Announcement

Collapse
No announcement yet.

T.A.T.A. slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaš lijepu simetriju, genetika te pomazila.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Originally posted by kelly View Post
      Imaš lijepu simetriju, genetika te pomazila.
      hvala kelly,moram priznati da je,svi mi to kažu!

      Comment


      • Neka sve prode kako treba do samog kraja!
        Izvjestaj nas
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • Ma sada uzimas sigurno samo samouvjereno.Super to sto si smislio za stranicu.

          Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • Originally posted by T.A.T.A. View Post
            Evo da objavim jednu vijest,otvorit ću fb stranicu koja će biti malo drugačija od svih drugih,o ćemu se toćno radi,nisam htio biti kao i svi i na istu šemu imati stranicu,slike bla bla bla,odlučio sam posvetiti se vlogovima koji su puno interesantniji,ali javiše od svega promociji ovoga sporta o čemu se toćno radi,pokušat ću organizirati intervjue sa našim bb i ljudima iz fitnes industrije da upoznamo i drugu stranu njih,i još jedna odluka je,pošto nema u rh a ni šire da itko pokriva iti jedan pro show ja sam to odlućio raditi,znaći prokomentirati nadolazeća natjecanja tko izlazi tko je favorit,tko dark horse itd i na kraju wrap up video kad natjecanje prođe,sad neznam koliko bb prati pro ali oni koji i prate se moraju potruditi da dođu do podataka pobjednika lista itd,eto jedne novosti koje se nadam u budućnosti pokreniti,
            Ovo je dobra ideja, ajde otvori i na forumu isto to, forum čitaju tisuće iz cijelog svijeta, puno više nego na fejsu.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Originally posted by kelly View Post
              Ovo je dobra ideja, ajde otvori i na forumu isto to, forum čitaju tisuće iz cijelog svijeta, puno više nego na fejsu.
              Ako forum zeli ostvariti nekakvu vrstu suradnje ja sam uvjek otvoren za razgovor.

              Comment


              • https://www.facebook.com/Dario-Stank...8206954197382/
                Evo stisnite lajk,moja stranica gdje ćete moći pratiti moje objave,Plus i video day in life uživajte

                Comment


                • Evo da vas obavijestim,prosao vagu,77,3kg dobro nisam punio do kraja jer bi bilo još više na knap,174cm su me izmjerili do samo govori koliko sam suh,plus noćas još jedna dehidracija i završeno punjenje,tako da očekujem sutra do polufinala 78 finale možda pola kile gore,ali nebitno,osječam se spremno noćas dehidraciju dobro odraditi to mi je najgore sada,faking iznojavanje i sutra stati na binu,svi koji dođu neka me dođu pozdraviti bit će mi drago!!

                  Comment


                  • Prijatelju sretno, i kakav god bio rezultat nemoj biti nezadovoljan, napravio si ogroman posao.
                    Svi se mi možemo nabildati i definirati ali tvoja genetika/simetrija će na sljedećim natjecanjima sigurno početi donositi medalje, samo budi uporan.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Ja se nadam već sutra da će početi hehe,ako dolaziš u zg obavezno dođi i pozdravi!!! i da nisam pročitao ime mislio bi da je neki drugi korisnik,haha,onu sliku si imao pet godina

                      Comment


                      • Ne dolazim sutra, ovaj put ne, a sliku sam promjenio danas, haha, Tigar.

                        I forma ti je puno bolja nego u Sisku.
                        Last edited by kelly; 20-05-16, 23:08.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Ma forma je miljama daleko od siska.tamo sam bio zavodenjen.ovo je sad vrh forma.vidjet cemo sutra.evo cijedim se pod tonama robe

                          Comment


                          • evo i u jutro da vam se javim,prošla je noć nisam se nešto naspavao,ali SPREMAN SAM,dobro se osječam,ženda itd ali locked and loaded baby.

                            Comment


                            • Samo naprijed!

                              Vidi se da se mnogo trudis da si uporan i disciplinovan.Jos imas nevjerovatnu simetriju,mogu misliti za koju godinu kada nabacis jos mesa kako ce izgledati.

                              Sada ide neka dobra medalja sigurno


                              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment


                              • Ljep pozdrav svima,evo da vam se javim da sam osvojio 3.mjesto u bbk.veći opis na mojoj fb stranici.

                                Comment

                                Working...
                                X