Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maximus1950 (hžv) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Maximus1950 (hžv)

    Odličan, ona gornja poza te pojela nisi lopatice "raširio". Sve u svemu estetik fino posložen, ima mesa i definicije. Za jednog naturalca odlično.

    Comment


    • #62
      Re: Maximus1950 (hžv)

      no homo, zahvaljujem svima

      @Draven: pffff beta analin mi je sastavni dio zivota sada

      Comment


      • #63
        Re: Maximus1950 (hžv)

        Kakav mačaaaaak! Mrnjauuu...

        Comment


        • #64
          Re: Maximus1950 (hžv)

          Uvik nesto pametujen, pa eto da nebi bilo da znan samo pricat, jedan mali video sa jucerasnjeg treninga. Radi se o pause squatu, dakle nema nikakvog odbijanja ni trzanja, 7x110.
          http://s38.photobucket.com/user/Auto...film2.mp4.html

          Nesto san eksperimentira s treningom nogu, nazalost cili dan san ima mucninu u zelucu i konstantno san ima istovremeni osjecaj da cu povratit i da cu morat na veliku nuzdu, tako da ni tezine ni tehnika nisu bile nesto impresivne. Sam trening je izgleda ovako:

          PL squat
          zagrijavanje
          6x155
          8x120

          Pause squat
          8x70
          7x110
          8x90

          Jump squat
          8x60
          2x 8x80

          RDL
          8x60
          2x 8x90
          2x 8x80

          Comment


          • #65
            Re: Maximus1950 (hžv)

            odlicno, i dosta duge pauze


            jump squats, nemoj mi reci da s sipkom radis ? bas me zanima koliko je jump na 80 kg

            edit: prednji cucanj, radis ikad ikako ?
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #66
              Re: Maximus1950 (hžv)

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              E da, ovaj put san stisnia lopatice (hardy gledaj sad sunce ti poljubim).
              a u ku.rac, ovo je proletilo, a kao pratim forum svaki dan... sinko moj, a zasto ne rasiris lijepo te lopatice i bit ces jos bolji, a ne ovako stiskat lopatice pa trapez izgleda ko veđajna (citaj vagina) ...fullbody slika pokazuje da je sve na mjestu osim ruku, njih jos povecat za bolji vizualni dojam i super, a ovaj pause cucanj, kakav ti je osjecaj, meni nikako ne pase, previše tu leđa osjetim!?
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #67
                Re: Maximus1950 (hžv)

                meni pomaze jako duboko udahnuti na vrhu pokreta/izmedju ponavljanja

                Maximus sad ce i 180 kg cucanj, jos malo ako nisi vec
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #68
                  Re: Maximus1950 (hžv)

                  dobar je cucanj skroz maksimuse. ja ne mogu toliko dole se spustit. iman kratke tetive. nema teoretske sanse. koja ti ovo pešinarska muzika svira u gymu

                  btw - ovo HŽV šta znaci? Sigurno ima veze sa Hrvatskim Željeznicama?
                  ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                  Comment


                  • #69
                    Re: Maximus1950 (hžv)

                    Zaboravila sam što je trebalo gledati na ovoj snimci što si postavio, ali moj zaključak je da imaš odličan gluteus Otkrij nam tajnu, kako to postižeš



                    Ozbiljna sam, piši.
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • #70
                      Re: Maximus1950 (hžv)

                      btw - ovo HŽV šta znaci? Sigurno ima veze sa Hrvatskim Željeznicama?
                      Hajduk živi vječno

                      Eeh, zalosno je sto znam sta znaci hahaha
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • #71
                        Re: Maximus1950 (hžv)

                        Originally posted by Rijeka87 View Post
                        Hajduk živi vječno

                        Eeh, zalosno je sto znam sta znaci hahaha
                        zaj.ebava san se. al ne vidis smajlija - internacionalni znak zajebanciju

                        a znas li ti šta znači : RNSČČVSDIDMPPČ ?
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • #72
                          Re: Maximus1950 (hžv)

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          odlicno, i dosta duge pauze
                          jump squats, nemoj mi reci da s sipkom radis ? bas me zanima koliko je jump na 80 kg
                          edit: prednji cucanj, radis ikad ikako ?
                          Da, sa sipkom radim. U biti je najveci problem zadrzat sipku na ledjima(navika san na cucnju vuc sipku put dole pa i nije toliko tesko) te amortizacija pri doskoku. Tu ima dosta mista za napredak, al ono zasad je dovoljno dobro. Inace san dobar skakac, skok na kutiju je priko metar ipo. A ovako odoka, sa 80kg skocin 15ak cm u zrak... Mozda se snimin jednom...

                          Prednji cucanj san redovito radia zadnjih par miseca, odma posli PL SQ.

                          Originally posted by hardstyle91 View Post
                          a u ku.rac, ovo je proletilo, a kao pratim forum svaki dan... sinko moj, a zasto ne rasiris lijepo te lopatice i bit ces jos bolji, a ne ovako stiskat lopatice pa trapez izgleda ko veđajna (citaj vagina) ...fullbody slika pokazuje da je sve na mjestu osim ruku, njih jos povecat za bolji vizualni dojam i super, a ovaj pause cucanj, kakav ti je osjecaj, meni nikako ne pase, previše tu leđa osjetim!?
                          Originally posted by TripleZ View Post
                          meni pomaze jako duboko udahnuti na vrhu pokreta/izmedju ponavljanja

                          Maximus sad ce i 180 kg cucanj, jos malo ako nisi vec
                          Moran priznat da uopce ne patin od velikih ruku... Dosta cesto ih i preskocin u treningu. To bi moga bit razlog zaostajanja

                          Pa osjecaj na cucnju je zapravo jako dobar. Uzmen puno zraka pri samom pocetku, drzin do kraja, prsa gore i ajmo, sta se same tehnike tice, osjecaj je odlican. Iako moran pripazit malo na tlak. A erektore gotovo da i ne osjetin... I sve vise mi se cini da cu morat ulozit u adistarke, romaleosice ili sta vec nadjem. Jos uvik san malo krut i sjecan da mi tezina mrvicu ide put naprid jer mi peta nema dovoljno cvrst oslonac da tezinu pribacin skroz straga...

                          A maksirat necu jos neko vrime. Po kalkulatoru iman 185, al bit cu konzervativan pa cu to probat tek kad on kaze da iman 200. Ne koristin pojas pa eto, ne zelin se sjebat zbog ega.

                          Originally posted by Bobby Sands View Post
                          dobar je cucanj skroz maksimuse. ja ne mogu toliko dole se spustit. iman kratke tetive. nema teoretske sanse. koja ti ovo pešinarska muzika svira u gymu)
                          A nemoj mi nista govorit. Pustaju neka MTV sranja, pun mi ih je *****. A slusalice ne volin jer mi preglasna muzika ometa koncetraciju, tako da san osudjene na miley cyrus i slicne raze.

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Zaboravila sam što je trebalo gledati na ovoj snimci što si postavio, ali moj zaključak je da imaš odličan gluteus Otkrij nam tajnu, kako to postižeš
                          Ozbiljna sam, piši.
                          LOL zahvaljujem Mislin da san vec napisa jednu varijantu svog treninga nogu, evo sad druga, u onoj temi od Anđele je treca, probaj nesto od toga. Pa se slikaj nakon nekog vrimena O
                          Last edited by Maximus1950; 17-12-13, 20:26.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Maximus1950 (hžv)

                            i ja sve razmisljam o nekim prigodnim tenama...javi ako sta zbavis da ti valja

                            e da, ja ne volim bas jump squat sa sipkom(jest da ga nikako ne radim ali ako vec onda ne bih sa sipkom ali sta cu) mislim da ima ljepsih nacina (citaj, s vise kila) za povredu nego da ti ruzno naskoci na kicmu sipka od 80 kg


                            edit: ali bih volio imati par finih kutija za skakanje u teretani vise nego pare
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #74
                              Re: Maximus1950 (hžv)

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Mislin da san vec napisa jednu varijantu svog treninga nogu, evo sad druga, u onoj temi od Anđele je treca, probaj nesto od toga. Pa se slikaj nakon nekog vrimena O
                              Lažeš, znam da ti je ovo glavna vježba:







                              I, slikat ću se kad to bude ovako izgledalo (čitaj:vjerojatno nikad).
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment


                              • #75
                                Re: Maximus1950 (hžv)

                                Originally posted by gavranka View Post
                                Lažeš, znam da ti je ovo glavna vježba:


                                I, slikat ću se kad to bude ovako izgledalo (čitaj:vjerojatno nikad).
                                u mirin bro?

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                i ja sve razmisljam o nekim prigodnim tenama...javi ako sta zbavis da ti valja
                                e da, ja ne volim bas jump squat sa sipkom(jest da ga nikako ne radim ali ako vec onda ne bih sa sipkom ali sta cu) mislim da ima ljepsih nacina (citaj, s vise kila) za povredu nego da ti ruzno naskoci na kicmu sipka od 80 kg
                                edit: ali bih volio imati par finih kutija za skakanje u teretani vise nego pare
                                Ja san tia uzet nesto tipa ROGUE ili Rui Wei, al to je vjecno rasprodano. Jednostavno cu se strpit i skupit nesto novca i ulozit u adistar kroz koji misec.

                                A cuj, meni sipka stoji na ledjima neprestano, moglo bi to bit i malo cvrsce, al poradit cu na tome.. Svakako mi nije cilj unistit ledja, vidit cu kroz misec dva kakvi su rezultati i eventualne posljedice pa cu odlucit kako dalje.

                                Kod mene je skakanje improvizacija teska. Imamo u teretani svedski sanduk, problem je samo sta je on jako nizak, tipa 110cm. Pa uzmen 2 stepera, nastiman ih na najvecu razinu i na njih stavin sanduk. Ako je i to premalo, stavin prsluk od 8kg na sebe. Sad mi je i to premalo pa cu vjerojatno morat stavit po 2 stepera sa svake strane. U svakom slucaju, muka teska...

                                Comment

                                Working...
                                X