Announcement

Collapse
No announcement yet.

UFC - MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: UFC - MMA

    Za JDS ov poraz je bio kriv udaracj u prvoj rundi koj ga je srušio na pod. Poslje toga je dobio puno udaraca, za prvu rundu sam ja mislio da je i zadnja runda. Cain je dobar hrvać i nije davao santosu distancu, da je santos imao distancu i da Cain nije išao na rušenje možda bi i pobjedio. Svaka ćast santosu što je izdržao svih 5 rundi i pobjedio na bodove, rijetko tko to kože kada prima toliko udaraca. Volio bi vidjeti borbu Alistara i Caina.

    Ovo je stvarno bila dobra borba, inače teškažke borbe nisu ovoliko dinamićne.

    Comment


    • Re: UFC - MMA

      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: UFC - MMA

        Originally posted by arianko View Post
        Svaka ćast santosu što je izdržao svih 5 rundi i pobjedio na bodove
        Jesi htio čestitati Cainu ili si htio reći da je JDS izgubio na bodove?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: UFC - MMA

          Originally posted by kelly View Post
          Jesi htio čestitati Cainu ili si htio reći da je JDS izgubio na bodove?
          hehe, pa to je naš arianko, on često jedno misli a drugo piše c025.gif

          Comment


          • Re: UFC - MMA

            Originally posted by kelly View Post
            Jesi htio čestitati Cainu ili si htio reći da je JDS izgubio na bodove?
            Umjesto pobjedio trebalo je pisati izgubio... 2 puta sam pisao isti tekst jer me odjavilo s foruma pa sam se zeznuo.

            Comment


            • Re: UFC - MMA

              Originally posted by arianko View Post
              Umjesto pobjedio trebalo je pisati izgubio... 2 puta sam pisao isti tekst jer me odjavilo s foruma pa sam se zeznuo.
              OK, zato sam i pitao jer sam vidio da si vjerojatno žurio.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: UFC - MMA

                Mislite li da je "kasno" poceti trenirati MMA sa 19 godina , pitam u vezi sebe, jer u mom gradu nema nijednog takvog kluba, pa bi poceo trenirati kad odem na faks u Zagreb/Split?

                Comment


                • Re: UFC - MMA

                  Originally posted by Builty View Post
                  Mislite li da je "kasno" poceti trenirati MMA sa 19 godina , pitam u vezi sebe, jer u mom gradu nema nijednog takvog kluba, pa bi poceo trenirati kad odem na faks u Zagreb/Split?
                  uopce nije kasno...go for it!

                  Comment


                  • Re: UFC - MMA

                    Naravno da nije kasno.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: UFC - MMA

                      Malo sam u dilemi zato sto vecina ih trenira od malih nogu .. a mozda mi je jedan od pluseva, to sto sam trenirao 2 godine takwondo i nesto malo box ..

                      Comment


                      • Re: UFC - MMA

                        Imaš i onih koji počnu sa 30 godina trenirati, neki i sa više. Nikad nije kasno za ništa...

                        Ne znam dali si čuo za boksačicu Ivanu Habazin, ali cura je počela trenirati sa 19 godina, a sad ima 23 godine i bavi se profesionalno s boksom, te ima 9 pobjeda i 0 poraza!

                        Comment


                        • Re: UFC - MMA

                          Originally posted by Builty View Post
                          Mislite li da je "kasno" poceti trenirati MMA sa 19 godina , pitam u vezi sebe, jer u mom gradu nema nijednog takvog kluba, pa bi poceo trenirati kad odem na faks u Zagreb/Split?

                          Samo deri brate, al u Splitu ti nema MMA klub.
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • Re: UFC - MMA

                            kako nema???

                            imaš PIT BULL,u SPLITU je gotovo sam vrh naše MMA scene....Ajlin Ahmić i Maro Perak

                            Comment


                            • Re: UFC - MMA

                              Da živiš u Splitu zna bi zašto ga nisan napisa
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • Re: UFC - MMA

                                Pa i ne znam bas da se MMA trenira od malih nogu, tako 16+ je najcesci pocetak... Bi li ti dijete od 10 godina poslao da se mlati u kavez?
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X