Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasi nekad/sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Forumasi nekad/sad

    ajd napiši ako ti nije problem sa kojim kilama barataš u tom treningu prsa...

    Comment


    • #32
      Re: Forumasi nekad/sad

      S onoliko s koliko mogu sve to odraditi a da mi je zadnja 2 otkaz. Kadkad zadnje 3-4 serije spustim za 5-10 kg jer fizicki ne mogu izgurati 10...
      Brojka kao brojka je nebitna, bitno je da je zadnja 2 jedva...

      Comment


      • #33
        Re: Forumasi nekad/sad

        Originally posted by WTF View Post
        bcaa za vrijeme trajanja treninga i guraj
        Koje bcaa uzimaš i kako za vrijeme treninga ? Mislim i u kojim količinama ?

        Comment


        • #34
          Re: Forumasi nekad/sad

          Trenutno nikakvim jer ga nemam, ali dobrodosao je za vrijeme treninga, 10grama.

          Comment


          • #35
            Re: Forumasi nekad/sad

            evo i mene našao sam par slika od cega je krenulo ( imajte u obzir ada sam se bavio nogometom , prehrana 0 najveca bila znalo se desiti da cijli dan pojedem kokice ) negdje oko 65 kg na visinu 187 cm
            9332_1201041981771_3232340_n.jpg
            16631_1259439200377_8343484_n.jpg
            evo dns imam 84 kg još idem dalje i borim se vremenski razmak je negdje 2 godine 19 kg + =)
            IMG_1523.jpg
            702124_10151486629046328_1525773318_n.jpg
            710846_10151486629556328_441974414_n.jpg
            Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

            Comment


            • #36
              Re: Forumasi nekad/sad

              Odlična transformacija Mamlaze, totalno si ko druga osoba. Osim tijela i lice ti se dobro popunilo, i sad puno bolje zgledaš sveukupno.

              Meni je žao kaj ja nemam nikakve slike od prije

              Ali do prije god-god i pol dana sam ima nešto više od 70kg. Sada imam jedno 86kg (s time da u teretanu idem ravno 2mj.). Sve ostalo su bile kućne vježbe i selski poslovi...
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #37
                Re: Forumasi nekad/sad



                Uploaded with ImageShack.us


                Uploaded with ImageShack.us

                Comment


                • #38
                  Re: Forumasi nekad/sad

                  Originally posted by WTF View Post
                  Iskreno, ja sam sebe pronašao u ovom treningu i evo radim tako vec zadnjih 6-7 treninga i jednostavno ne pomisljam da to mjenjam jer mi je napokon krenulo...
                  Cijeli trening za prsa izgleda ovako...

                  10x10 kosi bench spustanje na vrat s zadrskom + kontrakcija u gornjem dijelu
                  5x10 kosi bench uski hvat, isto kao gore
                  3x 10 leptir mašina s kontrakcijom i zadrskom od 3 sekunde
                  3x12 razvlačenje na crossu s kontrakcijom i zadrskom od 3 sekunde
                  4x10 povlačenje na crosu ( odozdola, nemam pojma ime vježbe) za donji dio prsa
                  3x12 kontrakosi bench
                  i opet se vratim na kosu klupu gdje radim 3x8 razvlačenje bučicama

                  Trening je ubitačan, iskreno vec na prvoj vježbi toliko žari u prsima od zadrške i kontrakcije da pocnem lupati nogama od pod jer me neka nenormalna nervoza pocne tresti, na 7 ponavljanju sam vec s krvavim ocima od muke ali jbg...tako to ide.
                  I još jedna bitna stvar, prsa ne radim jednom tjedno, vec cim upala prođe. Isto je i s nogama. Redosljed sam totalno zapustio i uopce me ne zanima. Jucer sam radio prsa, ako upala prođe za 3 dana ja ih radim opet. Noge sam radio prije 3 dana, upala je brutalna, cim prođe ja se bacam opet na njih. Točnije posvetio sam se skupinama koje zaostaju naspram ostatka.
                  Probaj trening, znas kako kazu, katabolizam je precijenjen, bcaa za vrijeme trajanja treninga i guraj
                  wtf sta ti nije ovo previse serija za gornji dio prsa 18i sta ravni bench ne radis
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Forumasi nekad/sad

                    Originally posted by robertost View Post
                    wtf sta ti nije ovo previse serija za gornji dio prsa 18i sta ravni bench ne radis
                    Previse je ali funkcionira najbolje. Tako mi je i s cucnjem. Jedino kad radim 10x10 noge rastu... jeb*at ga...tako je kako je...
                    Ravni bench ne radim jer mi je rotatorna manšeta sje*bana i vec nakon prve serije imam strasne grčeve i bolove u ramenu a to znaci i kraj treninga. Probao sam forsati ali zaj*ebem se i odem kuci prije vremena.
                    Znam da 10x10 ne spada u neke normalne okvire treninga, ali nije ni moje tijelo normalno i nece slusa jednostavne stvari...
                    Za svaki milimetar mišića u prsima/nogama i tricepsu ja moram razvaljivati ubij Bože, a prednje rame ili trapez da samo pogledam uteg ono naraste...

                    Comment


                    • #40
                      Re: Forumasi nekad/sad

                      Triple, WTF... koliko kvadovi mjere cm?
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #41
                        Re: Forumasi nekad/sad

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Triple, WTF... koliko kvadovi mjere cm?
                        68

                        friško no pump
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: Forumasi nekad/sad

                          Svaka čast stari!

                          Pichku mater, di sam ja onda sa 62!

                          To mi je sve radi zadnje lože.... ultra slaba stvar

                          A ruka?
                          mirovanje i kontrakcija?
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • #43
                            Re: Forumasi nekad/sad

                            mirovanje nika dnisam mjerio, kontrakcija 41
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #44
                              Re: Forumasi nekad/sad

                              WTF, puno je to serija da bi se morao toliko ubijati, racunaj da stedis rameni zgl., ligg. pogotovo rotatornu manžetu itd., smatram da bi optimalno bilo da radis postepeno povecavanje broja serija, s ovih recimo 25 vise-manje, da krenes s 15 jedan tjedan, drugi 18 npr. i tako dok ne dođeš do 25 pa opet u krug, ako ti vec tako odgovara poveći br. serija, samo onda izmjenjujes formu izvođenja (tempo, jacina kontrakcije, amplituda pokreta, rest pause sistem, superset, drop set itd., cak ce ti bit zabavno umjesto da svaki put odradis trening vojnicki, no eto, to je samo moje viđenje situacije...
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #45
                                Re: Forumasi nekad/sad

                                @ hardystyle

                                Kad se trudis godinu ipo dana redovito i bez oscilacija i uz zo ulazes fine pare i trud u trening a ne vidis, tj vidis milimetarske pomake u napretku pojedinog misica jednostavno vise ne biras ( biram ) nacin na koji cu ostvariti zacrtani cilj. Ja znam da ovaj trening prsa djeluje katastrofalno za vecinu i da je prekrcat serija ali ponavljam, jednostavno pali... funkcionira ..
                                Ja bi najradije da dodem i odradim kosi bench 4x 8-10 ponavljanja pa dalje... Ali u mom slucaju od toga nista. Dok god ga ne na pumpam doslovno brutalno...

                                @ scuderia

                                Stvarno nemam pojma mjere za nijedan misic osim onog ( znas) , ali budem izmjerio ovih dana...

                                Comment

                                Working...
                                X