Announcement

Collapse
No announcement yet.

T.A.T.A. slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ulazak u posljednju sedmicu je na vratima...
    ajmo koju sliku stanja
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • ima tu špijuna,pogotovo osiječkih :P oni se svi spremaju nepokazuju ništa a svi koji malo pokažu onda se prosljeđuje heheh
      Kelly jel netko iz Osijeka nastupa u classicu?
      Last edited by T.A.T.A.; 14-05-16, 11:03.

      Comment


      • Originally posted by T.A.T.A. View Post
        ima tu špijuna,pogotovo osiječkih :P oni se svi spremaju nepokazuju ništa a svi koji malo pokažu onda se prosljeđuje heheh
        Kelly jel netko iz Osijeka nastupa u classicu?
        Hahaha, ja sam špijun najveći. I da te netko vidi ne može niš promjeniti u par dana. Mi imamo nekih 6-7 natjecatelja, mislim da nitko nije u classicu.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • haha znam šalim se,postavim nešto.čim si napravim zajesti!htio sam video ali tri dana je uploado

          Comment


          • evo muka sa uploadiranjem slika,preko moba nije htijelo,suma sumarum,prazan do bola,noge užas,jučer odradio 90 serija!!!! tako da je i to normalno,ali bit će to ok,gledajući listu natjecatelja klasirača nema puno,ali nezamaravam se time,sad se dobro isprazniti napuniti i dehidrirati,noge max odmoriti,poraditi dobro na pozingu i ja se nadam dobrom rezultatu.kilaža danas u jutro 79,5 kg što upučuje da sam i dobio par kg ili dag haha vidjet ćemo,muda sam ostavio od siska i to se vidi.Krucijalno mi je da odradim dobru dehidraciju koža je već sad užasno tanka ali kad se izvuče iz nje bit će još bolje,strijacije ramena,tricepsa i prsa su tu,kao i božićnog drvceta,ma previše pričam,ali vjerujte mi uživam u svakoj sekundi ovog mučenja!!!!!cele nemogu te naći na fb možeš inb bacit privat podatke,
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 4 photos.

            Comment


            • Originally posted by CeLe111 View Post
              ulazak u posljednju sedmicu je na vratima...
              ajmo koju sliku stanja
              morao sam qoutati nemoj zamjeriti

              Comment


              • Originally posted by T.A.T.A. View Post
                evo muka sa uploadiranjem slika,preko moba nije htijelo,suma sumarum,prazan do bola,noge užas,jučer odradio 90 serija!!!! tako da je i to normalno,ali bit će to ok,gledajući listu natjecatelja klasirača nema puno,ali nezamaravam se time,sad se dobro isprazniti napuniti i dehidrirati,noge max odmoriti,poraditi dobro na pozingu i ja se nadam dobrom rezultatu.kilaža danas u jutro 79,5 kg što upučuje da sam i dobio par kg ili dag haha vidjet ćemo,muda sam ostavio od siska i to se vidi.Krucijalno mi je da odradim dobru dehidraciju koža je već sad užasno tanka ali kad se izvuče iz nje bit će još bolje,strijacije ramena,tricepsa i prsa su tu,kao i božićnog drvceta,ma previše pričam,ali vjerujte mi uživam u svakoj sekundi ovog mučenja!!!!!cele nemogu te naći na fb možeš inb bacit privat podatke,
                Zasto??? :´(
                I to opet kratko pred binu, imalo bi mi smisla da si to odradio prosli tj. pa radio znatno vecu pauzu do potpunog recovera, jer nogama zaista treba vremena.
                Nekom vise nekom manje, ali u tvom slucaju ocito vise vremena.
                Gurat volumena i riskirat i najmanju upalu u posljednjem tjednu moze opet uzrokovat bloatanim izgledom i nevidljivim separacijama.

                Slike, ma upper je spreman, tu se nema apsolutno sto rec, nadam se da donji dio isprati sto je vise moguce, jer mislim da bi to onda moglo bit opasno!

                Saljem inbox


                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • Originally posted by CeLe111 View Post

                  Zasto??? :´(
                  I to opet kratko pred binu, imalo bi mi smisla da si to odradio prosli tj. pa radio znatno vecu pauzu do potpunog recovera, jer nogama zaista treba vremena.
                  Nekom vise nekom manje, ali u tvom slucaju ocito vise vremena.
                  Gurat volumena i riskirat i najmanju upalu u posljednjem tjednu moze opet uzrokovat bloatanim izgledom i nevidljivim separacijama.

                  Slike, ma upper je spreman, tu se nema apsolutno sto rec, nadam se da donji dio isprati sto je vise moguce, jer mislim da bi to onda moglo bit opasno!

                  Saljem inbox

                  takvo naređenje dobio,jbg ja slušam šta kaže trener jer želim to max ispoštovati,poslije ćemo podvući crtu i vidjeti,,jer jednostavno sam takav,ovaj tjedan 3x noge odradio.8 dana imaju za odmor nadam se dovoljno,ali jedno mi je zanimljivo dodam malo uh bržih tipa 10g dobijem odma žile po nogama.

                  Comment


                  • jedna jučer iz teretane.na pražnjenju sam
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

                    Comment


                    • Na ovoj slici se ne vidi puno, ali na ovim slikama odprije par dana forma je puno bolja nego u Sisku, izdrži još par dana.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Originally posted by kelly View Post
                        Na ovoj slici se ne vidi puno, ali na ovim slikama odprije par dana forma je puno bolja nego u Sisku, izdrži još par dana.
                        ni ne treba se puno vidjeti,dovoljno da se vide latisimusi i njihovi oblici,ako je netko posmislio da su to rebra,ne ne

                        Comment


                        • Neznam zasto nece uploadati sliku sa moba?

                          Comment


                          • Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            Neznam zasto nece uploadati sliku sa moba?
                            Ma hoće, samo je smanji, nakon par sekundi stisni refresh stranice i to je to.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • probao,ima dana kad neće ništa,ima dana kad bez problema,a slike su iste.
                              Evo da objavim jednu vijest,otvorit ću fb stranicu koja će biti malo drugačija od svih drugih,o ćemu se toćno radi,nisam htio biti kao i svi i na istu šemu imati stranicu,slike bla bla bla,odlučio sam posvetiti se vlogovima koji su puno interesantniji,ali javiše od svega promociji ovoga sporta o čemu se toćno radi,pokušat ću organizirati intervjue sa našim bb i ljudima iz fitnes industrije da upoznamo i drugu stranu njih,i još jedna odluka je,pošto nema u rh a ni šire da itko pokriva iti jedan pro show ja sam to odlućio raditi,znaći prokomentirati nadolazeća natjecanja tko izlazi tko je favorit,tko dark horse itd i na kraju wrap up video kad natjecanje prođe,sad neznam koliko bb prati pro ali oni koji i prate se moraju potruditi da dođu do podataka pobjednika lista itd,eto jedne novosti koje se nadam u budućnosti pokreniti,

                              Comment


                              • i evo jedna od prije par dana,počelo je punjenje pa šta bude,ja garantiram da će u subotu to biti top.
                                You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 1 photos.

                                Comment

                                Working...
                                X