Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premium - slike & napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Leon - slike & napredak

    Dobar....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: Leon - slike & napredak

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Kvaliteta slike je loša, ali jbg.

      140kg x 5... zadnja 3 tjedna sam peglao 150x5.
      Danas nisam htio pretjerivat posto sam nadrkan cijeli dan, a to se moze vidjet u videu
      Forma je trebala bit bolja, inace leđa krivim kad pustim sipku i onda ispravljam za sljedece ponavljanje. Sve u svemu trebalo je bit puno bolje i jače. Zadovoljan sam i s ovim posto sam htio preskocit trening danas.
      Ovih 140 je easy, snimit cu sljedeci tjedan 150 s boljom formom.

      edit: bičz majraju u pozadini

      Originally posted by Dača View Post
      Dobar....
      Sutra cu probat PR na Benchu (100kg 3-4rep). 1rep max ne zelim radit. Nac ce se netko za snimit
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: Leon - slike & napredak

        Cini mi se da malo prebrzo dignes kukove i onda jedan dio dizes samo sa leđima.to je moje misljenje,mozda sam u krivu a mozda u pravu. U svakom slucaju,dobar si,brzo si digao kilazu,svaka cast!

        sent from my nokia 3410
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: Leon - slike & napredak

          Fino fino, ali priznaj da si se mučio dizati i da si dizao samo zbog ovih djevojaka iza! :P hhahaha

          Svaka čast! i da pitam, jeli se mora spustiti ova šipka skroz do poda ili kako ti radiš baciti više manje dole?! jer meni je trener rekao da nema potrebe da spuštam skroz do poda već da šipku do ispod koljena spušta i onda gore..
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: Leon - slike & napredak

            Originally posted by Dinč View Post
            Cini mi se da malo prebrzo dignes kukove i onda jedan dio dizes samo sa leđima.to je moje misljenje,mozda sam u krivu a mozda u pravu. U svakom slucaju,dobar si,brzo si digao kilazu,svaka cast!

            sent from my nokia 3410
            U pravu si skroz, forma mi nije bila ko inace.

            Originally posted by Toorop View Post
            Fino fino, ali priznaj da si se mučio dizati i da si dizao samo zbog ovih djevojaka iza! :P hhahaha

            Svaka čast! i da pitam, jeli se mora spustiti ova šipka skroz do poda ili kako ti radiš baciti više manje dole?! jer meni je trener rekao da nema potrebe da spuštam skroz do poda već da šipku do ispod koljena spušta i onda gore..
            Bičz su došle tek kasnije
            Kad otpuštam šipku onda idem malo sporije do koljena nakon čega ispustim jer ne želim da mi se previše pomiče osim zadnjeg ponavljanja kad sam je bacio.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: Leon - slike & napredak

              Dobar,ja deadlift radim s 30 kila ahahahaha jbg kad neidem u teretanu,zagrijavanje

              Comment


              • Re: Leon - slike & napredak

                Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                Dobar,ja deadlift radim s 30 kila ahahahaha jbg kad neidem u teretanu,zagrijavanje
                U gymu imas vise opcija, ali sto se tice deadlifta, svejedno je radis li kuci ili u gymu. Bitno je da imas dovoljno utega.
                Zasto samo 30kg?
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: Leon - slike & napredak

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  U gymu imas vise opcija, ali sto se tice deadlifta, svejedno je radis li kuci ili u gymu. Bitno je da imas dovoljno utega.
                  Zasto samo 30kg?
                  Ma od betona,ćale mi napravio kad skupim pare za gym onda cu ic

                  Comment


                  • Re: Leon - slike & napredak

                    Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                    Ma od betona,ćale mi napravio kad skupim pare za gym onda cu ic
                    e jbg Nije ni meni bas jednostavno. Ne trosim na gluposti, vecinu ulazem u prehranu i clanarinu
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: Leon - slike & napredak

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      e jbg Nije ni meni bas jednostavno. Ne trosim na gluposti, vecinu ulazem u prehranu i clanarinu
                      Tako i treba..

                      Comment


                      • Re: Leon - slike & napredak

                        Originally posted by Toorop View Post
                        jer meni je trener rekao da nema potrebe da spuštam skroz do poda već da šipku do ispod koljena spušta i onda gore..
                        To je rumunjski DL. To komotno ide u trening nogu, manja kilaza, constant tension i mind muscle konekcija na zadnju lozu vise nego na donja ledja ... iako ako odradis ovakav DL ka sta je on snimia, osjecat ces lozu itekako pa i nema neke potribe za ukomponiat romanian u leg trening, al opet, sve ovisi o preferencijama pojedinca.

                        Comment


                        • Re: Leon - slike & napredak

                          Nisan ekspert za konv. dl al mislin da bi stav moga bit siri, hvat uzi, sipka malo blize potkoljenici i moga bi malo vise vuc unazad. Kukovi su spomenuti, iman isti problem. Tezina dobra, brzina isto, not bad.

                          Za sve koji se pitaju zasto bacat sipku i ne radit negativni dio pokreta, slika san udzbenik iz anatomije. Obratite paznju na desni stupac, iznad plavog okvira.
                          20140303_232858.jpg

                          Edit: Slika je rotirana jebo je, skinite je pa sami rotirajte, neman ja zivaca to na mobitelu radit.
                          Last edited by Maximus1950; 04-03-14, 01:26.

                          Comment


                          • Re: Leon - slike & napredak

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Nisan ekspert za konv. dl al mislin da bi stav moga bit siri, hvat uzi, sipka malo blize potkoljenici i moga bi malo vise vuc unazad. Kukovi su spomenuti, iman isti problem. Tezina dobra, brzina isto, not bad.

                            Za sve koji se pitaju zasto bacat sipku i ne radit negativni dio pokreta, slika san udzbenik iz anatomije. Obratite paznju na desni stupac, iznad plavog okvira.
                            [ATTACH=CONFIG]17342[/ATTACH]

                            Edit: Slika je rotirana jebo je, skinite je pa sami rotirajte, neman ja zivaca to na mobitelu radit.
                            Proba sam prije sa sirim stavom, ali ne odgovara mi bas, ovaj uski mi je super. To su vise manje osobne preference.
                            Malo mi je tehnika bila losa, al objasnia sam povise zasto. Ova kilaza mi nije bila problem jer mi je sad 150kg kilaza koju pokusavam savladat kako spada i onda cu opet dizat na 155.

                            Po ovoj slici, hoces rec da bi bilo dobro bacat sipku?
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: Leon - slike & napredak

                              A tako ispada. Samo sta ces u rijetko kojoj teretani to moc napravit bez da te na glavu izbace vani. Po onome sta san vidia i cua, najveci broj ozljeda se dogodi u donjoj trecini pokreta, pa ja bacan sipku tek kad spustin do kolina, kompromisno rjesenje. Do tu su ledja jos uvik dovoljno cvrsta a s te visine necu napravit veliku buku. Dobro svima. I ti nesto slicno radis.

                              Comment


                              • Re: Leon - slike & napredak

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                A tako ispada. Samo sta ces u rijetko kojoj teretani to moc napravit bez da te na glavu izbace vani. Po onome sta san vidia i cua, najveci broj ozljeda se dogodi u donjoj trecini pokreta, pa ja bacan sipku tek kad spustin do kolina, kompromisno rjesenje. Do tu su ledja jos uvik dovoljno cvrsta a s te visine necu napravit veliku buku. Dobro svima. I ti nesto slicno radis.
                                Bas to, ja pustim kad dodjem do kolina, ali i dalje ruke drzim kako bi se manje treslo. Cak i kad bi skroz pustia sipku, nije ni bitno posto ispod stavim one spuzve pa se ne cuje previse.

                                eo bas pokusavam minjat ritam, ranije spavat i ranije se budit, sutra cu probat trening u 3popodne
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X