Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premium - slike & napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Leon - slike & napredak

    Originally posted by Dača View Post
    Staro je pravilo, kad si na hemiji, rokaj kilo piletine i pola kile pirinča dnevno i ne možeš se zayebati....


    Ali on nije na hemiji, koliko ja znam, tako da se i meni čini da je 500 g pirinča dnevno previše za njega....
    To najbolje on zna. Nemamo svi jednake dnevne aktivnosti da bi jedni drugima znali procijeniti koliko je cega puno ili malo.
    500g rize je 350g UH u danu.. Neš ti kolicine da se zabrinjava...

    Comment


    • Re: Leon - slike & napredak

      Meni stvarno nije jasno zasto se ljudi izbezume kad vide da neko jede +400g UH...

      Uzet cu sebe za primjer, ako na masi skolski rasporedim macrose i unosim 100g M(900kcal) 200g P(800kcal, zbrojeno sa M, to daje total od 1700), a ukupan unos kcal mi je oko 3800, ispada da moran unit 2100kcal iz uh ili da to preracunamo u grame, 525g UH. I to na dane kada su mi fizicke aktivnosti(izuzev treninga) vrlo vrlo vrlo nisko.

      Stvarno ne razumin cudjenje... S jedne strane ljudi godinama stagniraju i nikako ne mogu nabacit mesa na sebe, a s druge strane se krste kad neko jede kako triba.

      Comment


      • Re: Leon - slike & napredak

        Tocno to Maximire.
        Zato ja vise ne govorim nikom sto i kako i koliko jedem jer mi na qrac idu reakcije.

        Comment


        • Re: Leon - slike & napredak

          Samo bih dodao da između premiuma i maximusa ima skoro 20 kg razlike u težini...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Leon - slike & napredak

            Istina, al ima jos par faktora. Meni je taj bulk(ovu jesen) traja samo 3 miseca i cim san usporia sa rastom, isa san na defku, dakle nisan uopce forsira povecavanje kcal i bia san strasno lin, znaci, do ducana iman 200m a cak ni tu nisan isa pjeske, sve skuterom. Uz minimalno povecanje fizickih aktivnosti(npr da iman posao u kojem moran hodat barem malo) i forsiranje bulkanja, unos kcal mi je bez greske moga otic na 4500, sta bi u totalu dalo 700g UH? OMG 700g UH! #notnatty #insulin

            Comment


            • Re: Leon - slike & napredak

              Ma nisam to napisao s obzirom na kolicinu nego nek unosi dovoljno kalija i vlakana da ima smisla toliko uh. Znam po sebi ak ne unesem dovoljno vlakana pola toga ne probavim tj. ne osjetim efekt od velike kolicine uh. A samim time ako tijelo bolje iskoristava uh manje je potrebno. A i pito sam ga vec za fizicku aktivnost i reko je da nije nesto extra aktivan van teretan ako se dobro sjecam. Bez dovoljno vlakana i kalija tijelo nemoze na pravi nacin iskoristit uh i spremit it ko glikogen i onda uzalud ti trpas to je bila poanta. A naravno da kolicina zavisi o metabolizmu, misicnoj masi, aktivnosti itd...

              Comment


              • Re: Leon - slike & napredak

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Istina, al ima jos par faktora. Meni je taj bulk(ovu jesen) traja samo 3 miseca i cim san usporia sa rastom, isa san na defku, dakle nisan uopce forsira povecavanje kcal i bia san strasno lin, znaci, do ducana iman 200m a cak ni tu nisan isa pjeske, sve skuterom. Uz minimalno povecanje fizickih aktivnosti(npr da iman posao u kojem moran hodat barem malo) i forsiranje bulkanja, unos kcal mi je bez greske moga otic na 4500, sta bi u totalu dalo 700g UH? OMG 700g UH! #notnatty #insulin
                Nego mene tu zanima jedna stvar. Ti si reko da imas 2,3 obroka u danu i da se drzis toga. Sta je to onda bilo minimalno 150 uh po obroku, a nekad i vise ? I sad ti meni reci da ti stvarno mislis da je tvoje tijelo to iskoristilo sve i da pola nije u wc-u zavrsilo?

                Comment


                • Re: Leon - slike & napredak

                  3 obroka, i ne racunan voce i sejk u to. Trenutno je tako a tada je bilo 4-5 obroka, opet ne racunajuci voce i sejk.

                  Btw sada san pojea cca 130g UH za rucak, ako stvarno pola propadne, onda san u gadnom deficitu zadnjih par miseci.

                  Comment


                  • Re: Leon - slike & napredak

                    Razlika je sto sam prije unosio 400g UH, stagnirao ili biljezio minimalni pomak, a sada s 540g UH dnevno ostvarujem napredak.
                    Povrce mi je slabija strana u prehrani. Ne unosim dovoljno, ali opet ne izbjegavam u potpunosti.

                    Imam feeling kako mi tijelo dobro odgovara na ovu promjenu, cak osjecam da mogu unijet vise UH.


                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    do ducana iman 200m a cak ni tu nisan isa pjeske, sve skuterom.
                    Skuterom do ducana
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: Leon - slike & napredak

                      Originally posted by Svitogor View Post
                      Teska Kina. Svaki dan skoro po kile rize, dopizdi li to?
                      Ne moze dosadit Gust mi je, a i sta se mora nije tesko.





                      Da se nadovezem na dnevne aktivnosti. Nista pretjerano. Medium activity, ali se zato izubijam na treningu.. Jucer sam nakon treninga nogu jedva setao, noga mi se malo tresla i pogotovo nakon treninga stalno sam gladan. Svakih 90ak min moram nesto pojest ili sam nervozan
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: Leon - slike & napredak

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        3 obroka, i ne racunan voce i sejk u to. Trenutno je tako a tada je bilo 4-5 obroka, opet ne racunajuci voce i sejk.

                        Btw sada san pojea cca 130g UH za rucak, ako stvarno pola propadne, onda san u gadnom deficitu zadnjih par miseci.
                        Nisi u deficitu nego je taman kolko treba, a dobar dio zavrsi u wc - u Uglavnom pazi na dovoljno vlakana u obroku sa uh a, i sto imas manji bf tijelo bolje iskoristava uh, al sve preko 100 g uh po obroku je nemoguce za probavit za natural osobu u vecini slucajeva pa zavrsi u salu ili u wc -u

                        Comment


                        • Re: Leon - slike & napredak

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Razlika je sto sam prije unosio 400g UH, stagnirao ili biljezio minimalni pomak, a sada s 540g UH dnevno ostvarujem napredak.
                          Povrce mi je slabija strana u prehrani. Ne unosim dovoljno, ali opet ne izbjegavam u potpunosti.

                          Imam feeling kako mi tijelo dobro odgovara na ovu promjenu, cak osjecam da mogu unijet vise UH.




                          Skuterom do ducana
                          Ukratko bez dovoljno vlakana i kalija pola te kolicine uh koje uneses ne probavis i zato imas osjecaj stalno da si gladan i da mozes unjet tolko uh A sto vise unosis dio se na posljetku ipak probavi hehe

                          Comment


                          • Re: Leon - slike & napredak

                            Originally posted by Homemade View Post
                            Ukratko bez dovoljno vlakana i kalija pola te kolicine uh koje uneses ne probavis i zato imas osjecaj stalno da si gladan i da mozes unjet tolko uh A sto vise unosis dio se na posljetku ipak probavi hehe
                            Pogresno si me shvatio. Gladan sam uvijek nakon treninga i to je dobra stvar. Kada imam day off ili prije treninga, situacija je sasvim normalna.
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: Leon - slike & napredak

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Pogresno si me shvatio. Gladan sam uvijek nakon treninga i to je dobra stvar. Kada imam day off ili prije treninga, situacija je sasvim normalna.
                              No uglavnom nebitno, ako rastes i ne dobivas salo onda skroz zanemari moje savjete i drzi se toga sto radis to je najbolji savjet Malo vise pojedes, malo vise zavrsi u wc-u al bar nikad nisi gladan tako da pici dalje i napreduj

                              Comment


                              • Re: Leon - slike & napredak

                                Originally posted by Homemade View Post
                                Nisi u deficitu nego je taman kolko treba, a dobar dio zavrsi u wc - u Uglavnom pazi na dovoljno vlakana u obroku sa uh a, i sto imas manji bf tijelo bolje iskoristava uh, al sve preko 100 g uh po obroku je nemoguce za probavit za natural osobu u vecini slucajeva pa zavrsi u salu ili u wc -u
                                Iz tvojih prethodnih postova, zaključno sa ovim, bi se dalo zaključiti da jedina razlika gdje će UH završiti, dakle u salu ili wc-u, je u tome da li se uz UH unosi dovoljno vlakana?
                                Simplify.

                                There are no shortcuts to any place worth going.

                                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                                HARDER.


                                Comment

                                Working...
                                X