Announcement

Collapse
No announcement yet.

omna - napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: omna - napredak

    Kratki update nazalost negativan (sto se tice forme)

    Ukratko: poceo sam radit i us*ao cijeli napredat koj sam kontinuiranim putem imao. Sve su to bile posljedice pada secera (vrlo cestog) koj je prihodio naravno nekim ugljikohidratom u malo vecoj kolicini jer sam eto nezasit po pitanju hrane. Vjerujem da je ti bio problem u prevelikom psihickog a i fizickog rada za organizam (trening i posao), koliko god smanjio doze inzulina secer bi mi i dalje padao i tako nikako na zelenu granu. Nakon nekog vremena sa takvim "principom" prehrane lagano mi se pocela kvarit forma. Tek sad tjedan dana nakon svega toga sam isprobao nesto drugacije principe i doveo se u ajmo rec neki balans po pitanju doza inzulina i regulaciji secera te od tad cu pokusat lagani deficit sa nikakvoj destrikcijom UH a ovaj put cu cijelu pozornos stavit na masti odnosno njih postepeno smanjivat do neke određene granice.

    Isto mislim da je problem bio u jednostavno predugoj dijeti (od sredine 3.eg mjeseca) i na zavrsecima ketogene dijete jednostavno sam pukao i morao sam se punit barem tjedan dana. I od tad sve nesto labavo ide pa neide i tako u krug...

    Sad radim nesto drugaciji princip koj sam spomenuo maloprije i ono najvaznije eksperimentiram da upoznam svoje tijelo sto je bolje moguce...

    Kilaza: 91.5,92kg neznam tocno



    Update: ove tapete su zakon bilo ih je u lidlu! I ako nekog zanima sta mi je to na stomaku, to je ubodna silikonska igla koja je prikacena na inzulinsku pumpicu (prikazana je na 3.slici, izgleda kao mali mp3 player )
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • #92
      Re: omna - napredak

      Ajde barem ima mesine za oblikovati sad kad se dovedeš u red, gl.
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #93
        Re: omna - napredak

        Blagi suficit i 531 i pici..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #94
          Re: omna - napredak

          Originally posted by staragarda View Post
          Blagi suficit i 531 i pici..
          Suficit? Mozda sam nesto krivo shvatio?
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • #95
            Re: omna - napredak

            Da..neces se valjda vise defkat -.-
            Mislim tvoj odabir... )
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #96
              Re: omna - napredak

              Nene, necu trenutno ali plan mi je bit u odrzavanju sa laganim spustanjem masnoca pa cu vidjet kako ce to ic. Iskreno masu necu ganjat jer sam sasvim zadovoljan i radit cu samo na snazi tako da necu ic u prevelike kcal unose, vjerojatno do 3500 max ali o tom po tom...
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • #97
                Re: omna - napredak

                Pa da...100-200 kcal suficita i tjt..
                Sretno
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #98
                  Re: omna - napredak

                  Tnx bro! Samo da finim sa poslom i lijepo pocne faks pa ce sve ici po planu ovako jos malo varira
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • #99
                    Re: omna - napredak

                    Eh sad da se vratimo na pocetak price o keto dijeti mozda ????

                    Ja sam govorio kako je tesko odrziva sama keto a i stanje steceno sa njom, evo uskoro cu izbacit slike vratio sam se sa godisnjeg pa cu imati vremena sad. Moje misljenje da na duze staze i bez kemije keto nije prihvatljiva a sad kako tko hoce.
                    Pozitiva je sto sam ja dobro reagirao na masnoce i zaista imao dobrih stvari kao :
                    - mnogo sam manje osjecao umor i pospanost tokom dana ali drasticno.
                    - snaga cini mi se u pocetku i veca na keto ali blago veca, dok je pred kraj bilo slabosti kao i kod svake dijete.
                    - osjecaj sitosti tokom dana osim pred spavanje

                    Ali zato i veci broj minusa a najveci je upravo odrzavanje stecenog, zato sam sada vise nego ikada siguran da je keto samo za finish to jest priming pred dehidraciju ono skines jos 3-4 kg u 15 dana i to je to ne dalje.

                    Sljedeci zakljucak je da je najgori tajming ici na dijetu u period pred ljeto, posebno pred odmor na kojem si neaktivan sve sto se treba skinut je period izmedju 1-3 mj ostalo je RD i vracanje na veci unos kcal tako da nema šokiranja tijela na odmoru.
                    O svim svojim iskustivima kroz sve ove dijete napist cu kad objavim slike da ne smaram previse u tvojoj temi.
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: omna - napredak

                      Well said
                      Ja sam shvatio da svaki deficit djeluje na hormone na isti nacin kao da se borimo za prezivit..leptin, inzulin, tiroidni hormoni....

                      Zato samo masa haha

                      Joke..al svida mi se zakljucak za defku odradit prije ljeta..pa cak zapocet masu prije tokom ljeta..
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: omna - napredak

                        Kada bi samo odradio kvalitetnu defku do 85kg.. to bi odlicno izgledalo.. ako smijem dati savjet: poradi na trapezu, gornjim prsima i bocnim prsima.. znam da budes koma nakon 531 ali to ce ti dati bolji vizualni efekt (u najgorem slucaju ne moze odmoci)! Samo rokaj i dalje, sretno

                        EDIT: bocnim trbusnim, ne prsima lol
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • Re: omna - napredak

                          Mislim da bi nova defka bila čisti "waist of time" a i gubljenje gainsa. Ono što je super je iskustvo koje ima, sljedeci put lakse ce znati upravljati svojim kilama i tijelom.
                          U njegovom slucaju teoriju savršeno razumijem jer smo usitinu jako slični kako kilažom i visinom tako i metabolizmom, a i da se vidjet da smo teži slucaj endomorfa.

                          Zima ide treba radit snagu normalno jesti i raditi lean mass to jest cikliranje do 1 mjeseca, zatim defka 30-45 dana i opet cikliranje ali bez pretjeranih strogih režima nakon dijete osim RD-a. Moje mišljenje i zaključak nakon ove 2 godine trenkanja je da mi endomorfi nikako ne bi smijeli raditi deficit prehranom niti oscilirat previse sa kcal.

                          Ako maknemo kcal kg idu dole ali drasticno opada i snaga srecom ne i gains toliko, dok u suficitu kcal brzo se zamastimo ponekad mi se čini i uz sav trud da prelako idu masnoce na nas. Kada sve saberes napredka uvijek ima ali se vrtimo u krug a sad ako sav deficit i suficit radimo sa intezitetom treninga to je vec mnogo drugacija slika, posebno ako uzememo u obzir da vecina endomorfa (barem koje ja znam) mogu mnogo izdrzati, veliki intenzitet i bez odustajanja . Ovo je ono što ja radim od ove godine.
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • Re: omna - napredak

                            A da sagledate opciju da uzmete u obzir jednu racunicu; npr. okvirno 3000kcal i da kroz cijelu godinu unosite taj broj kalorija, a ostalo neka vam varira (broj treninga, kolicina dnevne aktivnosti, izvor namirnica, tempiranje namirnica itd. itd.) jer nevažna je promjena kilaže za promjenu konstitucije tijela, a opet tijelo ne treba u natural smislu uskracivati kalorijama ili pretrpavati nego gledati da vam ovaj navedeni broj kalorija bude osnova metabolizma, da se onda i na ove je.bene 3000kcal možete izdefkati, pola godine vec jedem oko 3000kcal i defkao sam se i dobivao kilažu, a sve mi je ovisilo o navedenim parametrima i nisam imao nikakvih problema s psihom niti hormonima niti išta, no da ne ispadne da sam savršeno pazio da svaki dan unosim 3000kcal unosio sam nekad i duplo više, a nekad i manje jer mogao sam si dozvoliti, ponavljam, mogao sam jer se ne lijepi salo na mene kao na nekog drugog ili netko treci ima jos manje problema s viskom sala, neki jedu doslovno sve što požele i opet napreduju kao netko tko ima sve posloženo, eto dao sam vam hint pa probajte, ako ste voljni, gl !
                            Last edited by hardstyle91; 21-08-14, 14:05.
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: omna - napredak

                              Sve u svemu za jednog naturalca je najbolje da ne radi oscilacije...znaci jednom oad spusti bf na 10-14 da.to drzi i odrzava...e sad haha
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: omna - napredak



                                Ako imas previse kg onda ne razmisljas o snazi niti bilo cemu drugom vec da ih maknes.
                                Ali kada dodjes do te tocke da si skinuo što si imao onda sve što preostaje je ovo što hardy kaže.

                                Sve igra ulogu godine hormoni itd... Ali definitivno slažem se sa teorijom da ne treba mnogo komplicirat sa dijetama i kombinirat (osim isprobat radi iskustva više nacina), ali na kraju krajeva držati se jednostavne sheme kontinuirano.

                                Ja imam jednog decka na treningu koji jede što želi i prežderava se često a ima bf 12% i ispod toga uvijek najčešće se krece oko 10%, mnogo da ga vide na forumu rekli bi da je na roidsima, medjutim stvar je takva da svatko ima mane i prednosti a na nama je da otkrijemo koje su naše i živimo u skladu sa tim ....
                                "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                                Comment

                                Working...
                                X