Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by remode View Post
    odlican poso,svaka cast..

    vidim da imas slican problem kao ja sto se tice nogu tj.unutarnja strana bedre, ja ih nikako popunit ma koliko mi separacije rasle i kvad
    Noge su takve kakve su, jake kao u bika, najjaci dio tijela, ali nece i nece dalje od ovog, a doduse i ne zelim bas iskreno... Proporcionalne su ostatku tijela sto mi je bitno...
    Hvala kolega, nadam se ces uspjeti u naumu, ne sumnjam uopce, u pravim si rukama

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      Svaka čast WTF i skidam kapu do poda!
      Savršeno tijelo i prava si motivacija za nas ostale koji se "borimo" da nešto napravimo od sebe!
      Ali svaka čast i Marku, vidi se da je pravi mentor i mislim da ću ga ja također uzeti za mentora!
      I samo naprijed, pratim te i motiviram se uz tebe i dalje...

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Bravo, odlicno odradjeno.
        Za ovako se "oguliti" u 4.tjedna je potrebno puuuno discipline i samokontrole.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          Originally posted by dinori View Post
          baa... kolega svaka cast! sad svi mogu vidjeti cijeli journey od početka do kraja (sumnje u sebe i konačnog USPJEHA) svaka čast još jednom!
          Hvala frend Kad se čovjek riješi sumnje i pocne vjerovati onda uspjeh nece izostati, i dalje pamtim Markovu recenicu, '' Negativne misli privlače negativne stvari'' , istina...

          Originally posted by HADEN1337 View Post
          Svaka cast! samo naprijed.
          Hvala frend ^_^

          Originally posted by Ant0ni0 View Post
          Svaka čast WTF i skidam kapu do poda!
          Savršeno tijelo i prava si motivacija za nas ostale koji se "borimo" da nešto napravimo od sebe!
          Ali svaka čast i Marku, vidi se da je pravi mentor i mislim da ću ga ja također uzeti za mentora!
          I samo naprijed, pratim te i motiviram se uz tebe i dalje...
          Hvala frend ^_^ Iako je puno posla još ispred mene jedan korak je napravljen, drago mi je da mogu biti motivacija nekom, jer tako sam i ja krenuo u ovo jer sam isto ovdje gledao ljude koji su mene motivirali... i da.. uzmi Marka ^_^

          Originally posted by IgyBoy View Post
          Bravo, odlicno odradjeno.
          Za ovako se "oguliti" u 4.tjedna je potrebno puuuno discipline i samokontrole.
          Eh kako laska kad to dođe od nekog poput tebe, hvala Iggy ^_^

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            hej
            kako je prošlo "punjenje" svim i svačim

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Originally posted by KLEME View Post
              hej
              kako je prošlo "punjenje" svim i svačim
              Loše, jako loše...
              U subotu navecer sam pojeo fetu pizze, pa nakon sat vremena cheesburger s majonezom i ketchupom i fetu pizze opet, pa na 3 kuglice sladoleda do shipte, i onda od 03:00 do 04:45 pišanje kroz guzicu popraceno paranjem crijeva uz uzasne bolove. E onda ujutro kad sam se iscrpljen probudio sam pojeo turbo masni burek, rucao rizicu i pile a navecer pizzu od tunjevine, kutiju jaffa keksa, pola kutije domaciceni puding od cokolade i sve proslo ok
              To je bilo Sub/Ned...
              Od onda sam se smirio, jedem umjereno i zdravo, izgledam si cak i bolje nego na kraju defke jer sam se napunio pa se i obujam popravio, sad se laganini odrzavam i jedem relativno pametno, zadovoljio sam psihu sa maščobom i secerom

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Svaka cast,odlicno ovo izgleda!

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  ja ću za sedam dana, se moć počastit... koliko jedva čekam, toliko i ne. evo mjesec dana da sam na režimu i da se pohvalim 7.5 kg manje....

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Originally posted by KLEME View Post
                    ja ću za sedam dana, se moć počastit... koliko jedva čekam, toliko i ne. evo mjesec dana da sam na režimu i da se pohvalim 7.5 kg manje....
                    Supeeeeer
                    Samo naprijed, i OPREZ kad se budes castila

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      Originally posted by Builty View Post
                      Svaka cast,odlicno ovo izgleda!
                      Hvala druze

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        Originally posted by WTF View Post
                        U subotu navecer sam pojeo fetu pizze, pa nakon sat vremena cheesburger s majonezom i ketchupom i fetu pizze opet, pa na 3 kuglice sladoleda do shipte,.... ujutro kad sam se iscrpljen probudio sam pojeo turbo masni burek, rucao rizicu i pile a navecer pizzu od tunjevine, kutiju jaffa keksa, pola kutije domaciceni puding od cokolade
                        Hahahaha
                        ja sam mislila da sam sladoledom i kolačem u Vinceku prije par dana dosegla plafon

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Super ste odradili posao ti i Markec,svaka čast, vidi se da imaš puno volje za radit a to je najbitnije
                          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Vepar, vidim novi avatar
                            Slobodno osvježiš svoju temu malo
                            (ako već nisi)

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              Originally posted by vea View Post
                              Vepar, vidim novi avatar
                              Slobodno osvježiš svoju temu malo
                              (ako već nisi)
                              Ovaj stoji već neko vrijeme
                              Za nekih mjesec dana ćemo temu osvježit,slobodno i ti nabaci slikice
                              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Originally posted by vea View Post
                                Hahahaha
                                ja sam mislila da sam sladoledom i kolačem u Vinceku prije par dana dosegla plafon
                                Pffffff, to je sića.
                                Imam žgaravicu, taman u apoteci bio. Kako dolazi do žgaravice? Zbog promjena u probavnom sustavu, a kod mene je junačka promjena :P

                                Originally posted by Vepar24 View Post
                                Super ste odradili posao ti i Markec,svaka čast, vidi se da imaš puno volje za radit a to je najbitnije
                                Hvala Vepre, imam volje imam, placem jer je ljeto a htio bi na masu, a bedara mi se svinjiti dok su kratki rukavi, cekam 9 mjesec, marka sam vec angazirao, ima da se spremim za sljedece ljeto, bar 100 kg s ultra niskim BF-om

                                Comment

                                Working...
                                X