Announcement

Collapse
No announcement yet.

PatrickStar-slike!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: PatrickStar-slike!

    Originally posted by kupislav
    Originally posted by Demo
    Originally posted by PatrickStar
    Ma nisam se slikao i sada mi je žao jer se ne može usporediti prije/poslije! Pretpostavljam da te zanima da ako kreneš na defku, koliko ćeš se smanjiti? Ja sam se doslovce prepolovio. Bilo je tu masti, oko struka, ali zadnji red trbušnih se nazirao. Samo sam bio napuhnut od puno UH. Uglavnom, zamjetna promjena u "veličini". Zato i sada mislim polako, bez naglih promjena, prvenstveno zbog odjeće - prije mi bilo sve premalo, sada mi je preveliko. A ni ne možeš imati realnu sliku koliko si mišića nabacio na sebe, kad si "pun" vode i masti.
    ..ako je tako, da su se gornji trbusni malo nazirali, onda si bio mozda kao ja sad ...cilj mi je doci na makar upola izdefinisanosti izmedju mog trenutnog i tvog trenutnog stanja i dobar ...ali opet, nisam zamisljao da se covjek toliko ba smanji :S....i znas sta me jos muci...ako krenem defku recimo u martu...kad cu opet na amsu..necu sigurno preko ljeta :s
    zaš ne prek ljeta? ideš na masu al sa manjim suficitom
    ..zasto manji suficit?
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

    Comment


    • #77
      Re: PatrickStar-slike!

      da se neugoiš previše!
      to ti je tzv. clean bulk, ideš nekih 200-250 kcal u suficit!

      Comment


      • #78
        Re: PatrickStar-slike!

        Originally posted by 30solin
        moga bi bit dubler bruce leeu s ovim trbušnima .
        Mali savjet za masu, ubaci malo junećeg mesa, najbolje ti je otići u mesara da ti samelje buta i onda doma radiš pljeskavice. piletina je super, ali za masu treba malo i papkara. Također i doda i obrok s tjesteninom, ona daje pump vrhunski.
        Zbilja se primjeti zamjetna razlika u pumpu!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #79
          Re: PatrickStar-slike!

          To Jay Cutler zove "pasta pump" .
          do or do not,there is no try. Yoda

          Comment


          • #80
            Re: PatrickStar-slike!

            Plan treninga koji bi trebao "popraviti" leđa i noge, te izjednačiti prednje lijevo rame s desnim:


            PRSA + BICEPS

            - razvlačenje na blago kosoj klupi 3*8
            - guillotine bench press 3*10
            - kontrakosi potisak bučicama 3*12

            Otprilike okvirni trening, mislim mijenjati bučice i šipku, kao i redoslijed. Kosi bench ne planiram raditi.

            - veslanje u pretklonu 3*10

            - rotacijski pregib bučicama 4*8
            - koncentracijski pregib u pretklonu 3*10 (svaki drugi trening hummer pregib)


            LEĐA + TRICEPS

            - veslanje u pretklonu 3*10
            - zgibovi BW + 7 kg 3*8 (mjenjanje širine hvata i podhvat/nadhvat)
            - jednoručno veslanje bučicom 3*12 (mjenjanje nagiba klupice)

            - potisak sa čela 4*8 (bučice varijanta)
            - kickback 3*10 (svaki drugi trening uski bench press)

            - nožna extenzija 3*12


            RAMENA + TRAPEZ

            - VJ odručenje 3*10
            - A1 L - veslanje 3*10
            - A2 odručenje za zadnje rame 3 * 10

            - slijeganje ramenima bučivom 3*12

            - nožna flexija 3*12

            - predručenje bučicom 5*10


            NOGE

            - varijacije čučnjeva i DL

            Eto, ako tko ima kakav savjet ili komentar...
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #81
              Re: PatrickStar-slike!

              sto se tice leđa ja bih radio na foru predzamora, npr. (tako i ja radim) 1. vj. voghel pulldowns ili stojeci pulldown 3 serije, 2. prednji lat pulldown vecinom, nekad obrnuti, svako malo mjenjanje hvatova i sirine 3-4 serije, 3. vj. veslanje (bilo u pretklonu, sa donje koloture, sa bucicama...) 3 serije, na kraju extenzija 2 - 3 serije i to je to..

              noge isto tako na foru predzamora (extenzija, iskorak) pa onda rokas razne cucnjeve i DL
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #82
                Re: PatrickStar-slike!

                Eh, vježba se doma - znači samo dvoručni, bučice i zgibovi! Mogao bih isprobati predzamor pulloverom, brijem da sam to vidio u nekom Dorianovom klipu.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #83
                  Re: PatrickStar-slike!

                  Originally posted by PatrickStar
                  Eh, vježba se doma - znači samo dvoručni, bučice i zgibovi! Mogao bih isprobati predzamor pulloverom, brijem da sam to vidio u nekom Dorianovom klipu.
                  da i ja radim puldown kao predzamor ali jednoučno sa sajlom i mogu reći da sam zadovoljan! jedan terning radim predzamor, drugi ne i tak mjenjam stalno...

                  Comment


                  • #84
                    Re: PatrickStar-slike!

                    Sutra su mi leđa, tak' da jedva čekam isprobati! Čudno u biti kaj nisam i prije. Brijem 3 serije pullovera, 3 veslanja šipkom, 3 serije zgibova, ili veslanja bučicom.

                    Noge onda extenzija --> čučanj do paralele, flexija --> mrtvo na ispružene
                    (za početak)
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #85
                      Re: PatrickStar-slike!

                      smijem pitat koja je poanta predzamora...
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • #86
                        Re: PatrickStar-slike!

                        nije potrebno, tj. nije moguće dizanje ogromne kilaže na osnovnim vježbama tipa čučanj, benč.. poslije predzamora a i mišić koji si prije "zamorio" tada u osnovnim vježbama radi "više" u smislu da otkaže istovremeno ili čak prije sekundarnih mišičnih skupina koje se također rade osnovnom vježbom.

                        Comment


                        • #87
                          Re: PatrickStar-slike!

                          Nadam se da mi Patric nece zamjeriti sto cu postaviti pitanje na njegovoj temi ali tice se necega sto ovdje procitah... Mislim na tehniku predzamora i TUT od 401 ili 501... Interesuje me da li ima razlike u tome da li se ide na defki ili masi kada se primjenjuje ova tehnika ili su ucinkovite i preporucljive u oba slucaja? Ja sam mislio da jedne nedjelje radim normalno koristeci TUT a sledece sa predzamorom... Sta mislite? (u fazi sam rada na masi, zelim nabaciti 7, 8 kg)
                          Only dead fish go with the flow.

                          Comment


                          • #88
                            Re: PatrickStar-slike!

                            No frx! Trening ti je isti i za "masu" i za "definiciju", razlika je u prehrani. Predzamor se meni pokazao efektivnim kod prsa, leđa, lože i kvadricepsa, a kod leđa i trapeza zadržim uteg u krajnjoj točki par sekundi.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #89
                              Re: PatrickStar-slike!

                              Sta radis za predzamor u treningu za prsa? Ja odradim 2, 3 serije sklekova sa propadanjem i to radim pozitivni i negativni pokret po 3, 4 sekunde... Dobro me protrese.
                              Only dead fish go with the flow.

                              Comment


                              • #90
                                Re: PatrickStar-slike!

                                Originally posted by Serhi
                                Sta radis za predzamor u treningu za prsa? Ja odradim 2, 3 serije sklekova sa propadanjem i to radim pozitivni i negativni pokret po 3, 4 sekunde... Dobro me protrese.
                                Razvlačenje na blago nakošenoj klupici. Prvo sam radio 3 * 10, da mogu izvuči svih 10 ponavljanja u svakoj seriji. Kada sam naučio još bolje angažirati prsa povećao sam težinu i to bude uglavnom 8, 6, 4. Sklekovi baš i nisu dobar izbor po meni, jer ti sudjeluje triceps u velikoj mjeri, pa to onda baš i nema smisla. Dipsi, tj. propadanje su o.k., ovisno o tehnici - odnosno izbjegavanju aktivacije tricepsa i prednjeg ramana u većoj mjeri.
                                Znači, point predzamora je izolacijska vježba kojom ćeš "zamoriti" ciljanu mišičnu skupinu, a ne "pomagače", kako bi upravo ona otkazala u sljedećoj vježbi.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X