Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by hardstyle91
    Originally posted by Vendetha
    ajde ajde...ne trabunjaj
    Originally posted by giusseppe7777
    ma daj odlicne su ti ruke, nemoj me ljutit
    ajd ajd, imam mrcinske ruke , prestat cu ih radit da ne narusim simetriju
    hahah..kao da slusam mog trening partnera....
    kad pocne da kuka..a rucka ogromna...pa mu ja kazem ajde ne kaki pogledaj kolika ti je ruka..i onda ide ista ta recenica...prestace on da trenira ruke..preogromne su
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: hardstyle91

      to je to, sva sreca pa su mi ruke i listovi skoro pa jednaki
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: hardstyle91

        postajem emo
        [attachment=2:l651jw3g]Copy of P7180212.JPG[/attachment:l651jw3g]
        [attachment=1:l651jw3g]Copy of P7180213.JPG[/attachment:l651jw3g]
        [attachment=0:l651jw3g]Copy of P7180208.JPG[/attachment:l651jw3g]
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          [attachment=0:1urv442a]Copy of P7180207.JPG[/attachment:1urv442a]
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            zaustavi se vise...iz profila te covjek vise i ne moze vidjeti

            odlicno druze

            kakav je rezim ishrane sad...odrzavas samo ili ?
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Trbuh je vrh ali mi se čini da su ti se prsa lagano smanjila. Vjerovatno smanjenjem BF-a.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Odlično je ovo
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Originally posted by Vendetha
                  zaustavi se vise...iz profila te covjek vise i ne moze vidjeti

                  odlicno druze

                  kakav je rezim ishrane sad...odrzavas samo ili ?
                  hvala kolega...prehrana je trenutno na 86 kg - 230-240P - 150 - 220 UH (cikliram) - oko 60 M, ali opet cu spomenuti kako sam nekarakter zadnjih tjedana, svaki 2. - 3. dan pao je 1 junk obrok od oko 2000 - 3000 kcal, ali sam ja to naravno korigirao uvijek slijedeci dan sa 2 - 3 sata kardija vise, jednostavno patim od povecanja BF-a barem sada preko ljeta, mogu reci da sam glup/bolestan
                  Originally posted by Dalibor
                  Trbuh je vrh ali mi se čini da su ti se prsa lagano smanjila. Vjerovatno smanjenjem BF-a.
                  Hvala Dalibore, ipak je ovo relax, sa prsima sam zadovoljan, na defki su isplivala i postala gušča posto ih forsiram 2 puta tj. 2. put sa manjim volumenom cisto da ostanu stimulirana kroz tj., ali na ovim slikama su ispala, slazem se, manja nego inace
                  Originally posted by Bulldog
                  Odlično je ovo
                  Hvala Bull
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    uzak struk i dobra manekenska figura. Svaka čast , ovo izgleda fantastično! (no homo)
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Originally posted by rxownz
                      manekenska figura.
                      ej, necemo se sad vrijedjati

                      Originally posted by hardstyle91
                      hvala kolega...prehrana je trenutno na 86 kg - 230-240P - 150 - 220 UH (cikliram) - oko 60 M, ali opet cu spomenuti kako sam nekarakter zadnjih tjedana, svaki 2. - 3. dan pao je 1 junk obrok od oko 2000 - 3000 kcal, ali sam ja to naravno korigirao uvijek slijedeci dan sa 2 - 3 sata kardija vise, jednostavno patim od povecanja BF-a barem sada preko ljeta, mogu reci da sam glup/bolestan

                      vidi,...mozda ce ti ti dzankovi cak i olaksati stvari.
                      Uglavnom psihicki, sto ce ti i omoguciti duze da odrzavas formu,..ja 5 mjeseci nisam dzankovao,..i jednostavno ne mogu vise,..sve postaje smorno.
                      Cak sam evo i kardio poceo da preskacem,... zato se kljukam kofeinom
                      uglavnom nemoj se previse opterecivati..a zbog i jako niskog bf dolazis i pred katabolicko stanje...a cak i da krenes pametno na masu, formu nece uspjeti tako brzo da narusis
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by Vendetha
                        Originally posted by rxownz
                        manekenska figura.
                        ej, necemo se sad vrijedjati

                        ispričavam se, fitness model
                        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Ma taman za pikice barit
                          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Originally posted by Vepar24
                            Ma taman za pikice barit
                            Prije jednu devojku patrijahalnu da zbaaaaris, to su muke Bozje bile.

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Odlicno,pogotovo trbuh.
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Originally posted by rxownz
                                uzak struk i dobra manekenska figura. Svaka čast , ovo izgleda fantastično! (no homo)
                                Tnx rxownz, ma ostavljam se bb-a, idem se gurat među anoreksicne kurve koje smrcu kokain i dat im pokoji savjet kako "ocuvati" misicnu i kostanu masu
                                Originally posted by Vendetha
                                vidi,...mozda ce ti ti dzankovi cak i olaksati stvari.
                                Uglavnom psihicki, sto ce ti i omoguciti duze da odrzavas formu,..ja 5 mjeseci nisam dzankovao,..i jednostavno ne mogu vise,..sve postaje smorno.
                                Cak sam evo i kardio poceo da preskacem,... zato se kljukam kofeinom
                                uglavnom nemoj se previse opterecivati..a zbog i jako niskog bf dolazis i pred katabolicko stanje...a cak i da krenes pametno na masu, formu nece uspjeti tako brzo da narusis
                                Pa definitivno je lakse psihicki, ali naravno ne zelim da tako bude, ipak volim mirnu savjest, sta ja znam, ali vjerujem ti za ovo da je dosadno, lako se gubi motivacija sto se dulje drzi clean, mislim rezultati su tu sve to super, aaallliiiiiiii ...vracam se za koji tjedan među "žive" i onda jednu pravu sto vise clean masu
                                Originally posted by Vepar24
                                Ma taman za pikice barit
                                Da, ak su za jednu noc, može .. nek se nađe neka dobra i onda bi stalno trbusnjake, e pa jebi se curo
                                Originally posted by Wolfey
                                Prije jednu devojku patrijahalnu da zbaaaaris, to su muke Bozje bile.
                                ma solo i aj bok, tu i tam na kurve neke fensi i ja sretan
                                Originally posted by DARICA
                                Odlicno,pogotovo trbuh.
                                Tnx kolega
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X