Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly

    kely ostavio si me bez komentara u pozitivnom smislu JA TI SKIDAM KAPU SA GLAVE. jer sam se nasao u nekim djelovima tvoje zivotne price !!!!! nazalost i ja sam krenuo od nule u svim aspektima zivota!!!!
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • Re: kelly

      Originally posted by CRombo
      Originally posted by SEVER
      Originally posted by kelly
      Misliš li da su Janica i Blanka sretniji od mene sa svim tim medaljama? Nažalost nisu...
      Samo na ovo moram napomenuti;

      To ti ne znaš.
      mislis da ima sritnijeg covika od covika koji je sam podiga svoju familiju, ima svoje potomke?
      mislim da je za takvog covika on sam sebi najsritniji....
      I ja podižem svoju familiju i imam svoje potomke, ali ne znam jesu li Janica ili Blanka sretnije od mene.
      Originally posted by daedraug
      Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
      Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

      Comment


      • Re: kelly

        Mogu reci kelly da to uopce nisam gledao iz toga kuta i sad se osjecam glupo. Stoga oprostite na glupom pitanju i svaka vam cast.
        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

        Comment


        • Re: kelly

          nije ni bitno jesu li one sritnije...
          ali ako si ti pošteno odradija svoj posao i ostavio svoje potomke na ovome svijetu, te im osiguravas egzistenciju,a ktome imas i zenu koja te voli, ima li sritnijeg covika od tebe?

          ma ni bill gates nije toliko sritan sa svojim pustim parama.

          Comment


          • Re: kelly



            pogledajte ovo ,

            sorry Kelly zaboravija sam kako direktno stavit video.....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • Re: kelly

              Ma kelly je zakon.
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • Re: kelly

                Originally posted by SEVER
                Originally posted by kelly
                Misliš li da su Janica i Blanka sretniji od mene sa svim tim medaljama? Nažalost nisu...
                Samo na ovo moram napomenuti;

                To ti ne znaš.
                Moram se složit. Ne vidim zašto bi one bile nesretne?!
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • Re: kelly

                  Originally posted by Dalibor
                  Originally posted by SEVER
                  Originally posted by kelly
                  Misliš li da su Janica i Blanka sretniji od mene sa svim tim medaljama? Nažalost nisu...
                  Samo na ovo moram napomenuti;

                  To ti ne znaš.
                  Moram se složit. Ne vidim zašto bi one bile nesretne?!
                  Čovjek je to tako napisao,nebitno je jeli to Janica ili Blanka,Pero ili Bill Gates. Htio je reci da moze bit sretan bez medalja i novaca koje oni imaju..Mozda oni pored svega toga nisu sretni,nikad neznaš.
                  Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                  Comment


                  • Re: kelly

                    .... kelly kralju samo naprijed

                    Comment


                    • Re: kelly

                      samo naprijed, a vidli smo s kakvom ekipom kelly trenira dole u osijeku
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • Re: kelly

                        Originally posted by Zoki
                        Šala mala ! Kelly je mislio da je sretniji od njih jer ima nešto što Blanka i Janica nemaju,a to su sigurno oni zbog kojih živimo,naša djeca!!! Đabe ti medalje i pare kada si heroj samo preko medija,a kada dođeš kući plačeš sam u 4 zida.I tako život prolazi i prolazi...utoneš u duboku starost,dođu mlađe generacije pokupe ti medalje i onda još više plačeš jer vidiš koliko si glup što si cijeli život ganjao karijeru a na vlastitu obitelj nisi nikada ni pomislio. Nasuprot ovome naš kelly kada dođe sa treninga ima koga poljubiti,popiti kavu,pričati...a sigurno če za 20 godina držati svoje unuke u krilu i pokazivati im slike sa "BIHAĆ OPEN-a" da pogode pod kojim brojem je deda



                        Bullshit! Zoki, oni imaju pareeeeee, puno paaraaaaaaa, a dok imaš pare, sretan si.
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • Re: kelly

                          Originally posted by Preobraceni
                          o kelly o kelly imaš ti puno strahopoštovanja na ovom forumu svi ti se boje reć da ti je ta ideja loša. A ako ti to tko kaže onda ti se ispričaje zbog toga
                          Ideja je možda loša a možda i nije...obrazloži zašto je.
                          Osobno mislim da je svaka volja za vježbanjem i za natjecanjem poželjna i pozitivna kod svih ljudi...

                          Reci zašto se ti natječeš u kick boxingu? Zašto ti imaš pravo natjecati se a drugi nemaju?

                          Osim toga cilj tvog boravka na forumu je samo provocirati i provocirati, a to su već svi skužili, tako da se više nitko i ne obazire na tvoje laprdanje...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: kelly

                            Originally posted by Zoki
                            Šala mala ! Kelly je mislio da je sretniji od njih jer ima nešto što Blanka i Janica nemaju,a to su sigurno oni zbog kojih živimo,naša djeca!!! Đabe ti medalje i pare kada si heroj samo preko medija,a kada dođeš kući plačeš sam u 4 zida.I tako život prolazi i prolazi...utoneš u duboku starost,dođu mlađe generacije pokupe ti medalje i onda još više plačeš jer vidiš koliko si glup što si cijeli život ganjao karijeru a na vlastitu obitelj nisi nikada ni pomislio. Nasuprot ovome naš kelly kada dođe sa treninga ima koga poljubiti,popiti kavu,pričati...a sigurno če za 20 godina držati svoje unuke u krilu i pokazivati im slike sa "BIHAĆ OPEN-a" da pogode pod kojim brojem je deda
                            Mislim da je dosta više da Kellyu kvarimo temu. Ponavljam još jednom. One nemaju razloga biti nesretne. Tko kaže da neće imati djecu u budućnosti. Dapače. Nisu stare babe, vjerovatno ni impotentne da ne bi imale djecu.
                            Al ponavljam. Ne kvarimo čovjeku temu.

                            Kelly još jednom. Pozdržavam te u tvom naumu. Hoćeš li ići ili ne na natjecanje trenutno nilje važno. Važno je da imaš cilj i želju k tome što će te voditi boljem rezultatu.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • Re: kelly

                              Originally posted by kelly
                              Originally posted by Preobraceni
                              o kelly o kelly imaš ti puno strahopoštovanja na ovom forumu svi ti se boje reć da ti je ta ideja loša. A ako ti to tko kaže onda ti se ispričaje zbog toga
                              Ideja je možda loša a možda i nije...obrazloži zašto je.
                              Osobno mislim da je svaka volja za vježbanjem i za natjecanjem poželjna i pozitivna kod svih ljudi...

                              Reci zašto se ti natječeš u kick boxingu? Zašto ti imaš pravo natjecati se a drugi nemaju?

                              Osim toga cilj tvog boravka na forumu je samo provocirati i provocirati, a to su već svi skužili, tako da se više nitko i ne obazire na tvoje laprdanje...

                              hah nije da ne provociran ali ni ne govorim laži...
                              Ako te stvarno živciram banaj me i obečajem da se neću više vračat

                              Comment


                              • Re: kelly

                                Originally posted by Preobraceni
                                hah nije da ne provociran ali ni ne govorim laži...
                                Ako te stvarno živciram banaj me i obečajem da se neću više vračat
                                Ne bojim se ja tebe ni tvojih riječi, dok ne vrijeđaš forumaše nema razloga da te banamo, a to što laprdaš to je tvoj problem, praviš budalu od sebe a ne od mene.

                                Odgovori na pitanja...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X