Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly

    Pa šta sad i da posegne za hormonima? Big deal. Pogotovo u 40-tima kad je čak i poželjno.
    Sretno Kelly.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • Re: kelly

      Kod mene u teretani je gospodin sa svojih 65 godina koji je na terapiji hormonima.
      I čovjek izgleda i osjeća se odlično. Naravno da smo svi sjeli na dupe kada nam je rekao koliko ima godina.
      Zato Keli, samo naprijed. Nešto me ubolo, a mislila sam da je trava...

      Comment


      • Re: kelly

        Sa sređenom ishranom , ozbiljnim treninzima,velikim odricanjem i dovoljno sna kelly tim režimom bez problema može kroz godinu dana na binu.Vi što pišete tu gluposti ste vjerovatno isfrustrirani gledajuči svog oca koji sjedi doma u fotelji drži pivu u ruci,šalta programe na tv-u ima škembu kao sumo borac i priča non stop o tome kako je prije 20 godina bio zgodan i trebe su padale na njega a danas ima godina isto kao naš kelly.Draga gospodo kelly je sportaš i on če se truditi da postigne rezultate jer ima konjsku volju da napravi to i zato nemojte pisati gluposti.Kelly nadam se da ti neču pokvariti topic ovime,ali slika govori 1000 riječi.Ako hočeš obriši !!!
        Attached Files

        Comment


        • Re: kelly

          Originally posted by Dalibor
          Pa šta sad i da posegne za hormonima?
          upravo to...ne mogu da vjerujem cime se opterecuju ljudi. Neka radi covjek kako misli da mu je najbolje,...a siguran sam da bar on nece pogresno odluciti, ako je vecina pogrijesila ili grijesi. Kelly zna sta radi. Istina, u usporedbi sa gore navedenim zaostaje...ali isto tako, sve je jos otvoreno. Majku mu pa nije mu 70 godina. Covjek ima godina ali je fit kao momak od 20...u odlicnoj je formi, zivi zdravi, trenira redovno...i vjerujem da ako mu i zdravlje posluzi, da moze za koju godinicu ogroman posao da odradi, i opet d amu ne bude kasno za neke stavri. Uzeti hemiju...PA STA,..ne mogu da vjerujem kako neki gledaju na te stavri,...kao oni koje ismijavamo ovde na forumu kada pocnu da pricaju..''aaa ovaj uzima proteJine, onaj uzima ono...''.

          Kelly ulog je velik,...ali,..gdje god se zeli ostvariti nesto, bez obzira sta da je upitanju, i ulog i odricanja su velika. Zato stari samo navali,...ne vidim razloga zasto ne bi mogao uspjeti.

          p.s. ovo stari se ne odnosi na godine hahaha
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • Re: kelly

            naka čovjek poseže za svojim snovima.
            Ja se osobno nebi moga za to opredjelit jer je to velika potrošnja novca i vremena, To svi znate. Ja neznam kako kellyu život ide ali znam da većina hrvata sklapaju kraj s krajem i nedozvoljavaju sebi da ulazu u takve avanture

            Comment


            • Re: kelly

              u ovoj temi sam dosta gluposti procitao...

              sve u svemu kelly dobar napredak

              sve je u volji, a ti volje imas

              Comment


              • Re: kelly

                Originally posted by kelly
                Dečki slažem se sa vama, evo već sam rekao (da se ne ponavljam):
                Originally posted by kelly
                Hvala ljudi svima za komentare, znam da može i bolje, i bit će, tek mi je 42. godina...


                Ako bude mogućnosti (uglavnom financije), bit će i rezultata, ne ovisi o meni, ja volju imam...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: kelly

                  Kelly sad samo pitam. Stvarno vas ne zelim uvrijediti niti provocirati. Kako to uz sve znanje koje imate o treningu, prehrani, dodacima prehrani i dob u kojoj ste se poceli bavit ovim sportom tj. kao dijete nemate nekih vecih rezultata?
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • Re: kelly



                    nego, mislim da ste vi malo fulali i da kelly se ne bavi bbom cijeli život.
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • Re: kelly

                      Originally posted by Wolf1524
                      Kelly sad samo pitam. Stvarno vas ne zelim uvrijediti niti provocirati. Kako to uz sve znanje koje imate o treningu, prehrani, dodacima prehrani i dob u kojoj ste se poceli bavit ovim sportom tj. kao dijete nemate nekih vecih rezultata?
                      pa citaj temu ispocetka...

                      zena,djeca,godine baustele i ne treniranja su ucinili svoje..

                      al je sad zatu bas u pravom BB gasu

                      Comment


                      • Re: kelly

                        Originally posted by Wolf1524
                        Kelly sad samo pitam. Stvarno vas ne zelim uvrijediti niti provocirati. Kako to uz sve znanje koje imate o treningu, prehrani, dodacima prehrani i dob u kojoj ste se poceli bavit ovim sportom tj. kao dijete nemate nekih vecih rezultata?
                        Sve je OK, imate pravo pitati sve...

                        Idemo razjasniti neke stvari...ovdje sam se predstavio:
                        viewtopic.php?f=1&t=513&p=2267#p2267
                        citat:
                        Originally posted by kelly
                        Imam 172/80, rođen 1969.
                        Vježbam još od predškolskog doba, odkako znam za sebe, atletika i gimnastika, bio sam jedan od najbržih u trčanju u osnovnoj školi. Volio sam puno hodati na rukama pa sam često zabavljao ljude s time.
                        Trenirao sam jedno vrijeme dizanje utega, najviše što sam osvojio je 6. mjesto u bivšoj Yugi, naravno prije rata.
                        Uvijek sam kombinirao borilačke vještine sa utezima i gimnastikom.
                        Godinama sam trenirao kick boxing, plivanje, dobar sam i u stolnom tenisu.
                        Od prošlog ljeta sam puno više u BB-u, iako sam uvijek jednom nogom bio u njemu.
                        To je to...
                        Kao što je Mirza rekao, a i korda dobro primjetio, nisam ja cijeli život samo u BB-u, nisam ni sada samo u BB-u, ja sam svestrani sportaš i ne mogu biti samo u jednom sportu.
                        Moj primarni sport je K1, tek sam se zadnjih godina malo ohladio od toga i puno više posvetio oblikovanju tijela.
                        Nikad nisam imao ni preveliku ni premalu masu, niti preveliki bf, najveća masa koju sam imao bilo je oko 85 kg prije par godina.
                        Ja i sada uz teretanu redovno šprintam, vozim bicikl, odem na plivanje, odigram stolni tenis itd...
                        Znači uvijek sam imao jedno skladno tijelo, tijelo jednog borca, a borac ne može imati masu jednog bildera.

                        Toliko o sportu...

                        Ovo je sportski forum i ne želim o politici, ali samo ukratko;
                        Ja sam iz jednog mjesta koje je bilo okupirano tijekom rata, tako da sam godinama imao status prognanika, bio sam u HV 91-96 sa prekidima, teško se živjelo, 92. su plaće bile 100-150 DEM a ja sam počeo od nule, sa ženom bez posla i sa dvoje male djece...uz sve te probleme i obaveze uvijek sam trenirao koliko sam mogao, sigurno da mi je važnije bilo ići zaraditi dnevnicu nego odraditi trening, iako sam želio obrnuto...nemam bogate roditelje ni rodbinu, sve što imam stekao sam sam sa svojih 10 prstiju...

                        Originally posted by Wolf1524
                        nemate nekih vecih rezultata?
                        Imam rezultate ogromne: starija kćer mi završava prvu godinu faxa, ispite daje u rokovima, mlađa kćer je završila drugi srednje kao jedna od najboljih u razredu, imam dobru ženu i dobar brak, vozim novi auto, imam kuću katnicu, imam prijatelje iz djetinjstva i rata koji se na prste broje, imam bogat društveni život itd...ne bih to nikad mjenjao za sve medalje ovoga svijeta...
                        Misliš li da su Janica i Blanka sretniji od mene sa svim tim medaljama? Nažalost nisu...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: kelly

                          kelly

                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • Re: kelly

                            čekajte samo kad budete ošli od staraca, to jest počeli sami snosit troškove, pa kad dođu novi izdaci za koje niste ni sanjali.... nije to lako jbt
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • Re: kelly

                              Eto sad je svima sve jasnije,drago mi je Kelly šta si tako sretan u životu to je danas rijetkost....Mislim da se sreća ne mjeri ni u novcu ni u medaljama ,jer za sreću je potrebno tako malo ....Sretno Kelly ,evo baš san danas pročita šprinterica iz Jamajke trči na 100 m ,11.84 a ima 50 godina i sad će trčat štafetu na nekom mitingu,tako da samo nebo je granica..........
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment


                              • Re: kelly

                                ispravak, sprinterica iz slovenije...
                                marely ottey
                                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                                Comment

                                Working...
                                X