Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forumasi nekad/sad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Forumasi nekad/sad

    Koliko ti prosjecno traje upala prsa onda i kako ti recimo izgleda 10 dana treninga posto si naveo da treninras cim ti prođe upala, tj. zanima me dal radis pojedinacno prsa, leđa, noge, di ubacis ramena, tric. bic. il kak vec?
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #47
      Re: Forumasi nekad/sad

      Upala cca 4 dana sto se tice prsa, noge oko 5-6 dana.
      Pa iskreno, ako mi je raditi leđa a taj dan nemam upalu prsa onda jednostavno radim prsa...

      primjer:

      Dan 1: Prsa + srednje rame
      Dan 2: Noge
      Dan 3: Ruke
      Dan 4: Odmor
      Dan 5: Prsa + srednje rame
      Dan 6: Leđa + zadnje rame
      Dan 7: Odmor
      Dan 8: Noge
      Dan 9: Prsa + srednje rame
      Dan 10: Odmor

      ...sad ovo nije moj izričit redosljed niti su ovako složene skupine vec jednostavno radim onako kako se osjecam pojedini dan. Da poblize objasnim recimo ovako... ako treba zapostaviti cu biceps, ramena cak i leđa nebi li dobio vise prostora za noge ili prsa.
      U nekim situacijama moze proci i po 10 dana od treninga leđa do treninga leđa, ili 10 dana od treninga bicepsa... zato cu triceps forsati s nekom drugom skupinom ili eventualno ga jos malo doraditi uz prsa a onda srednje rame prebaciti kraj zadnjeg uz leđa...
      Stvarno nemam nikakvo pravilo, jedino pravilo je trenutno da se posvecujem maksimalno zaostacima koji mi ne daju simetricnost ostatku tijela.

      Comment


      • #48
        Re: Forumasi nekad/sad

        evo transformacija pokojnog brata.
        dario.jpg
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #49
          Re: Forumasi nekad/sad

          Slika je bas minijaturna preko moba uopce ne vidim godinu prve i zadnje ali napredak je bio... A sto reci... vidi se... Ogroman.

          Comment


          • #50
            Re: Forumasi nekad/sad

            kliknes treba se uvecat
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #51
              Re: Forumasi nekad/sad

              Stvarno se totalno promjenio, pre dobro. A listovi ko nacrtani! Zavidim totalno.
              Počivao u miru dečko!

              WTF, jesi sreo koga prošlo ljeto nakon defke koga nisi vidio kakvih 1-2god (dok si bio prasac)? Kad ono, "wtf, čekaj malo, pa to si ti!?:::.bla bla..." ono da te netko ne prepozna

              Znam kak je u mom slučaju "Uuujbte kak si izrasao, pa štaje ovo!..." Predobro
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #52
                Re: Forumasi nekad/sad

                Ako smijem pitat što je bilo bratu?
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #53
                  Re: Forumasi nekad/sad

                  Originally posted by robertost View Post
                  Ako smijem pitat što je bilo bratu?
                  http://www.building-body.com/forum/t...st-o-tragediji
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #54
                    Re: Forumasi nekad/sad

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    WTF, jesi sreo koga prošlo ljeto nakon defke koga nisi vidio kakvih 1-2god (dok si bio prasac)? Kad ono, "wtf, čekaj malo, pa to si ti!?:::.bla bla..." ono da te netko ne prepozna

                    Znam kak je u mom slučaju "Uuujbte kak si izrasao, pa štaje ovo!..." Predobro
                    Jesam brate....
                    Misljenja su bila podijeljena. Za neke sam bio, aaaaaaaaa pa sto si to napravio od sebe, premrsav si, za druge sam bio aaaaaaaa uzasan ti je drob, jeb*es covika bez droba, treci su pak govorili hahahah sto uzimas? Lako je na kemiji...
                    I tako...
                    A bilo je i pozitivnih komentara, mada znas kakvi su ljudi? Gamad ljubomorna...
                    Najbolji sam bio najblizima, koji znaju koliko truda+love sam ulagao...- njihovo se misljenje broji...
                    Nekima nikada ne valjam... Ako izrezes trbuh onda ti fale prsa, ako imas prsa onda ti fale trbusni hehe...
                    Ljubomora je gadna stvar, u ocima tih ljudi mozes vidjeti onu "prokletu zavist"...
                    Sva sreca pa se ne druzim s njima... Ali od komentara ne mozes pobjeci

                    Comment


                    • #55
                      Re: Forumasi nekad/sad

                      Bitno je kakav si sebi,a ne drugima ,to kemija je kompliment.
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Forumasi nekad/sad

                        Crkla mi tastatura koristim ovu pomoćnu,ura vremena za rečenicu.
                        Menky je napisao...
                        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Forumasi nekad/sad

                          Originally posted by robertost View Post
                          Crkla mi tastatura koristim ovu pomoćnu,ura vremena za rečenicu.
                          Run-osk?
                          Hahahahahah.... Uzassss

                          Comment


                          • #58
                            Re: Forumasi nekad/sad

                            Da baš ta zajeb
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Forumasi nekad/sad

                              Morao sam ovu sliku ubaciti a055.gif

                              before-after.png

                              Comment


                              • #60
                                Re: Forumasi nekad/sad

                                Originally posted by WTF View Post
                                Morao sam ovu sliku ubaciti [ATTACH=CONFIG]14638[/ATTACH]

                                [ATTACH=CONFIG]14639[/ATTACH]
                                To se zove transformacija!

                                Stvarno volim pogledati tvoje slike before - after WTF, dobru motivaciju daješ!

                                Svaka čast majstore!

                                Comment

                                Working...
                                X