Announcement

Collapse
No announcement yet.

Carl Wind

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Carl Wind

    zanimljivo je kad jedem a uvijek jede mnogo kalorija ,u robi sam bilo kojoj robi msm ,sam puno jači u izgledu nego ljudi koji imaju definiciju ,to je prednost jedenja obilnih obroka,ne patis se ,jaci si ,vise testosterona ,hormona rasta ,vise serotonina-vise opustanja ,vise sperme ,sve vise ,a malo vise i sala ,neš ti problema ,u robi sam ko tenk ,kad se skinem na plazi obal sam i vodenast kano renesansni ljepotani ,gdje si vidio pojam ljepote mršav čovjek u licu i pun steroida kad skine majicu monstrum ,pa gdje je to ljepota ljudi dragi ,treba biti Zdrav ,Jak ,lijepe zube imati zdrave ,zdrave kosti ,a to kosti je vazan estrogen ,zatim biti ono što se kaže rumen čovjek ,a ne ko ovi poznati fejs treneri ,jaki misici kemija itd ,a koža se raspada nezdravo izgleda ,zubi loši i oči čudne ,očiti znakovi nezdravog tijela ,
    kad mi oni stave svoj nalaz krvi ,ali kompletni nalaz krvi ,jetre i organa ,onda cu priznati da je dobro žderati 250 grama mesnih proteina i uzimati stimulanse i steroide

    Comment


    • Re: Carl Wind

      Originally posted by staragarda View Post
      Hehehe ludilo..
      Carl ajde tri dana nista ne soli.kalij neka ti bude visoko tj kao do sada sto jest pa da vidimo kad izbacis potkoznu vodu.
      Moze?
      KOOOi????????????? 10 grama soli treba dnevno jesti

      Korejski vojnici jedu 30 grama soli dnevno grama sala nemaju jer jedu puno ugljikohidrata i malo masti .

      mjerio sam u krvi sol (natrij msm) tad sam jeo 15 grama soli dnevno i pokazalo je cak nakon dorucka da mi je na donjoj granici sol u krvi , dakle moji bubrezi su extra ,sve to izbace odmah .

      Ja volim jesti dobro ,treba samo dobro jesti ,evo upravo pojeo 500 grama kruha (da ,ima kvasac i sol ) i močio kruh u blendane smrznute zrele banane koje sam dodatno zasladio šećerom .

      Osjećam silu na silu ,moje tijelo je nuklearni reaktor ,a vi se patite ,a danas dan potpunog odmora kao i svake subote ,idem leci na plazu i suncati se i to je sve sto cu radit ,a jesti cu do sitosti ,ukusno mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmm <3

      Comment


      • Re: Carl Wind

        Hehe ok..mislio sam eksperimentalno....da izbacis vodu i slikas se..mozda bis izbacio 10 kg vode..pa bis pokazao 10%bf...
        Jbga nista onda
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: Carl Wind

          Originally posted by staragarda View Post
          Hehe ok..mislio sam eksperimentalno....da izbacis vodu i slikas se..mozda bis izbacio 10 kg vode..pa bis pokazao 10%bf...
          Jbga nista onda

          neću radije ću na kemoterapiju da izgubim 30 kg brže je i mogu pit vode.

          ili na atkins dijetu i to bez masti samo proteini + kemoterapija + efedrin i salbutamol .

          samo kako dobit rak ,kad imam imunitet koji ni Kalifornijski stroj za mjerenje imuniteta najskuplji na svijetu ne bi mogao izmjeriti ,trebali bi da posude stroj od Svemiraca da mi izmjere imunitet . .

          Comment


          • Re: Carl Wind

            Originally posted by Carl Wind View Post
            g brže je i mogu pit vode.

            .
            pa i ova tri dana sto sam ti reko da odradis trebas piti puno vode ...
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: Carl Wind

              Hoce li tko zakljucat ovu hebenu temu?
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • Re: Carl Wind

                Ako se tomijeva nije zakljucala netreba se niti jedna druga ikad zakljucati
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • Re: Carl Wind

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  neću radije ću na kemoterapiju da izgubim 30 kg brže je i mogu pit vode.

                  ili na atkins dijetu i to bez masti samo proteini + kemoterapija + efedrin i salbutamol .

                  samo kako dobit rak ,kad imam imunitet koji ni Kalifornijski stroj za mjerenje imuniteta najskuplji na svijetu ne bi mogao izmjeriti ,trebali bi da posude stroj od Svemiraca da mi izmjere imunitet . .
                  Ja da imam takav imunitet uzeo bi double stack sterkaca, ipak tebi nista ne moze bit kada imas takav imunitet + si mjesavina bantutu borca s africkog kontinenta . I nakon godinu dana koristenja svega puknuo bi jednu kvalitetnu sliku sa 12 % bf-a . I da pojacao bih UH na 1400 da sam na tvom mjestu.
                  "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                  Comment


                  • Re: Carl Wind

                    Originally posted by Draven View Post
                    Ja da imam takav imunitet uzeo bi double stack sterkaca, ipak tebi nista ne moze bit kada imas takav imunitet + si mjesavina bantutu borca s africkog kontinenta . I nakon godinu dana koristenja svega puknuo bi jednu kvalitetnu sliku sa 12 % bf-a . I da pojacao bih UH na 1400 da sam na tvom mjestu.
                    nisam ja ti .

                    Comment


                    • Re: Carl Wind

                      Kakav si ti *****, pa to nisu istine.
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Carl Wind

                        Ko je tebe pustia iz ludare majko moja.. temu lock down hrpa baljezgarija

                        Comment


                        • Re: Carl Wind

                          Hahaha pa placem.

                          Kad narastem, i ja zelim biti renesansni ljepotan!

                          Comment


                          • Re: Carl Wind

                            Citam i ne vjerujem.... 🙊🙈
                            "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                            --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                            Comment


                            • Re: Carl Wind

                              IMG_5011.jpg


                              masa je majka a ja majke poštujem .

                              Comment


                              • Re: Carl Wind

                                Dobro, nisi baš nešto preterano masivan, ali nisi loš...

                                Samo rokaj...
                                Last edited by Dača; 30-08-14, 15:58.
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X