Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly

    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by robertost
    On smatra da je on buduća nada u kickboxingu.....hahah E kad smo već kod toga prijatelj mi se upisa na kickboxing i u 30 ak dana izgubija 12 kg ja ga nisan moga pripoznat......

    Znam o čemu pričaš. Također imam frenda koji je krenuo na kickboxing i doslovno se izgladnjivao mjesec dana jer svi znamo da su masa i brzina u korelaciji. On se izgladnjivao kako bi smršao i time poboljšao brzinu udarca.
    mislim da sam negdje citao da nije tako...

    Comment


    • Re: kelly

      Originally posted by robertost
      On smatra da je on buduća nada u kickboxingu.....hahah E kad smo već kod toga prijatelj mi se upisa na kickboxing i u 30 ak dana izgubija 12 kg ja ga nisan moga pripoznat......
      Ma nikad ništa od mene u kickboxu.
      Meni taj sport dobro leži i iman dosta straho poštovanja od protivnika.
      Ali neman ja te predispozicije i godine u teretani su me ukrutile tako da sad bi treba promjenit cjeli stil treninga u teretani da mogu doći do svog punog potencijala u kickboxu.

      Comment


      • Re: kelly

        tako je majstore,...jebo sve one vrhunske borce i opcenito sportase koji gube vrijeme u teretani, pokusavajuci da svoje performanse dignu na visi nivo, svoju jcunu, brzinu, eksplozivnost,a da pritome ostanu fleksibilni. ma idioti sve.
        samo ti svoj posao,..sve je ovo mahnito na forumu...ja vjerujem da ces ti pronaci bolje metode od *****e teretane da dodjes do svog cilja. pusti dizanje tereta, bench ovo ono,..to te samo ''nabije'' ukruti..i ni na sta ne licis,..hodas kao robot...

        jebte kelly dobro ti imas zivaca za ovakvu raspravu a i ostali koji se samo loze,..pustite momka, ima svoje neke vizije, svoje shvatanje, razmislanje... svjesno idete slijepim putem.. napravi se od fine teme cirkus, zato sto se pojedinci opterecuju glupostima, sto je najgore..tudjim glupostima (daleko od toga da je kelly-eva namjera glupost,..)... ne znam samo sta se toliko ima komentarisati na to sto on namjerava,..hoce-nece-moze- ne moze.

        Rekao je da HOCE, i realno MOZE...drzite fige,..i iscekujmo... bezveze se dizu tenzije,..ode rasprava u deset pravaca...
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: kelly

          Šta se mene tiče,zadnje dvije stranice bi se u ovoj temi trebale obrisat i poštedit gluposti,ipak je ovo tema o kelly-u i njegovom napretku a ne nekim pustim raspravama koje i onak nemaju smisla biti u ovoj temi,a ni na ovom forumu.
          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

          Comment


          • Re: kelly

            Originally posted by Big one
            kelly gdje treniras?
            Osijek XXL, ovaj manji kod groblja.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: kelly

              Ovo sam se sinoć u prolazu uslikao na hladno, onak jedna opuštena poza...idem se još malo izrezati pa ću na masu za koji mjesec...

              [attachment=0:3w0yi4kg]DSC01124.JPG[/attachment:3w0yi4kg]
              Attached Files
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: kelly

                Dobro se skinulo masti.
                Iduće sezone čekat te puno posla. Vjerujem da znaš što moraš i isto tako sam uvjeren da ćeš do narednog ljeta uspjeti nabaciti par kilograma mišićne mase.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • Re: kelly

                  Ići će mast još dole, imao sam neke obaveze i pauze, od neki dan opet opasno udaram na mast, ne idem u veliki deficit kako bih očuvao što više mišića, najbolje polako ali sigurno...što se tiče mase ova zima je moja...

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: kelly

                    ramena i prsa idu, stomak napreduje..ali ruke... deri ih..
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • Re: kelly

                      stvarno odličan napredak.
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • Re: kelly

                        Danas sam se baš gledao u gymu nakon treninga, i ruke su napredovale samo se ovdje ne vidi, kažem ovo je na hladno...za par tjedana ću se uslikati u gymu nakon treninga dok sam napumpan...



                        Ali nema mi ništa ljepše nego vidjeti ovaj six pack...mislim da ovo sada nije više od 11% PMT, s tim da su mi noge bolje od gornjeg dijela...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: kelly

                          Originally posted by kelly
                          što se tiče mase ova zima je moja...

                          i ti voliš sarmu jel

                          e i dobro to izgleda, nekako su mi najuočljivija prsa , nekako siroka

                          Comment


                          • Re: kelly

                            Odličan napredak!
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • Re: kelly

                              Odlična definicija !! Koliko je palo kg???

                              Comment


                              • Re: kelly

                                Originally posted by rebound
                                Odlična definicija !! Koliko je palo kg???
                                Nemam kućnu vagu pa se ne važem redovno, samo kad odem kod nekoga tko ima...mislim da sam sad negdje oko 75-77 kg ali bitan je dobar izgled a ne kilaža...

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X