Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by hardstyle91
    Hvala rX, vjeruj mi, vec sam sto puta rekao da cu to napraviti, ali uvijek zaboravim, stvar navike (slikanje u sobi, wc-u...)
    Uslikaš se gol, pa onda nacrtaš gaćice...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Originally posted by rxownz
      Originally posted by hardstyle91
      ma vec sam deklariran kao lud u selu, LI cardio je razlog, pitaju me uvijek, a sta ti ne trcis, zast hodas tak bzvz? tak da, ak me vide da se slikam u dvoristu reci ce: vidi ga kak je dobar, normalan i swadak
      , ja od sramote i ne hodam po selu nego 2h LIa ujutro radim u krug na jednoj livadi iza kuće, baš zatupljuće... da nema glazbe zaspa bi od dosade

      ako si već luđak bolje da bude luđak što dobro izgleda haha
      dobro izgledati i biti lud = seoski celebrity, ma sramota je meni nepoznat pojam, ionako ljudi uvijek nesto blebetaju , a sto se tice LI-a, brzo dosade iste rute, pogotovo sada kada ne furam mp3, moram paziti da mi lisica, srna ili jelen ne iskoci kada idem okolnim (poljanim) putevima, traka za trcanje do slijedece defke i mir bozji, imam orbitrek i sobni bic. ali preeemonotono

      Originally posted by kelly
      Uslikaš se gol, pa onda nacrtaš gaćice...
      Bit ce i toga, moram pratiti modu na forumu
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Junkalo se ovaj tjedan uzasno i pohotno, trenutno sam zbunjen sta bi sta nebi, defka ili masa iliiii odrzavanje

        [attachment=2:v4kaq5ci]P8150255.JPG[/attachment:v4kaq5ci]
        [attachment=1:v4kaq5ci]P8150257.JPG[/attachment:v4kaq5ci]
        [attachment=0:v4kaq5ci]P8150258.JPG[/attachment:v4kaq5ci]
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          [attachment=2:3dsykjro]P8150261.JPG[/attachment:3dsykjro]
          [attachment=1:3dsykjro]P8150263.JPG[/attachment:3dsykjro]
          [attachment=0:3dsykjro]P8150264.JPG[/attachment:3dsykjro]
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            jao zvjerko.. šteta forme.. al eto ja san na masi pa ajde i ti haha pa dogodine ista forma s 5-10 kg više
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Daj nabaci neku full body BB pozu! Forma kontinuirano odlična, žile su mi mrak! Kaj nije da planiraš već neko vrijeme dizati kalorije?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Originally posted by juka
                jao zvjerko.. šteta forme.. al eto ja san na masi pa ajde i ti haha pa dogodine ista forma s 5-10 kg više
                tnx Juka , ma evo sutra onda krecem na masu, dosta je bilo: imaj plocice i žile za pice, ajd u ***** vise (ah taj deficit, sta napravi od covjeka)
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  odlican si ko i uvik. izrizan, suh, a mesa ima. simtrija odlicna
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Originally posted by PatrickStar
                    Daj nabaci neku full body BB pozu! Forma kontinuirano odlična, žile su mi mrak! Kaj nije da planiraš već neko vrijeme dizati kalorije?
                    zadnji put sam nabacio one dvije, mali je vremenski period između njih tak da nema nikakve razlike velike...hvala, ipak je LI jos u igri...planiram, ali sam i dalje na planiranju posto sam prije naveo da do 21. - 22. radim eksperimente sa hranom, punjenja i tak to, da jos malo iskoristim nizi BF za pokuse i eto, sutra je 22. i veceras se moram skontat kak i sta dalje
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Originally posted by giusseppe7777
                      odlican si ko i uvik. izrizan, suh, a mesa ima. simtrija odlicna
                      Hvala Đuz
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Ne moraš večeras, uzmi si još tjedan dana za razmišljanje. Nekakve masa mi se čini najlogičnijom.
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Originally posted by PatrickStar
                          Ne moraš večeras, uzmi si još tjedan dana za razmišljanje. Nekakve masa mi se čini najlogičnijom.
                          sad tek vidim sta sam napisao, zvuci presmijesno...mogao bi se jedino posteno isprazniti ovaj tjedan i onda polako krenuti na masu, ali pitanje ocu psihicki izdrzati, sjetim se uvijek tebe da se najedes posnog i napijes vode, al opet daj jos neku tajnu
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Ak' ti se eksperimentira, onda eksperimentiraj, pa ne možeš ništa zeznuti/upropastiti formu, a i naučiš još nešto. Ak' ti se ne da, onda ne moj. As simple!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Originally posted by PatrickStar
                              Ak' ti se eksperimentira, onda eksperimentiraj, pa ne možeš ništa zeznuti/upropastiti formu, a i naučiš još nešto. Ak' ti se ne da, onda ne moj. As simple!
                              Baš to , ma zvučim ko neka očajna kućanica, preloše
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Dobra! Relax and go with the flow. Vrhunski si sve odradio, nema potrebe više za bilo kakvim "stresiranjem".
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X