani, ekipa koja vozi mercedesa, ima cca. 150kg, tetovazu zmaja na ramenu, lanac koji bi se trebao prodavat s kozmodiskom, nose najcesce trenirku i "mišić-majicu" uguranu u istu. Svi doreda čelavi i 90% se bave raznoraznim namanje mutnim poslovima. Zenske se (osim ugradnje silikona i vise solarija) tijekom godina malo primjene. Visoke stikle, mini suknjice/haljinice, ogromni dekoltei, vec skoreni puder na faci i hrpa jeftinog nakita. Gotovo sve lakog morala, bitno samo da su uz alfu da im druge zavide - soz ako se itko prepoznao.

      Poanta, nije do glazbe nego do bagre. (to opet ne znaci da su svi takvi)

      EDIT: To sto se darkera i gothova tice, opet druga krajnost, ista stvar. Samo sto oni briju na druge gluposti...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #63
        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

        Originally posted by Aronnax
        Krepo mi net pa moram sve ispocetka. Ugl. skratit cu
        @priest - Ok, brena je snimila jednu potencijalno normalnu pjesmu, no i gluh bi ju po tom zavijanju prepoznao. Meni osobno Halid ima nekolicinu dobrih pjesama, a ta je jedna od njih. Njegove me opcenito podsjecaju na bosanski sevdah i njega mi je gust slusat.
        Pa da neznam koliko vuce na cajke. A to mijesanje sam i ja rekao da treba razlikovat, neznam nazive i nije moje podrucje no mrzim kada mi netko u isti kos trpa zajedno npr. Balasevica i Halida sa Cecom i Zokom Bosancem, jednostavno se zna razlika
        @Mauro - Gle niti meni moj stari nista ne brani, zasto i bi? Ako si mislio na mene, ja sam starce naveo samo kao primjer ljudi od prije 20godina. Ti imas pravo izbora kao i svi ostali, ako ti se puši - ma puši brate. Meni to recimo nikada nebi pasalo ici svake subote u narodnjacki klub, no opet - moj izbor.

        Opcenito mi smeta taj primitivizam koji se veze uz tu glazbu, glazba ko glazba nije problem, ako ima publiku ocito nesto vrijedi, no ocito je da je velika vecina publike lagano dijeljiva u 2-3 skupine. 2 muske i 1 zenska. Mlađu muska cine likovi sa podrapanim ili izbijeljelim trapericama, bijelim pačoticama/lakosticama/nekimdrugimfejkom, košuljom u trapericama tako da se vidi gigantska kopca od remena, otkopocana najvisa 3 gumba na kosulji da se vide prsa pileca, pola tone gela u kosi, najcesce frizure tako da siske idu skroz u stranu a ostalo u nekog loseg "ježića". Neizostavna je tzv. "*****uša" a kod bogatijih i srebrni/zlatni lanac i najveci dostupni sat dok oni siromasniji furaju najcesce krunice za koje niti neznaju cemu sluze. Kad hodaju po kvartu imaju kariranu/barcelona/nekistraniklub šiltericu sa skroz svinutim siltom okrenutim direkt u sunce. Stariji muskarci su vec opisani, ekipa koja vozi mercedesa, ima cca. 150kg, tetovazu zmaja na ramenu, lanac koji bi se trebao prodavat s kozmodiskom, nose najcesce trenirku i "mišić-majicu" uguranu u istu. Svi doreda čelavi i 90% se bave raznoraznim namanje mutnim poslovima. Zenske se (osim ugradnje silikona i vise solarija) tijekom godina malo primjene. Visoke stikle, mini suknjice/haljinice, ogromni dekoltei, vec skoreni puder na faci i hrpa jeftinog nakita. Gotovo sve lakog morala, bitno samo da su uz alfu da im druge zavide - soz ako se itko prepoznao.

        Poanta, nije do glazbe nego do bagre. (to opet ne znaci da su svi takvi)

        EDIT: To sto se darkera i gothova tice, opet druga krajnost, ista stvar. Samo sto oni briju na druge gluposti...
        pa di ces ljepse
        inace,slazem se,nije do muzike vec ljudi koji ju slusaju.normalni ljudi su normalni,neovisno o glabi koju vole,dok oni drugi nisu takvi postali zbog glazbe,vec su jednostavno takvi

        Comment


        • #64
          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

          Originally posted by Aronnax
          Opcenito mi smeta taj primitivizam koji se veze uz tu glazbu, glazba ko glazba nije problem, ako ima publiku ocito nesto vrijedi, no ocito je da je velika vecina publike lagano dijeljiva u 2-3 skupine. 2 muske i 1 zenska. Mlađu muska cine likovi sa podrapanim ili izbijeljelim trapericama, bijelim pačoticama/lakosticama/nekimdrugimfejkom, košuljom u trapericama tako da se vidi gigantska kopca od remena, otkopocana najvisa 3 gumba na kosulji da se vide prsa pileca, pola tone gela u kosi, najcesce frizure tako da siske idu skroz u stranu a ostalo u nekog loseg "ježića". Neizostavna je tzv. "*****uša" a kod bogatijih i srebrni/zlatni lanac i najveci dostupni sat dok oni siromasniji furaju najcesce krunice za koje niti neznaju cemu sluze. Kad hodaju po kvartu imaju kariranu/barcelona/nekistraniklub šiltericu sa skroz svinutim siltom okrenutim direkt u sunce. Stariji muskarci su vec opisani, ekipa koja vozi mercedesa, ima cca. 150kg, tetovazu zmaja na ramenu, lanac koji bi se trebao prodavat s kozmodiskom, nose najcesce trenirku i "mišić-majicu" uguranu u istu. Svi doreda čelavi i 90% se bave raznoraznim namanje mutnim poslovima. Zenske se (osim ugradnje silikona i vise solarija) tijekom godina malo primjene. Visoke stikle, mini suknjice/haljinice, ogromni dekoltei, vec skoreni puder na faci i hrpa jeftinog nakita. Gotovo sve lakog morala, bitno samo da su uz alfu da im druge zavide - soz ako se itko prepoznao.
          Dobro opisano I stvarno ima takvih, ali su manjina. Većina su normalna ekipa koja traži mjesto da izađe/zbari nešto/zabavi se.
          Chill bro

          Comment


          • #65
            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

            Predajem se. Seljak sam, slusam cajke. Prolazim opcu gimnaziju s vrlo dobrim uspjehom, sportas sam, ne pijem, ne pusim, ali da, seljak sam. Nosim skupe majice, lakostice i skoro sam celav.

            Comment


            • #66
              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

              Originally posted by Wolfey
              Predajem se. Seljak sam, slusam cajke. Prolazim opcu gimnaziju s vrlo dobrim uspjehom, sportas sam, ne pijem, ne pusim, ali da, seljak sam. Nosim skupe majice, lakostice i skoro sam celav.
              Kralju!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #67
                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                Originally posted by Wolfey
                Predajem se. Seljak sam, slusam cajke. Prolazim opcu gimnaziju s vrlo dobrim uspjehom, sportas sam, ne pijem, ne pusim, ali da, seljak sam. Nosim skupe majice, lakostice i skoro sam celav.
                Nije ovdi riječ jesi seljak ili ne...... da je ovo hr forum reka bi ti koja je shema ali pošto nas ima ovdje sa cilog balkana neću ništa govorit.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #68
                  Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                  @Kingbuzz, iz relativno malog grada sam gdje janjevce, mafijaše i šiptare nećeš naći osim po ljeti, ali izlazim u klub koji ima 2 floora tako da se na jednom pušta techno/house a na drugome cajke, tako da ćeš ih i tamo rijeđe naći. Nije to nešto tipa Diamond da svaki šiptar ima svoj vip separe i hrpu sponzoruša oko sebe i 5 boca jackia..
                  Što se tiče muzike, ako si pažljivo čitao ja sam sve navodio na to kako da se zabavim i šta slušam vani, nisam od onih kod kojeg ćeš doći doma da cajke trešte itd.
                  I da, što se tiče one sotone što se okuplja po trgovima itd, nebi se složio da piju manje nego cajkaroši. Dapače, oni trpaju u sebe hektolitre k+ pive i ribara, nabijem ih naqrac

                  @Dalibor, što se tiče cura lakog morala u narodnjačkim klubovima tu ti nemam šta reći osim da si u pravu, ali svakako ima iznimki. Nađe se par kurabica koje traže sponzore i to je to, al isto tako znam jako puno cura koje traže prvenstveno zabavu u smislu da se lijepo zabave bez ikakvih tipova i da lete oko njih, nego čisto radi muzike

                  @Aronnax, nisam mislio na tebe, mislio sam na kinga. E sad, komentirati ću samo ovo što se tiče izgleda i oblačenja, ti si sad tu pomješao par stilova, pa čak i onaj što furaju srpski reperi (trenirka, airmax tenisice, zlatni lanac i tako taj Golubovic stil).
                  Na cajkama ono što ja najviše vidim nose se košuljice, iako ja više preferiram končane majce, traperice i dole pačotice (CRNE!!). Košulje više volim na neke svečanosti ili rođendane Za frizuru ti nemam šta reći jer je istina, tone gela, *****ske frizurice itd.
                  Ovo sa krunicama mi je najjače jer vidim i dosta cigana kad ih nakrcaju na sebe xD
                  *****uše i raznorazne torbice ne podnosim, isto kao ni remen xD

                  Comment


                  • #69
                    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                    I da nebi ispalo da samo slušam cajke, volim poslušati i ovo.

                    Meni najjači od domaćih grupa, obožavam ih. Dakle punk ili šta već



                    Malo rapa, Connect i Beogradski sindikat




                    I ovo mi se sviđa

                    Comment


                    • #70
                      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                      Stvarno strasno na kraju krajeva kad ovo citam.Naime radi se o tome da smo zapoceli pricom o tome kako je to muzika koja vrijedja inteligenciju i vecina ekipe tamo je nizeg kvocijenta inteligencije.Mozemo se sloziti s time i nemoramo ,tu rasprava moze dobra biti sa argumentima,ali koliko vidim pocela je rasprava na osnovu fizickog izgleda i oblacenja.Decki moji forum se zove building body i zadnje mjesto koje bih ocekivao da bude predrasuda prema tome kako se neko nosi ,oblaci i izgleda je upravo ovdje.Kao ekipa koja ste suocena tu i tamo ,neko vise neko manje za predrasudima zbog proteina ,treniranja ,izlgleda i slicnog isto to izvodite na drugu stranu ,drugi put kad vam neko kaze nesto u vezi bodybuildinga sutite ko zaliveni jer ste to zasluzili jer tako i tako i druge generalizirate po izgledu.Od price o darkerima i njihovom izgledu do deckiju i cura koji otidju u narodnjacki klubu sloze si frizuru i nabace kosulju ? Zar smo stvarno dosli do toga ,pa onda smo mi ovdje sa foruma jos veci licemjeri od svih ostalih duplo ,jer svoje branimo a tako je na marginama normale a ostalo sve drugo odbacujemo a u manjini smo.
                      Kolko vas ima izbrijanu glavu i fura kratke majice bez rukava sa cim manjim brojem ili u teretani dolazi u sto manjoj odjeci i zuri u ogledalo svako malo ,samo kako bi istakli to svoje .Nemojte pricati ;ono sto se vrijedjati moze je uvijek ljudski intelekt koji moze samo ici u dva smjera ili si totalno glup ili totalno pametan ili neki mix izmedju naravno ako si glup treba te popljuvati koliko god mozes jer samo stetis drustvu no neznam na koji nacin odjeca i kosa steti drustvu.Mislio sam da se osoba prosudjuje prema njegovom karakteru i intelektu a ne prema karakteristikama oblacenja kao sto je mozda glupo prepoznao sam se dobrano u jednoj toj generalizaciji .Priznajem ako je tako kako je i wolfey rekao seljacina sam i sta eto .Uvijek pazim da mi je frizura na mjestu ,hvala bogu pa je imam i uvijek dobro uredjena frizura izgleda bolje nego neka jutarnja *****anska i neoprana.Kosulja je dio odjece u kojoj se osjecam ugodno ,niti stisce za nadlaktice i prozracna mi je a traperice su dio neke opce kulture da necu ici van u trenirci i naravno cipele ,mislim sta fali lijepim cipelama necu ici u japankama. Uglavnom svih 8 razreda sam osnovne skole i 4 razreda srednje skole prosao sa odlicnim uspjehom , bio sam najbolji ucenik u razredu u srednoj skoli i jedan od rijetkih koji je prosao da nije morao ici polagati maturu ,od 2000ljudi za upis na fax upisao sam medju prvima ,sad sam apsolvent dodiplomskog studija politickih znanosti ,dva put sam bio prvak hrvatske i viceprvak svijeta u bodybuildngu ,pisem clanke za internet portale koji ste dosta vas citali i nesto naucili ,treniram ljude i pripremam ih za natjecanja i admin sam na vasem forumu i nosim srebrni lancic i kosulju i cipele i ja sam SELJACINA koja slusa cajke i briga me !
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment


                      • #71
                        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                        Ali čekaj priest zašto si ti sad naveo svoje uspijehe kroz život kad ćeš ti i dalje bit seljačina koja sluša cajke? Cajke umanjuju tvoj uspijeh, kužiš. U biti sorry, ti ćeš biti iznimka koju Dalibor voli naglasiti, a mi ostali ćemo biti seljačine..

                        Comment


                        • #72
                          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                          nije dalibor toliko lose mislio ali neki su tri put gore usosili pricu da je to strasno !
                          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                          Comment


                          • #73
                            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                            Jedna dobra relativno stara za sve u grupi


                            I jedna nova za sve u grupi

                            Comment


                            • #74
                              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                              i ja sam seljacina onda ...slusam i ja cajke, iako slusam i stranu (npr. pitbull), ne mora znaciti da neko gubi na vrijednosti ako slusa turbo folk ili vam ga cajke...vamo gdje ja zivim iako ne slusas, moras ih znati
                              evo jedna od mene, zivjeli
                              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                              Comment


                              • #75
                                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                                Originally posted by mali priest
                                Stvarno strasno na kraju krajeva kad ovo citam.Naime radi se o tome da smo zapoceli pricom o tome kako je to muzika koja vrijedja inteligenciju i vecina ekipe tamo je nizeg kvocijenta inteligencije.Mozemo se sloziti s time i nemoramo ,tu rasprava moze dobra biti sa argumentima,ali koliko vidim pocela je rasprava na osnovu fizickog izgleda i oblacenja.Decki moji forum se zove building body i zadnje mjesto koje bih ocekivao da bude predrasuda prema tome kako se neko nosi ,oblaci i izgleda je upravo ovdje.Kao ekipa koja ste suocena tu i tamo ,neko vise neko manje za predrasudima zbog proteina ,treniranja ,izlgleda i slicnog isto to izvodite na drugu stranu ,drugi put kad vam neko kaze nesto u vezi bodybuildinga sutite ko zaliveni jer ste to zasluzili jer tako i tako i druge generalizirate po izgledu.Od price o darkerima i njihovom izgledu do deckiju i cura koji otidju u narodnjacki klubu sloze si frizuru i nabace kosulju ? Zar smo stvarno dosli do toga ,pa onda smo mi ovdje sa foruma jos veci licemjeri od svih ostalih duplo ,jer svoje branimo a tako je na marginama normale a ostalo sve drugo odbacujemo a u manjini smo.
                                Kolko vas ima izbrijanu glavu i fura kratke majice bez rukava sa cim manjim brojem ili u teretani dolazi u sto manjoj odjeci i zuri u ogledalo svako malo ,samo kako bi istakli to svoje .Nemojte pricati ;ono sto se vrijedjati moze je uvijek ljudski intelekt koji moze samo ici u dva smjera ili si totalno glup ili totalno pametan ili neki mix izmedju naravno ako si glup treba te popljuvati koliko god mozes jer samo stetis drustvu no neznam na koji nacin odjeca i kosa steti drustvu.Mislio sam da se osoba prosudjuje prema njegovom karakteru i intelektu a ne prema karakteristikama oblacenja kao sto je mozda glupo prepoznao sam se dobrano u jednoj toj generalizaciji .Priznajem ako je tako kako je i wolfey rekao seljacina sam i sta eto .Uvijek pazim da mi je frizura na mjestu ,hvala bogu pa je imam i uvijek dobro uredjena frizura izgleda bolje nego neka jutarnja *****anska i neoprana.Kosulja je dio odjece u kojoj se osjecam ugodno ,niti stisce za nadlaktice i prozracna mi je a traperice su dio neke opce kulture da necu ici van u trenirci i naravno cipele ,mislim sta fali lijepim cipelama necu ici u japankama. Uglavnom svih 8 razreda sam osnovne skole i 4 razreda srednje skole prosao sa odlicnim uspjehom , bio sam najbolji ucenik u razredu u srednoj skoli i jedan od rijetkih koji je prosao da nije morao ici polagati maturu ,od 2000ljudi za upis na fax upisao sam medju prvima ,sad sam apsolvent dodiplomskog studija politickih znanosti ,dva put sam bio prvak hrvatske i viceprvak svijeta u bodybuildngu ,pisem clanke za internet portale koji ste dosta vas citali i nesto naucili ,treniram ljude i pripremam ih za natjecanja i admin sam na vasem forumu i nosim srebrni lancic i kosulju i cipele i ja sam SELJACINA koja slusa cajke i briga me !
                                Ne, ne i ne! Ti si mene krivo shvatio. Ne osudujem ja nekoga ako se tako oblaci. I takode ne govorim o normalnoj kosulji i hlacama te cipelama koje i svi normalni nose, pa i ja kad god idem van. Govorim o onim krajnostima kakve vidam svaki daa po kvartu, centru i kad god odem van. Npr. ne cipele bilokakve nego bijele (rijede crne) ulakirane fejk pačotice kupljene kod đanija za 50kn. Ta ekipa na koju ja apeliram JE vecinski maloumna. Necu to rec bez da nekog upoznam, no poznam barem 30 takvih likova koji izadu van identicno obuceni. To je prvenstveno ekipa kojoj se "*****ica naroljat na šabanu", "utrpavat se *****ma i šlatat na podiju" i "nalemat bilokog ispred kluba". Ja sam rekao da nisu svi takvi, smao da su takvi uzasno cesti. Eto nedavno se nadem s par frendova na trgu nesto poslije ponoci. Unutar 15min je pored nas proslo 5-6 takvih grupica po 5 likova u istim trapericama, istim tenesicama i istim jaknama i istim frizurama iz koje mozes cut po govoru da se radi o primitivcima. Gle, mozda sam ja krivo procijenio lika kojeg sam upoznao dok je za šankom (ne skroz pijan) vikao "dajte mi njuuu, sve ću da poloooomiiiiim", dok je njegova ekipa iza skandirala "haos, haos!" i to u sasvim normalnom klubu dok svira "Give me everything tonight" od Pitbulla. Jbg, meni je to primitivno. Da se razumijemo, ne kazem ja da treba izac van kao sa polja obucen. Znaci ne govorim da cim se netko uredi i ode na cajke da je odmah malouman. Samo da je vecina te maloumne ekipe (koje moras priznat da ima) obucena tako. Rekao sam vec da nije do glazbe nego zbog ljudi, a da nisu niti svi ljudi koji ju slusaju takvi. A ovi gore opisani se kod debele vecine ostalih (koji slusaju mozda nesto drugo) automatski povezuju sa cajkama jer takvi ih najglasnije šire okolo. Pretpostavljam da ti ne hodas sa mobitelom i zvucnikom po kvartu tako da svi cuju sta slusas. E pa vidis, lik kojeg znam iz osnovne to radi. Tako da svi znaju sve pjesme zoke bosanca, a tko mu prigovori odma dodu jos 4 lika i krecu neredi. No eto sto god rekli o darkerima znam ih dosta, s jedne strane jedne koji fkt klosare sa k+ pivom a sa druge ljude koji su skroz u redu, da se obuce kao vecina nebi mu bsa ista imao za rec. Nadam se da ste shvatili sto sam htio rec jer sam se i sam izgubio ovdje. Pretpostavljam da sam se krivo izrazio i u prethodnim postovima.

                                p.s. @sthooligan - shvacam poantu no nije forum za takvu raspravu.
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X