Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

    turbo fold cao..ali ima ljudi koji mjesaju Halida, Merlina, Dzinovica, Saulica, Alibegovica itd. u cajke..treba razliku znati :S
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

    Comment


    • #32
      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

      Haus i Soner.

      Comment


      • #33
        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

        vrijedjas one koji ne slusaju sto i ti :P

        Comment


        • #34
          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

          Originally posted by Soner
          @ Haus

          Meni je to ok Sinan je kralj, i onaj tko nikad nije bio na derneku di se puštaju takve pjesme nema pravo omalovažavat. Ako je negdje veselje i zajebancija, onda je to na ovakvim stvarima.
          +1000
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • #35
            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

            Naravno svak ima svoj ukus i izbor. I ja san prije zna zalutat na cajke ali ne zbog glazbe nego zbog žena Inače cajke kao cajke su smeće i nebi ih sluša da mi plačaju, a razloge neću navodit. Da doma pustin to ocu ja mislim da bi me propuca.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #36
              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

              Cajke glazba za objesit se...

              Comment


              • #37
                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                sto ljudi sto cudi
                diskriminacija je bilo uvijek i uvijek ce je biti ,naime sto je najgore sad je ta diskriminacija jednostrana i u danasnjem demokratskom svijetu nema vise smisla !
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #38
                  Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                  Originally posted by CroVk
                  Cajke glazba za objesit se...
                  objesi se slobodno, meni ne smeta.
                  Chill bro

                  Comment


                  • #39
                    Re: Zivot?

                    Originally posted by vege
                    Originally posted by pro_beginer
                    s cime se ti zamaras.... prilagodi se
                    verovatno je šala, ali ipak da se razumemo: ne prilagođavaj se nikad! budi srećan što si u manjini.
                    BTW, ja bih voleo da sam živeo na samom početku prošlog veka, al j...ga... Super muzika, oslobođene ženske
                    kraljuuu

                    Inace, slazem se da se netreba u potpunosti pustit pa neka masa nosi, no opet sam protiv onih koji idu krajnje granice samo da bi se izdvojili iz mase. Jednako mi je glupo vidjet i njih tisucu istih na koncertu karleuse kao i njih 1000 obucenih u crno, i namazanih u crno-bijelo na koncertu Mansona. Normalni FTW! No ipak, ako netko voli cajke neka slusa, meni je ok kad izadem pa puste 3 pjesme ali da si ih upalim doma i chillam na njih, ne fala!

                    btw. Da mogu birat mladost bih htio provest u ovo vrijeme:



                    (Ne kad je raden film nego kad je radnja)
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #40
                      Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                      Originally posted by Soner
                      Originally posted by CroVk
                      Cajke glazba za objesit se...
                      objesi se slobodno, meni ne smeta.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                        Men su cajke ok, kad iznimno imam slobodnog vrimena. Isto nikad se nisam bolje provea nego kad sam posli osvojenog prvenstva isa s kumom na cajke u Zagrebu, a ne ova jadost od Sibenika. Dobro sad liti je ok, al inace mrtvilo.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                          Originally posted by Kingbuzz
                          Cajke - gnjusna izopačena lakrdija, a ne muzika. Onaj tko ima ikakve uši na glavi i imalo smisla za umjetnost će ovo lako shvatiti. Inače balavci koji ovo danas slušaju vjerovatno nisu niti svjesni da su narodnjački klubovi bili (i još sad su) okupljalište najgoreg šljama koje je uspjelo neko žensko biće istisnuti na svijet (nažalost).

                          Žalim tu jadnu djecu kada su tako glupa i podvodljiva i boje se biti samostalna i karakterna osoba koja razmišlja svojim mozgom i donosi svoje zaključke bez podilaženja glupim masama. Stvarno ne znam tko je jadniji, ta djeca ili njihovi roditelji koji očito nemaju blage veze o odgoju.
                          Sad vidim ovaj post i moram se slozit u nacelu. Svi znamo tko je prije u Zagrebu isao u narodnjacke klubove. Znam eto mojim starcima i svima koje znam da su 70ih, 80ih itd. bili mladi, je bilo nezamislivo otic u neki narodnjacki klub. Kaze se da su tamo isli samo cigani, janjevci, šiptari i raznorazni seljaci (ne generaliziram te skupine ali znamo kakve su u Zagrebu - cast iznimkama). Da se saznalo da izlazis u narodnjacki klub bio bi nista vise nego zadnja seljacina u gradu.
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #43
                            Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                            na ovaj si nacin popljuvao mojeg starog i moju staru koji su isli na zabave gdje se pustala narodna muzika !
                            tek toliko o tome !
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #44
                              Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                              alo ba ljudi, ne mjesajte narodno i folk, sa cajkama...
                              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                              Comment


                              • #45
                                Re: Zasto nisam rođen prije u vrijeme...

                                Originally posted by mali priest
                                na ovaj si nacin popljuvao mojeg starog i moju staru koji su isli na zabave gdje se pustala narodna muzika !
                                tek toliko o tome !
                                Ja samo kazem sto sam cuo od starijih iz toga vremena.
                                Pritome razlikujmo ta 2 pojma "narodne", a i govorim specificno za Zagreb.
                                Ista je stvar i danas. Npr. tko god je isao na Brenu u Zagrebu prije godinu-dve kad je vec bila u Areni, od ogromne vecine gradana smatran je za seljacinu i vise - bez uvrede...
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X