Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maximus1950 (hžv) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Maximus1950 (hžv)

    toliko o ne postanju u drugim temama


    ukratko, svaka cast
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: Maximus1950 (hžv)

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Otprilike ovako to izgleda kada se na dijeti svaki vikend jeger ufitava u macrose.
      Ma lako za jeger, reci ti meni jel si ufitava jabuku, jogurt i fetu kruha u macrose?

      Ugl, leđa nisu loša, ali di je slika sa sprijeda?
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: Maximus1950 (hžv)

        A što je bilo sa samo slikanjem nogu? Ili je to zbog novog mobitela pa da se pokaže kako leđa izgledaju dobro?

        Svaka čast!
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: Maximus1950 (hžv)

          krenuo je na 5/3/1 u ponedeljak i vec je nabio 3 kile mesa na ledja



          nevjerovatno

          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: Maximus1950 (hžv)

            Hvala svima!

            Ma tia san njih stavit al da ne buden previse jednolican, odlucia san prvo ledja.

            Ajme gavranka, i jeger je izazva dovoljno kontroverze, da napisen i ostale prehrambene navike, pa razapeli bi me ljudi...
            Medju ostalim, svakodnevno san jea kruh(bijeli), i 0.5l mlika, i naravno tonu clean clean clean namirnica.

            Lako za kile u ledjima, daj ti meni kile na sipku...

            Comment


            • Re: Maximus1950 (hžv)

              Super !!!
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • Re: Maximus1950 (hžv)

                mnogo mi se svidja vencuga na livoj (a,a ? ) ruci
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: Maximus1950 (hžv)

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Ajme gavranka, i jeger je izazva dovoljno kontroverze, da napisen i ostale prehrambene navike, pa razapeli bi me ljudi...
                  Medju ostalim, svakodnevno san jea kruh(bijeli), i 0.5l mlika, i naravno tonu clean clean clean namirnica.
                  Nekako sve više mislim da se ženama pun kuki teže zdefkati..tko me sada može opovrgnuti?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • Re: Maximus1950 (hžv)

                    Originally posted by Megara View Post
                    mnogo mi se svidja vencuga na livoj (a,a ? ) ruci
                    hhh naucit ce tebe maxy pricat po splitski... Ili mozda bolje da bobby-u damo taj zadatak.

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Nekako sve više mislim da se ženama pun kuki teže zdefkati..tko me sada može opovrgnuti?
                    A ne znan, tesko mi je govorit za druge ljude, jer im nisan u kozi, pa ne znan kako je... Gledajuci sve sta san dosad radia(i gledajuci obiteljsku povijest) reka bi da iman jako dobru genetiku, vjerojatno to igra veliku ulogu. Al onda opet, moj trening partner trenira po istim principima, obojica smo u isto vrime krenili na dijetu i imamo identicne rezultate, kako u snazi, tako i u padu bf-a. Samo sta je on ima veci bf, pa ce duze bit na dijeti. Da napomenem, otkad skupa treniramo, pokupia je moje prehrambene navike i naravno ljubav prema bilom vinu.

                    Comment


                    • Re: Maximus1950 (hžv)

                      "Mekan" si
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: Maximus1950 (hžv)

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        ciljevi su DL - 250kg, SQ - 220kg, BP 150kg, OHP - 110kg. Toliko od mene.
                        Ne bas malo od tebe
                        Zavidne kilaže ganjaš, impresivne brate. Kako sad stojis sa ovim navedenim kilazama? I jel se slazes da bacimo na ruku kad se vidimo a tko izgubi se slika gol i stavlja sliku u svoju temu?

                        Comment


                        • Re: Maximus1950 (hžv)

                          za 4 miseca mislis dignit maximalu na BP za 30 kila. klasa optimist?? al dobro je to.


                          btw iman i ja plocice...






                          ...samo šta se fuge ne vide
                          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                          Comment


                          • Re: Maximus1950 (hžv)

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            "Mekan" si
                            U jelly bro?

                            Originally posted by WTF View Post
                            Ne bas malo od tebe
                            Zavidne kilaže ganjaš, impresivne brate. Kako sad stojis sa ovim navedenim kilazama? I jel se slazes da bacimo na ruku kad se vidimo a tko izgubi se slika gol i stavlja sliku u svoju temu?
                            Tesko je rec, nisan maksira vec neko vrime, na temelju liftova iz potpisa okvirne vrijednosti iman iz kalkulatora(DL-215, SQ 195, BP 130, OHP 95) medjutim to nikad nisan pokusa dignit. I uopce se ne zavaravam, kalkulator je jedno a dignuta tezina drugo. Uglavnom, to su neke okvirne vrijednosti oko koji se moji maxevi vjerojatno vrte. Tako da mislin da je sasvim realno da unaprijedim te liftove 30ak kg u periodu od skoro 6 miseci. Ne znan, vidit cemo.

                            A na ruku necu nikad u zivotu. Bilo je neko humanitarno natjecanje u obaranju ruke u Jokera, jedan momak sa KIFa se natjeca i pukla tetiva u ruci, 32 sava. Ajme majko.

                            A golih slika ionako iman na bacanje. Dosta san sklon glupostima kad popijen.

                            Originally posted by Bobby Sands View Post
                            za 4 miseca mislis dignit maximalu na BP za 30 kila. klasa optimist?? al dobro je to.
                            btw iman i ja plocice...
                            ...samo šta se fuge ne vide
                            Skoro 6 miseci. I 20kg je u pitanju.

                            Mislin odradit jr. smolov za bench, kad zavrsin 531, mislin da 150 nebi triba bit neki problem veliki. Prican o pauziranom. Bez onih odbijanja i *****a, jer s odbijanjem bi vjerojatno i sada ima 140ak.

                            Comment


                            • Re: Maximus1950 (hžv)

                              A reci mi maximire koji je tvoj cilj po pitanju fizickog izgleda? Cemu tezis? Neki fitness look? bb look? Ovo gdje si sad? Tell me

                              Comment


                              • Re: Maximus1950 (hžv)

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                U jelly bro?
                                koji si ti haha.. nemos mene preveslat.. znaci odradi danas ledja i odma se slika 2 metra od teretane
                                Last edited by Premium.Better; 14-02-14, 00:29.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X