Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasi nekad/sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Forumasi nekad/sad

    Svaka cast za tripleZ! O kojem vremenskom periodu se radi izmedu tih slika?
    MYPROTEIN

    Comment


    • #17
      Re: Forumasi nekad/sad

      Originally posted by Corry View Post
      Svaka cast za tripleZ! O kojem vremenskom periodu se radi izmedu tih slika?
      2 godine i 3 mjeseca

      s tim sto sam do proslog ljeta trenirao u skolskoj teretani, pa sam svake godine odmarao 4-5 mjeseci zbog ljetnog i zimskog raspusta, ekskurzije i to :/


      moglo je i bolje, ali eto najgore je sto sam onaj pocetni period potrosio na bukvalno nista
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: Forumasi nekad/sad

        A svi smo mi uglavnom u pocetku vise vremena uzalud izgubili nego sto smo ga na kvalitetan trening i prehranu potrošili-jbg. covjek uci dok je ziv i opet umre glup
        Samo naprijed-koliko se vidi po slikama-to je jako lijep napredak u relativno kratkom vremenu, cak djeluje motivacijski
        MYPROTEIN

        Comment


        • #19
          Re: Forumasi nekad/sad

          ^^hvala puno
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: Forumasi nekad/sad

            Originally posted by TripleZ View Post
            zaboravih da pitam:

            jel to ides na fax za tjelesni odgoj ?

            kako bi to mene zanimalo ali ovdje je losa perspektiva s tim skroz
            Na zadnjoj sam godini fizioterapije, plan je kasnije upisati nesto uže vezano za fitness, vidjet cemo...sto se tice situacije kod nas, jednostavno je lose, sve je to nekako stalno isto, ugl. goli ku.rac, sta mislis ti dalje upisat?
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #21
              Re: Forumasi nekad/sad

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Na zadnjoj sam godini fizioterapije, plan je kasnije upisati nesto uže vezano za fitness, vidjet cemo...sto se tice situacije kod nas, jednostavno je lose, sve je to nekako stalno isto, ugl. goli ku.rac, sta mislis ti dalje upisat?
              ja sam na masinskom fakultetu...ali bio bih na DIF-u(sport i tjelesni odgoj) da ima bilo kakva perspektive, ali jok
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #22
                Re: Forumasi nekad/sad

                WTF KRONOLOŠKI

                Dakle, jedna slika s plitvičkih jezera iz 8/2011

                08-2011.png

                ...bila je dovoljan motiv da se pokrenem i spasim dok je vrijeme, pa sam tako u 9/2011 krenuo na trening

                12.09.2011-2.JPG 12.09.2011.JPG

                ... izgubio sam nešto kila, svega pomalo...od masti do m,išića skupa...

                10-2011.JPG

                ... da bi se nakon toga opet lagano umastio...

                12-2011.JPG

                ...pa onda još malo....

                12-2011-2.JPG

                ... a onda sam odradio poštenu defku...

                defka-1.JPG defka-2.JPG

                ...i osjetio sve čari punjenja glikogena...

                punjenje-1.jpg punjenje-2.jpg

                ... tada je krenula masa, koja je prvo vrijeme tekla dobro...

                masa-2.JPG

                ... ali je onda nastupila nutella i omegol i uništilo sve što sam radio do tada...

                ... tada nastupa na scenu dijeta broj 2...

                defka-2.PNG

                ... pa onda opet masa...ovaj put pametnija...


                masa-01-1.JPG

                ...koja eto traje i na današnji dan...

                masa-2-1.JPG masa-2-2.JPG


                Usporedbe radi....


                08-2011.png masa-2-1.JPG

                Comment


                • #23
                  Re: Forumasi nekad/sad

                  wtf koliko dugo je trajalo od slike prve 2011 do slike broj 7 po redu..koliko puta trening tjedno?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Forumasi nekad/sad

                    I onda kažu žene, muškarci su svinje, svaka cast WTF, nego, kako ti izgleda specijalizacija za tric. i gornji dio prsa, ako smijes prozborit koju rijec za nas obicne smrtnike plačeniče inozemnih trenera
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #25
                      Re: Forumasi nekad/sad

                      9 mjeseci, trening 6x tjedno.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Forumasi nekad/sad

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        I onda kažu žene, muškarci su svinje, svaka cast WTF, nego, kako ti izgleda specijalizacija za tric. i gornji dio prsa, ako smijes prozborit koju rijec za nas obicne smrtnike plačeniče inozemnih trenera
                        Hvala ljudino! I zasto nebi smio?

                        Gornji dio prsa sam pronasao sebi odgovarajuci nacin koji mi evo napokon pali i napredak se vidi sto me ohrabruje.
                        Dakle dok se zagrijem šibam na smith. Doduše sad sam pametniji pa dobro ramena zagrijem prije.
                        Na kosoj klupi uhvatim široki hvat i skroz polako spuštam na vrat gdje zadržim 3 sekunde. Onda polagano podižem gore gdje radim kontrakciju tako da šake kojima sam obuhvatio šipku pokušavam gurati jednu prema drugoj ali se ni jedna ne smije pomaknuti, valjda me shvacas, neznam kako pametnije objasniti. E, to ti radim ni manje ni više nego 10x10. Nakon toga radim istu vježbu samo uski hvat (ne skroz uzak ali recimo manje od širine ramena gdje radim 5x10. Onda pichim dalje i radim ostatak treninga prsa.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Forumasi nekad/sad

                          WTF ovo je savrseno!!
                          mozes mi samo rec kako si radio defku? (cikliranje, keto,..?)
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Forumasi nekad/sad

                            Originally posted by Rijeka87 View Post
                            WTF ovo je savrseno!!
                            mozes mi samo rec kako si radio defku? (cikliranje, keto,..?)
                            Hvala kolega.
                            Dijetu sam radio jednostavno... proteine na 300+, masti na 0 a UH je opadao iz tjedna u tjedan, ne sjecam se tocno ali recimo prvi tjedan na 100, drugi na 80, treci na 60 i zadnji na 40. Mada, par dana prije punjenja mislim da sam bio na 0 UH, znaci živio na proteinima i vlaknima hehe ali onda dođe punjenje i spasi psihu.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Forumasi nekad/sad

                              Originally posted by WTF View Post
                              Hvala ljudino! I zasto nebi smio?

                              Gornji dio prsa sam pronasao sebi odgovarajuci nacin koji mi evo napokon pali i napredak se vidi sto me ohrabruje.
                              Dakle dok se zagrijem šibam na smith. Doduše sad sam pametniji pa dobro ramena zagrijem prije.
                              Na kosoj klupi uhvatim široki hvat i skroz polako spuštam na vrat gdje zadržim 3 sekunde. Onda polagano podižem gore gdje radim kontrakciju tako da šake kojima sam obuhvatio šipku pokušavam gurati jednu prema drugoj ali se ni jedna ne smije pomaknuti, valjda me shvacas, neznam kako pametnije objasniti. E, to ti radim ni manje ni više nego 10x10. Nakon toga radim istu vježbu samo uski hvat (ne skroz uzak ali recimo manje od širine ramena gdje radim 5x10. Onda pichim dalje i radim ostatak treninga prsa.
                              Sve jasno, samo me zbunjuje tih 10 serija + ostatak treninga, znas ona spika, sto manje serija to bolje za misic, ako ga znas pogodit, jos tu spominjes zadrsku od 3 sek. u istegnutom polozaju, nakon tih 10 serija vec vidim kakav je pakao, sta onda dalje radis, fly, cross...? Koliko jos serija iza tih 10, znam da cim vidis napredak i misic raste, da se nema tu sta reci, napredka ima i super, ali dal smatras da s tih 10 serija i ajd sad ne znam koliko jos iza radis, sprjecavas max. napredak rasta misica, to se stalno preispitujem, rotiram iz tjedna br. serija i nacin izvedbe, sve neke brije koje mi prođu kroz glavu i nikad mir, uzas, al pozitivni uzas, bude zanimljivo bar
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #30
                                Re: Forumasi nekad/sad

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Sve jasno, samo me zbunjuje tih 10 serija + ostatak treninga, znas ona spika, sto manje serija to bolje za misic, ako ga znas pogodit, jos tu spominjes zadrsku od 3 sek. u istegnutom polozaju, nakon tih 10 serija vec vidim kakav je pakao, sta onda dalje radis, fly, cross...? Koliko jos serija iza tih 10, znam da cim vidis napredak i misic raste, da se nema tu sta reci, napredka ima i super, ali dal smatras da s tih 10 serija i ajd sad ne znam koliko jos iza radis, sprjecavas max. napredak rasta misica, to se stalno preispitujem, rotiram iz tjedna br. serija i nacin izvedbe, sve neke brije koje mi prođu kroz glavu i nikad mir, uzas, al pozitivni uzas, bude zanimljivo bar
                                Iskreno, ja sam sebe pronašao u ovom treningu i evo radim tako vec zadnjih 6-7 treninga i jednostavno ne pomisljam da to mjenjam jer mi je napokon krenulo...
                                Cijeli trening za prsa izgleda ovako...

                                10x10 kosi bench spustanje na vrat s zadrskom + kontrakcija u gornjem dijelu
                                5x10 kosi bench uski hvat, isto kao gore
                                3x 10 leptir mašina s kontrakcijom i zadrskom od 3 sekunde
                                3x12 razvlačenje na crossu s kontrakcijom i zadrskom od 3 sekunde
                                4x10 povlačenje na crosu ( odozdola, nemam pojma ime vježbe) za donji dio prsa
                                3x12 kontrakosi bench
                                i opet se vratim na kosu klupu gdje radim 3x8 razvlačenje bučicama

                                Trening je ubitačan, iskreno vec na prvoj vježbi toliko žari u prsima od zadrške i kontrakcije da pocnem lupati nogama od pod jer me neka nenormalna nervoza pocne tresti, na 7 ponavljanju sam vec s krvavim ocima od muke ali jbg...tako to ide.
                                I još jedna bitna stvar, prsa ne radim jednom tjedno, vec cim upala prođe. Isto je i s nogama. Redosljed sam totalno zapustio i uopce me ne zanima. Jucer sam radio prsa, ako upala prođe za 3 dana ja ih radim opet. Noge sam radio prije 3 dana, upala je brutalna, cim prođe ja se bacam opet na njih. Točnije posvetio sam se skupinama koje zaostaju naspram ostatka.
                                Probaj trening, znas kako kazu, katabolizam je precijenjen, bcaa za vrijeme trajanja treninga i guraj

                                Comment

                                Working...
                                X