Announcement

Collapse
No announcement yet.

PatrickStar-slike!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PatrickStar-slike!

    Originally posted by PatrickStar
    Originally posted by vege
    Šta da kažem nego super! Nego izvini ako te je to već neko pitao na forumu, ako ti nije teško - kakva ti je to tetovaža? Dobro je legla, sviđa mi se! Šta piše? Ako je nešto intimno, nema veze, zaboravi
    Hvala, sam sam je smislio! Font je iz Worda, full sličan grčkom alfabetu, ali ima nekih razlika. Piše: "Ljudi ne bi trebali toliko misliti o tome što im je činiti koliko o tome što jesu." Autor je Meister Eckhart, srednjovjekovni filozof - humanist, a pokupio sam citat iz Frommovog "Imati ili biti". Uzrečica u duhu rada na sebi, kao čovjeku i pronalaženju pravih vrijednosti, nasuprot otuđenju društva i pojedinca kojeg smo svi svjedoci u današnjem vremenu.
    <3
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • Re: PatrickStar-slike!

      bogati dobar, nogama fali detalja ali i mase
      moram nešto primjetiti, svi radite hvalospjeve o bučicama za prsa, pa vidim da je i patrick napisao da su zakon, a i sam priznaje da mu prsa nisu baš dobra, vidim li ja jedini ironiju
      toliko forsirate te bučice a j.ebo ga ja ak vi mislite da se može izgradit velika mišićna masa samo sa bučicama
      ako samo pogledamo profije, peglaju oni puno i po potiscima šipkom, a ne pratim baš bb
      sad postavljate se pitanje, čemu toliko forsiranje bučica, a demoniziranje šipke
      Patrick NHF ovo je bio samo osvrt na ''mit''
      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

      Comment


      • Re: PatrickStar-slike!

        Originally posted by xpress
        bogati dobar, nogama fali detalja ali i mase
        moram nešto primjetiti, svi radite hvalospjeve o bučicama za prsa, pa vidim da je i patrick napisao da su zakon, a i sam priznaje da mu prsa nisu baš dobra, vidim li ja jedini ironiju
        toliko forsirate te bučice a j.ebo ga ja ak vi mislite da se može izgradit velika mišićna masa samo sa bučicama
        ako samo pogledamo profije, peglaju oni puno i po potiscima šipkom, a ne pratim baš bb
        sad postavljate se pitanje, čemu toliko forsiranje bučica, a demoniziranje šipke
        Patrick NHF ovo je bio samo osvrt na ''mit''
        Šipka i progresija na velikim vježbama je osnova kvalitetnog napretka. Bučice su ok, ali šipka i veliki liftovi su osnova.
        Chill bro

        Comment


        • Re: PatrickStar-slike!

          Originally posted by Soner
          Originally posted by xpress

          Šipka i progresija na velikim vježbama je osnova kvalitetnog napretka. Bučice su ok, ali šipka i veliki liftovi su osnova.
          pa to upravo i govorim, vidim da neki ljudi misle da će neznam šta napravit sa par bučica i sajli, al oš klinac , ko kaže suprotno najvjerojatnije ima sreće sa genetikom
          pod ovo spada i izbjegavanje čučnja, dl-a i tako dalje...
          nije da imam nešto protiv toga, ali ne može se univerzalno govoriti da je za napredak dovoljan m'n'm i ne puno utega, nejde to tak
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • Re: PatrickStar-slike!

            Originally posted by Mir7a
            Originally posted by PatrickStar
            Originally posted by vege
            Šta da kažem nego super! Nego izvini ako te je to već neko pitao na forumu, ako ti nije teško - kakva ti je to tetovaža? Dobro je legla, sviđa mi se! Šta piše? Ako je nešto intimno, nema veze, zaboravi
            Hvala, sam sam je smislio! Font je iz Worda, full sličan grčkom alfabetu, ali ima nekih razlika. Piše: "Ljudi ne bi trebali toliko misliti o tome što im je činiti koliko o tome što jesu." Autor je Meister Eckhart, srednjovjekovni filozof - humanist, a pokupio sam citat iz Frommovog "Imati ili biti". Uzrečica u duhu rada na sebi, kao čovjeku i pronalaženju pravih vrijednosti, nasuprot otuđenju društva i pojedinca kojeg smo svi svjedoci u današnjem vremenu.
            <3
            Bez brige, još se stignem razočarati u život!

            Kaj se tiče šipke vs. bučica (kod prsa)- mislim da je rezultat kod mene u krajnju ruku solidan , ali naravno da je mogao biti i bolji, kao i u svakoj drugoj skupini. Možemo to gledati na dva načina - izostanak boljeg rezultata je posljedica ne-benchanja, ili je ova njihova sadašnja solidna forma posljedica bučica, a u slučaju benchanja ne bi bila niti na toj razini.


            Originally posted by Soner
            Patrik, svaka čast, defka je na natjecateljskoj razini!

            Btw, daj nabaci neke mjere ak nije problem, ono nadlaktica, kvad, opseg ramena etc.
            E, fakat mi se ne da mjeriti, ne moj zamjeriti, nemam doma onaj krojački metar!
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: PatrickStar-slike!

              Ludilo! A i koža ti je full tanka... mora da dimiš ko dimnjačar.
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: PatrickStar-slike!

                @Vege - nedavno sam počeo čitati Fromma malo ozbiljnije. Ranije sam pročitao "Imati ili biti", pa sada ponovno i puno bolje mi je knjiga legla. Uglavnom, zainteresirala me, pa sam pročitao "Bijeg od slobode", "Umijeće ljubavi", a trenutno "Čovjek za sebe". Jednostavno mi je pregenijalno kako uočava, opisuje i predviđa sve što se događa čovjeku i društvu, i kako je sve povezano.
                Inače, prvo je trebala biti zmija koja grize samu sebe za rep - dakle, dobro si naslutio simboliku kružnog natpisa!

                @Wolfey - samo ne junkaj i to je to!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: PatrickStar-slike!

                  Originally posted by DrHouse
                  Ludilo! A i koža ti je full tanka... mora da dimiš ko dimnjačar.
                  Ha, ha, uspješno si prepoznao uzrok dehidracije!
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: PatrickStar-slike!

                    Originally posted by xpress

                    pa to upravo i govorim, vidim da neki ljudi misle da će neznam šta napravit sa par bučica i sajli, al oš klinac , ko kaže suprotno najvjerojatnije ima sreće sa genetikom
                    pod ovo spada i izbjegavanje čučnja, dl-a i tako dalje...
                    nije da imam nešto protiv toga, ali ne može se univerzalno govoriti da je za napredak dovoljan m'n'm i ne puno utega, nejde to tak
                    Pa no, ne zovu se osnovne vježbe bez veze osnovne vježbe

                    Compound vježbe su osnova treninga, i na treningu se treba koncentrirati na njih i na napredak u kilažama iz treninga u trening na tim vježbama. Assistance vježbe s bučicama i sajlama su ok ali nikako ne mogu biti osnova kvalitetnog treninga, a viđam puno programa di je osnovna vježba za prsa cable crossover, wtf?

                    Benčaj mnogo pa ćeš vidit kako prsa rastu, čučnjuj mnogo pa ćeš vidit kako nožurde rastu. A ne "ja ću nabildat noge na ekstenziji i leg curlovima" jea rajt

                    @ Patrik

                    Ma nemaš frke Možeš doć do mene ja ti imam punu ladicu tih krojačkih metara
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: PatrickStar-slike!

                      Benč je vježba koja će izgraditi cijeli gornji dio tijela bolje od bilo kakvih bučica etc. Demonizira se bez potrebe. Između svake serije ubaciš face pull i rješene su sve moguće posturalne poteškoće i bolovi u ramenu. (doduše, ovo vrijedi samo za pravi benč, skupljenih lopatica i stegnutih latova, trapeza i erektora).
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • Re: PatrickStar-slike!

                        Originally posted by Mir7a
                        Benč je vježba koja će izgraditi cijeli gornji dio tijela bolje od bilo kakvih bučica etc. Demonizira se bez potrebe. Između svake serije ubaciš face pull i rješene su sve moguće posturalne poteškoće i bolovi u ramenu. (doduše, ovo vrijedi samo za pravi benč, skupljenih lopatica i stegnutih latova, trapeza i erektora).
                        Thibova škola?
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: PatrickStar-slike!

                          patrick , predobra defka, svaka cast, vrhunski odradjen posao..
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: PatrickStar-slike!

                            Vježbe sa šipkom i sa bučicama spadaju u istu kategoriju vježbi i najbolje ih je kombinirati. Npr. ravni bench i kose bučice ili obratno.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • Re: PatrickStar-slike!

                              Originally posted by Soner
                              Originally posted by Mir7a
                              Benč je vježba koja će izgraditi cijeli gornji dio tijela bolje od bilo kakvih bučica etc. Demonizira se bez potrebe. Između svake serije ubaciš face pull i rješene su sve moguće posturalne poteškoće i bolovi u ramenu. (doduše, ovo vrijedi samo za pravi benč, skupljenih lopatica i stegnutih latova, trapeza i erektora).
                              Thibova škola?
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment


                              • Re: PatrickStar-slike!

                                Originally posted by Soner
                                Originally posted by xpress

                                pa to upravo i govorim, vidim da neki ljudi misle da će neznam šta napravit sa par bučica i sajli, al oš klinac , ko kaže suprotno najvjerojatnije ima sreće sa genetikom
                                pod ovo spada i izbjegavanje čučnja, dl-a i tako dalje...
                                nije da imam nešto protiv toga, ali ne može se univerzalno govoriti da je za napredak dovoljan m'n'm i ne puno utega, nejde to tak
                                Pa no, ne zovu se osnovne vježbe bez veze osnovne vježbe

                                Compound vježbe su osnova treninga, i na treningu se treba koncentrirati na njih i na napredak u kilažama iz treninga u trening na tim vježbama. Assistance vježbe s bučicama i sajlama su ok ali nikako ne mogu biti osnova kvalitetnog treninga, a viđam puno programa di je osnovna vježba za prsa cable crossover, wtf?

                                Benčaj mnogo pa ćeš vidit kako prsa rastu, čučnjuj mnogo pa ćeš vidit kako nožurde rastu. A ne "ja ću nabildat noge na ekstenziji i leg curlovima" jea rajt

                                @ Patrik

                                Ma nemaš frke Možeš doć do mene ja ti imam punu ladicu tih krojačkih metara
                                +1
                                samo bih te htio pitati još, nemam neki prevelik problem sa simetrijom, al npr. desna mi je cica malo veće od lijeve, kako riješiti problem, dali izbacit totalno benč ili uvrstit uz benč i bučice?

                                Comment

                                Working...
                                X